Katalog Stron WWW

 
 

kolektory słoneczne szczecin

Opis kolektory słoneczne szczecin Zaczynając projekt swojego domu, często się zastanawiamy w jaki sposób go ogrzewać. A gdyby tak zdecydować się na kolektory słoneczne? Do wielu zalet należy zaliczyć - bardzo tanie koszty ogrzewana mieszkania oraz podgrzewania ciepłej wody urzytkowej. Choć koszty inwestycyjne z kolektorami słonecznymi kształtują się na poziomie 10.000 zł, to późniejsze rachunki za ogrzewanie mile zaskakują. Zestaw kolektorów zwraca się po około 3 latach. Nasza firma powstała po o by dać Państwu możliwość taniej instalacji kolektorów słonecznych. Oferujemy kompleksowe realizacje: sprzedaż, montaż, , dobór urządzeń oraz instalację.
Url http://hydrobau.pl
Kategoria Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Ogrzewanie > Kotły
Sowa kluczowe kolektory słoneczne szczecin   pompy ciepła szczecin   kolektory   kotły na pellety
Data dodania Jul 6, 2010
ID linku 7748
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kolektory słoneczne

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w zakresie realizowania instalacji fotowoltaicznych pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie nowoczesnych, zapewniających znaczne oszczędności instalacje. Wszystkie instalacje wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych solarów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami! Skontaktuj sie z nami już dzisiaj !
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
W dobie stale rosnących cen nośników energii (węgiel, drewno, gaz, energia elektryczna) oraz ich ograniczonej ilości niezbędne staje się sięgnięcie do odnawialnych źródeł. Gdzie ich szukać? Największym źródłem nieograniczonej, darmowej, czystej i ekologicznej energii odnawialnej jest Słońce. Mamy przyjemność przedstawić Państwu system ogrzewania słonecznego z kolektorami próżniowymi Solar-Tech. Jest on dostosowany optymalnie do polskich warunków klimatycznych. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży słonecznej energii odnawialnej w postaci wysokowydajnych płaskich kolektorów słonecznych. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem, dlatego nie kończymy współpracy na sprzedaży urządzeń, ale również proponujemy pomoc techniczną, montaż, serwis gwarancyjny oraz konsultacje telefoniczne w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie ich działania.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Kolektory słoneczne dofinansowanie. Sprawdź, jakie są możliwości dofinansowania do instalacji kolektorów słonecznych. Przeczytaj obiektywne i uczciwe informacje jak uzyskać dofinansowanie do kolektorów słonecznych, na jakie dopłaty do kolektorów możesz liczyć i jakie wymogi spełnić by otrzymać dotacje na kolektory. Sam dobierzesz kolektor i obliczysz kiedy zwróci Ci się zakup. Solary dofinansowanie. Wejdź na www.inwestujwkolektory.pl i bądź dobrze poinformowany.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
MyEnergy.pl to firma oferująca niesamowicie innowacyjne rozwiązania w odniesieniu do technologii i możliwości ich zastosowania. Firma ta oferuje profesjonalne systemy do wytwarzania i zarządzania energią w domach oraz firmach. Są to przede wszystkim elektrownie wiatrowe oraz specjalistyczne fotoogniwa. Widać w następstwie tego, iż systemy te są całkowicie przystosowane do potrzeb nowoczesnego budownictwa oraz nowoczesnych technologii pozyskiwania energii oraz jej dalszego przechowywania. Jest to nadzwyczaj istotne przy nowoczesnym budownictwie.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Pompy ciepła
Galmet - ciepło w Twoim domu.

Od 25 lat produkujemy urządzenia ogrzewające wodę w Państwa domu.
W swoich produktach stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne.
Nasze procesy technologiczne są przyjazne naturalnemu środowisku.
Nowoczesna linia produkcyjna zapewnia długą żywotność wyrobów i umożliwia stałą kontrolę jakości.
Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zrealizować indywidualne zamówienia klientów.

Proponujemy Państwu:
Ogrzewacze wody.
Bezciśnieniowe i ciśnieniowe elektryczne ogrzewacze wody podumywalkowe i nadumywalkowe - mogą pracować jako ciśnieniowe i bezciśnieniowe.
Elektryczne ogrzewacze wody typ SG - pionowe i poziome.
Wymienniki c.w.u. z wężownicą spiralną, dwiema wężownicami spiralnymi lub bez wężownicy.
Zbiorniki buforowe nieemaliowane.
Niskotemperaturowe i ekologiczne kotły c.o.
Kolektory słoneczne i kompletne zestawy solarne. Projektowanie systemów solarnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorcy.
Pompy ciepła w systemie ziemia - woda, powietrze - woda.

Zostaliśmy docenieni - Złoty Laur Konsumenta 2009 dla firmy Galmet.

Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Ogrzewanie