Katalog Stron WWW

 
 

Kręgi betonowe, rury żelbetowe, studnie żelbetowe

Opis Kręgi betonowe, rury żelbetowe, studnie żelbetowe Budokrusz to prywatne przedsiębiorstwo istniejące na naszym rynku od 1990 roku. To czołowy producent kostki brukowej w Polsce. Firma zajmuje się także produkcją wyrobów budowlanych i kanalizacyjnych oraz betonu. Firma posiada bardzo wiele wzorów i kolorów kostki brukowej. A także posiada w swej ofercie płyty ażurowe, ściekowe, obrzeża, oporniki oraz krawężniki. Oprócz czystego betonu posiada także bloczki betonowe, pustaki czy schody. Z nami zbudujesz wszystko.
Url http://www.budokrusz.pl
Kategoria Budownictwo > Kamieniarstwo
Sowa kluczowe Studnie kanalizacyjne   rury betonowe   beton   kostka brukowa   Kręgi betonowe   rury żelbetowe   studnie żelbetowe
Data dodania Jul 6, 2010
ID linku 7790
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kamieniarstwo

BAZALT to Pracownia Rzeźbiarsko-Kamieniarska wykonująca wszelkie prace rzeźbiarskie, tj. nagrobki i grobowce, płaskorzeźba i rzeźba sakralna, pomniki okolicznościowe, rzeźby ogrodowe, ołtarze, kominki i wiele innych. Wyroby naszej firmy charakteryzują się wysoką jakością. Do swoich prac BAZALT wykorzystuje kamienie naturalne z całego świata. Materiałem używanym najczęściej w naszych pracach jest granit. Pracownia proponuje swoim Klientom wzory własne oraz na indywidualne zamówienie. Na firmowej stronie internetowej prezentowane są przykładowe prace Pracowni. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo
Usługi Budowalne Janusz Łyszczarz to przedsiębiorstwo prowadzące swoje funkcjonowanie na polskim rynku od 1996 roku. Specjalizuje się w przeprowadzaniu elewacji kamiennych, usługach budowlanych oraz remontach. Zarządza szerokim doborem produktów z kamienia takich jak ogrodzenia, schody, tarasy, podjazdy, murki oporowe. Profesjonalna kadra realizuje idealne aranżacje wnętrz wedle potrzeb i możliwości nabywcy, a również proponuje własne, autorskie projekty tynków dekoracyjnych i zwykłych. Przedsiębiorstwo jest w stanie również dokonać dla Państwa całkowitego i fachowego remontu łazienki. Zamówienia realizowane są na obszarze całego województwa mazowieckiego. Firma oferuje gwarancję na wszystkie wykonywane usługi. Gwarantuje terminowość, trwałość oraz bezusterkowość wykonywanych zleceń. Firma podejmie współpracę i z osobami prywatnymi i z firmami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Remonty
Jesteśmy firmą zajmującą się kamieniarstwem budowlanym, wykonujemy ogrodzenia, mury, parkingi, chodniki, elewacje, filary, donice ozdobne, wykończenia wnętrz itp. Układamy kamień naturalny na dziko sposobem murarskim dzięki czemu nasze usługi są wyjątkowe i nie zwykle trwałe.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Kominki
Nasza firma powstała w 1965 roku. Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.

W połowie lat 90 zakład produkcyjny został zmodernizowany. Nowoczesny park maszynowy stwarza niemalże nieograniczone możliwości obróbki kamienia. Pozwala nam to spełniać oczekiwania naszych klientów i cieszyć się bardzo dobrą opinią.Dlatego zapraszamy do zamówienia nagrobka w naszej firmie, gwarantujemy solidne wykonanie i rozsądne ceny.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Firma "Andrzej-Granit" jest producentem wyrobów z kamienia naturalnego, specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości kostki granitowej, kamienia murowego oraz innych materiałów budowlanych z kamienia.

Naszą dewizą jest fachowość i terminowość, wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, oraz atrakcyjne ceny naszych produktów - jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży kamieniarskiej, służymy także specjalistycznym doradztwem technicznym w zakresie budowlanych usług kamieniarskich.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe
Budownictwo > Usługi budowlane