Katalog Stron WWW

 
 

Biogazownie rolnicze

Opis Biogazownie rolnicze Strona zawiera materiały dotyczące biopaliw i odnawialnych źródeł energii. Biogazownie, plany i pierwsze elektrociepłownie w Polsce. Projekty, dofinansowania z Unii, program rozwoju biogazowni rolniczych, ich instalacje i początek działalności.Interesuje Cię nowoczesne rolnictwo? Strona posiada bazę artykułów na temat biogazowni oraz podejmuje wątek odnawialnych źródeł energii. W Polsce to świeży i mało znany temat. Ekologia, aktualności, ciekawostki. Budowa pierwszych biogazowni, plany na przyszłość, zalety inwestowania w biogaz.
Url http://www.biogazownierolnicze.pl
Kategoria Budownictwo > Kolektory słoneczne
Sowa kluczowe energia odnawialna   biogaz   biogazownie   oze   ekologia   odnawialne źródła energii   energia alternatywna
Data dodania May 24, 2010
ID linku 6854
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kolektory słoneczne

Jeżeli szukasz firmy, która mogłaby postawić instalację odnawialnych źródeł energii, to sprawdź naszą ofertę. Od wielu lat zajmujemy się tą branżą, z roku na rok zwiększając ilość zadowolonych klientów. Zajmujemy się kompleksową obsługa całego procesu od dokumentacji, projektów poprzez realizację. Zapraszamy do naszego biura lub na naszą stronę internetową w celu zapoznania się szczegółowo z ofertą.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Rekuperatory
W dobie stale rosnących cen nośników energii (węgiel, drewno, gaz, energia elektryczna) oraz ich ograniczonej ilości niezbędne staje się sięgnięcie do odnawialnych źródeł. Gdzie ich szukać? Największym źródłem nieograniczonej, darmowej, czystej i ekologicznej energii odnawialnej jest Słońce. Mamy przyjemność przedstawić Państwu system ogrzewania słonecznego z kolektorami próżniowymi Solar-Tech. Jest on dostosowany optymalnie do polskich warunków klimatycznych. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży słonecznej energii odnawialnej w postaci wysokowydajnych płaskich kolektorów słonecznych. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem, dlatego nie kończymy współpracy na sprzedaży urządzeń, ale również proponujemy pomoc techniczną, montaż, serwis gwarancyjny oraz konsultacje telefoniczne w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie ich działania.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Galmet - ciepło w Twoim domu.

Od 25 lat produkujemy urządzenia ogrzewające wodę w Państwa domu.
W swoich produktach stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne.
Nasze procesy technologiczne są przyjazne naturalnemu środowisku.
Nowoczesna linia produkcyjna zapewnia długą żywotność wyrobów i umożliwia stałą kontrolę jakości.
Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zrealizować indywidualne zamówienia klientów.

Proponujemy Państwu:
Ogrzewacze wody.
Bezciśnieniowe i ciśnieniowe elektryczne ogrzewacze wody podumywalkowe i nadumywalkowe - mogą pracować jako ciśnieniowe i bezciśnieniowe.
Elektryczne ogrzewacze wody typ SG - pionowe i poziome.
Wymienniki c.w.u. z wężownicą spiralną, dwiema wężownicami spiralnymi lub bez wężownicy.
Zbiorniki buforowe nieemaliowane.
Niskotemperaturowe i ekologiczne kotły c.o.
Kolektory słoneczne i kompletne zestawy solarne. Projektowanie systemów solarnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorcy.
Pompy ciepła w systemie ziemia - woda, powietrze - woda.

Zostaliśmy docenieni - Złoty Laur Konsumenta 2009 dla firmy Galmet.

Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Ogrzewanie
Kolektor słoneczny to urządzenie, które zamienia energię słoneczną na ciepło. W przeciwieństwie do takich rozwiązań jak instalacje fotowoltaiczne Gdańsk kolektory słoneczne nie wytwarza energii elektrycznej, a jedynie podgrzewa materiał będący nośnikiem ciepła i dostarczają go konsumentowi. Dlatego kolektor słoneczny służy tylko do ogrzewania pomieszczeń i zaopatrzenia w ciepłą wodę dla każdego konsumenta.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Jeśli planujesz zamontować w swoim domu panele słoneczne trafiłeś idealnie. Firma Solar-Therm wprowadzi Cię w temat energii odnawialnej. Odwiedź naszą stronę, na której znajdziesz mnóstwo istotnych informacji na temat baterii słonecznych, kolektorów solarnych i ogrzewaniu słonecznym. Jeśli nie wiesz jak je zamontować, dowiesz się tego z naszego serwisu. Dowiesz się także, w jaki sposób takie baterie słoneczne są zbudowane, a także w jaki sposób działają i wytwarzają energię. Odwiedź stronę naszej firmy teraz i dowiedz się więcej na temat baterii słonecznych! Firma oferuje kolektory w takich miastach jak Warszawa, Radom, Kielce, Łódź i Lublin.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Budownictwo > Usługi budowlane