Katalog Stron WWW

 
 

Tłumacz angielskiego

Opis Tłumacz angielskiego Nasza firma zajmuje się profesjonalnym tłumaczeniem dla firm, instytucji jak i osób prywatnych. Biuro tłumaczeń oferuje swoje usługi od 52 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne, ustne oraz zwykłe. Oddziały naszej firmy znajdują się we Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie, ale obsługujemy Klientów w całym kraju, a także za granicą.
Url http://www.mtlumaczenia.pl
Kategoria Firmy wg branż
Inne
Sowa kluczowe Tłumaczenia   Tłumacz Przysięgły Wrocław Szczecin Poznań   Tłumaczenia   tłumacz niemieckiego
Data dodania Apr 21, 2009
ID linku 615
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Papier24h to sklep oferujący artykuły papiernicze w atrakcyjnych cenach. W asortymencie znajdują się różnego rodzaju papiery do drukarek, w zależności od wymagań Klienta dotyczących efektu druku. W ofercie można znaleźć m.in. papier satynowy, błyszczący, matowy, biurowy, a nawet ekologiczny i niezniszczalny. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!
Kategoria:   Firmy wg branż
Zakupy Online > Sklepy internetowe
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Cynkomet. Nasza siedziba znajduje się w Starachowicach, w odległości kilkudziesięciu minut podróży od Kielc. Zajmujemy się powlekaniem warstwą cynkową elementów metalowych. Sprzedajemy również elementy złączne a niestandardowe detale przygotowujemy na własnej linii produkcyjnej. Do cynkowania używamy dwóch linii galwanicznych, które mogą poddać elementy pokryciu metodą zawieszkową albo bębnową. Oferujemy pokrywanie elementów w kolorze żółtym albo niebieskim - z powłoką matową albo błyszczącą. Oferujemy też inne usługi takie jak odtłuszczanie, trawienie i usuwanie powłok cynkowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się konkretniejsze dane o używanych przez nas technologiach i urządzeniach.
Kategoria:   Firmy wg branż
Wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej i wyposażenia pomiarowego przez akredytowane laboratorium we Wrocławiu. Akredytację uzyskaliśmy w 2006 roku. Od tego czasu z naszych usług skorzystało już ponad tysiąc klientów. Opracujemy dla państwa indywidualny harmonogram nadzoru i będziemy przypominać o kolejnych terminach wzorcowań. Zdaj się na nas, a zadbamy o Twoje bezpieczeństwo!
Kategoria:   Firmy wg branż
BIURO MATRYMONIALNE SERENADA to jedno z najpopularniejszych biur matrymonialnych w kraju. Biuro prowadzi działalność na terenie całego kraju i zagranicą. Polecamy atrakcyjne oferty matrymonialne i matrymonialno-partnerskie dla osób samotnych. Oferujemy usługi na europejskim poziomie, nowoczesne i skuteczne. POLECAMY INTERESUJĄCE OFERTY ZAGRANICZNE. Współpracujemy z dobrymi Biurami w Europie, Ameryce i Portalem dla Polonii australijskiej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Hobby Rozrywka
Inne
Jesteśmy technologicznym liderem w branży kamieniarskiej. Specjalizujemy się w wydobyciu, przetwarzaniu i sprzedaży surowców mineralnych. Prowadzimy sprzedaż produktów wapienniczych dla przemysłu, ale także jako kamień dekoracyjny. Posiadamy własne złoża, a wydobycie kamienia odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Idziemy z duchem czasu. Widać to także w naszej bogatej ofercie.
Kategoria:   Firmy wg branż