Katalog Stron WWW

 
 

Grafik komputerowy

Opis Grafik komputerowy Personalne portfolio wszechstronnego grafika, który zajmuje się tworzeniem stron internetowych, logotypów wektorowych, fotomanipulacjami (fotomontażami) i wieloma innymi sferami grafiki komputerowej, jak również kodowaniem swoich prac. Umie obsłużyć mnogość aplikacji z pakietu Adobe oraz Corel. Zawsze poszukuje nowych wyzwań graficznych oraz jest otwarty na współpracę. Uczestniczy w wielu projektach dotyczących różnych dziedzin, od game developingu po webmastering.
Url http://voythas.com
Kategoria Internet > Projektowanie stron
Sowa kluczowe grafik   artysta grafik   grafik komputerowy   portfolio   photoshop   grafika   zlecenia graficzne
Data dodania May 24, 2010
ID linku 6851
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Projektowanie stron

Jeśli twoim celem jest zbudowanie silnej pozycji swojego przedsiębiorstwa na niepewnym i niebezpiecznym terenie jakim jest rynek poznaj swoją nową ekipę budowlaną Pressiton Studio. Jesteśmy inżynierami kreowania marki, architektami twoich najlepszych stron. Budujemy od podstaw, ty jesteś fundamentem, my budujemy solidne ściany, po których pną się kondygnacje twojego sukcesu z dużymi oknami z widokiem na niekonwencjonalne rozwiązania, a całość pięknie wykańczamy twoją konkurencją.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Stworzymy dla naszych klientów profesjonalne strony internetowe, które będą funkcjonalne, przejrzyste, atrakcyjne estetycznie i dopracowane pod każdym szczegółem. Współczesna praca w tej branży wymaga nieustannego uwzględniania nowatorskich rozwiązań, dostosowywania stron do różnego typu urządzeń. Dlatego wybierz takich specjalistów, jakimi jesteśmy właśnie my. To zespół osób z pasją do pracy, skontaktuj się z nami!
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Jesteśmy firmą, która zatrudnia najlepszych programistów i specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości oprogramowania dla przedsiębiorców. Tworzymy aplikacje mobilne, portale internetowe oraz dedykowane systemy informatyczne. Dzięki temu każdy przedsiębiorca znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie i będzie bardzo szczęśliwy z odpowiedniego działania i podejścia do sprawy, które będzie sprawdzało się rewelacyjnie i będzie bardzo korzystne i przyjemne dla wszystkich osób. Warto tym samym decydować się na tego typu działanie w swojej sytuacji.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Profesjonalne tworzenie stron www, sklepów internetowych, systemów CMS. Prezentacje multimedialne, interaktywne flash. Programowanie gier internetowych.

Projektowanie stron
Trudno dziś wyobrazić sobie dobrze prosperującą firmę, która nie posiada własnej strony internetowej. Internet umożliwia kontakt z klientami w każdym zakątku kuli ziemskiej, co czyni z niego najtańszy nośnik reklamy, posiadający jednocześnie największy zasięg.

My stworzymy dla Państwa stronę, która stanie się Waszą wizytówką w wirtualnym świecie i zachęci do korzystania z oferowanych przez Was usług.

Na życzenie zajmiemy się też aktualizacją stron oraz modyfikacją już istniejących serwisów www.

Prezentacje multimedialne
Prezentacja multimedialna jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów prezentacji działalności firmy. Multimedialny przekaz zastępuje tradycyjne formy reklamy i przedstawiania profilu firmy. Wykorzystanie najnowszych technologii wizualizacyjnych: flash, animacje dwu- i trój-wymiarowe, fragmenty filmów wideo, interakcyjną nawigację - zwiększa atrakcyjność przekazywanych treści, wpływa na polepszenie jakości i skuteczność przekazu tworów multimedialnych. Polepsza to także efektowność prezentowania, co podnosi jakość percepcji u potencjalnych odbiorców.

System zarządzania treścią
Simple CMS - jest programem do zarządzania treścią na Państwa stronie www. Zaprojektowany specjalnie dla osób nie znających technik tworzenia i aktualizacji stron www poprzez zaawansowane edytory html.

Dzięki systemowi Simple CMS możliwe jest zarządzanie artykułami oraz kategoriami (działami serwisu), pozwala on także na aktualizację jednego serwisu przez wielu redaktorów, dołączanie grafik/zdjęć do artykułów, formatowanie treści przez edytor WYSIWYG*

Simple CMS pozwoli zaoszczędzić wiele czasu poprzez łatwą i szybką aktualizację Państwa strony WWW.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Komputery > Programowanie
Internet > CMS
Agencja interaktywna e-Business Solutions oferuje kompleksowe rozwiązania: tworzenie stron internetowych, audyt stron www, sklepy internetowe, dedykowane aplikacje internetowe, wdrożenia programów lojalnościowych, systemy e-learning, system obiegu dokumentów - workflow. Sprawdź naszą ofertę na www.e-bs.pl.Oferujemy kompleksowe rozwiązania: tworzenie stron www, oprogramowanie dla sklepów internetowych, dedykowane aplikacje internetowe, programy lojalnościowe, e-learning, system obiegu dokumentów. Sprawdź naszą ofertę na www.e-bs.pl e-Business Solutions oferuje kompleksowe rozwiązania: projektowanie stron www, tworzenie sklepu internetowego, dedykowane aplikacje internetowe, systemy e-learning, system obiegu dokumentów - workflow, wdrożenia programów lojalnościowych, audyt stron www. Sprawdź naszą ofertę na www.e-bs.pl.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > Tworzenie stron
Internet > Strony www