Katalog Stron WWW

 
 

Grille Ogrodowe

Opis Grille Ogrodowe Świadczymy Usługi Kamieniarskie dla domu i jego otoczenia. Zajmujemy się produkcją grilli ogrodowych oraz wędzarni. Prowadzimy sprzedaż szerokiej gamy kamienia. Oferujemy kamień elewacyjny, kamień na posadzki, chodniki, podjazdy, tarasy. Zajmujemy się montażem kamiennych schodów, obkładaniem elewacji, murowaniem (murki oporowe, ogrodzenia).
Posiadamy skład kamienia. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo w przygotowaniu i doborze kamienia, oraz w sposobie wykonania Państwa projektu.
Url http://www.stylkam.com
Kategoria Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Materiały budowlane > Piaskowiec
Dom Wnętrze > Kominki
Sowa kluczowe kamień   kamień elewacyjny   grille ogrodowe   wędzarnie   ogrodzenia   kominki   schody   altany ogrodowe   usługi kamieniarskie
Data dodania Apr 12, 2010
ID linku 5742
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kamieniarstwo

Firma ChyżBet szczyci się posiadaniem certyfikatu ISO 9001:2000 dzięki zapewnieniu wysokich parametrów technicznych produkowanych przez siebie wyrobów. Nasze wyroby produkowane są w szerokiej gamie kolorystycznej. W procesie produkcyjnym dokłada się wszelkich starań dla zapewnienia stabilnej barwy, stosując pigmenty oraz barwniki renomowanych firm. Gwarancją jakości wyrobów produkowanych przez firmę ChyżBet są odpowiednio dobrane i uprzednio sprawdzone surowce, jak również wykwalifikowana kadra pracownicza nadzorująca oraz bezpośrednio włączona w proces produkcyjny.
Kostka brukowa ChyżBet - Raz na zawsze!
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Kamień naturalny we wnętrzach prezentuje się niebywale elegancko. Zakład kamieniarski LuxStone Granity ma w swojej bogatej ofercie m.in. parapety z granitu. Jeśli szukasz parapetów granitowych w Zielonej Górze, bądź okolicy, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Posiadamy bardzo szeroki asortyment granitów. Montujemy parapety z granitu wewnętrzne i zewnętrzne. LuxStone Granity zajmuje się także montażem nagrobków i schodów. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi granitami, odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji, lub odwiedź naszą wystawę kamieni naturalnych w Zielonej Górze. Zapraszamy.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Kraje Miasta Regiony > Lubuskie
Budownictwo
F.H.U Beskid-Bruk, brukarstwo Czechowice-Dziedzice ; profesjonalne brukarstwo, kostka brukowa Czechowice-Dziedzice, utwardzanie powierzchni, , odwadnianie budynków oraz drenarze, usługi ogólnobudowlane, usługi minikoparką, usługi walcem (800 kg), transport 3,5t, przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory olejów i tłuszczy. Firma F.H.U Beskid-Bruk posiada w swojej ofercie również domy na sprzedaż w stanie surowym zlokalizowane w Czechowicach-Dziedzicach Górnych oraz działki budowlane z możliwością wykonania dowolnego projektu.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Przechadzając się po cmentarzach mam zwyczaj robienia fotografii. Teraz postanowiłem wszystkie zdjęcia zebrać w całość i utworzyć z tego blog- galerię z moimi pracami. Znajdziesz tutaj nagrobki z różnych okresów historycznych i różnych miejsc - cmentarzy. Groby mogą również różnie wyglądać w zależności od wyznania pochowanego, czy też lokalnych tradycji. Zdarza się również, że nieboszczyk dostaje na nagrobku symbole swojej profesji np na grobie nauczyciela mogło by to być pióro, czy też książka.
Inną formą upamiętnienia zmarłych jest umieszczenie ich zdjęcia na nagrobku.
Jeśli interesują cię ciekawostki z cmentarzy to serdecznie zapraszam.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
BAZALT to Pracownia Rzeźbiarsko-Kamieniarska wykonująca wszelkie prace rzeźbiarskie, tj. nagrobki i grobowce, płaskorzeźba i rzeźba sakralna, pomniki okolicznościowe, rzeźby ogrodowe, ołtarze, kominki i wiele innych. Wyroby naszej firmy charakteryzują się wysoką jakością. Do swoich prac BAZALT wykorzystuje kamienie naturalne z całego świata. Materiałem używanym najczęściej w naszych pracach jest granit. Pracownia proponuje swoim Klientom wzory własne oraz na indywidualne zamówienie. Na firmowej stronie internetowej prezentowane są przykładowe prace Pracowni. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo