Katalog Stron WWW

 
 

Szkolenia finanse

Opis Szkolenia finanse Nasza firma prosperuje od 1998 roku. MASTERS Centrum zajmuje się podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, wspieramy firmy we wdrażaniu ich strategii biznesowych. Firma zatrudnia kreatywnych, posiadających niespożyte pokłady energii, wiecznie młodych ludzi. Misia naszej firmy to stwarzanie komfortowych warunków do nauki i wymiany doświadczeń, dbać o wysoki poziom obsługi klientów, pomagać firmom rozwiązywać ich problemy i podnosić ich pozycję na rynku.
Url http://www.masterscsb.com.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Kursy
Sowa kluczowe szkolenia   szkolenia finanse   biznes   szkolenia biznesowe
Data dodania May 19, 2009
ID linku 922
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Kursy

Język angielski nie jest najtrudniejszym językiem obcym do opanowania, może jednak sprawiać pewne trudności. Im wcześniej zaczynamy naukę, tym łatwiej przyswajamy ogrom wiedzy. Gdy jednak zaczynamy w
wieku dorosłym, kiedy to pracodawca liczy na szybkie efekty naszej pracy, zmagamy się z presją czasu. Zamiast motywować, wpadamy w pułapkę niechęci do nauki. A szkoła Marty Pawlikowskiejudowadnia, że nie ma się czego bać. Nowoczesne metody i dostęp do wielu narzędzi pozwala zaspokoić potrzeby słuchaczy będących wzrokowcami, jak i tych, którzy skuteczniej uczą się słuchając. Niezależnie od wieku, płci i podejścia do języka angielskiego, pokochają go wszyscy. A przede wszystkim nauczą się radzić sobie nawet wtedy, gdy zapomną jakiegoś wyrażenia i nie będzie czasu, miejsca na skorzystanie ze słownika.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Szkolenia
Strona dla tych, którzy chcą zmiany na dobre. Coaching został tu opisany jako metoda, która pomaga zrealizować cele osobiste czy zawodowe oraz jako metoda poprawy wyników organizacji. Prezentowane są specjalne programy: life coachingu (in. coaching życiowy) coachingu kariery, coachingu biznesu.
Jest także opisany skuteczny coaching dla organizacji: executive, coaching dla menadżerów i zespołów (team coaching). Witryna zawiera opis realizacji programu coachingowego: na czym polega, ile trwa i co dodatkowo można otrzymać. Na stronie są ukazane wyniki badań potwierdzające skuteczność coachingu jako metody. Jakość jest zapewniania dzięki akredytacji coacha i respektowaniu Standardów i Kodeksu Etycznego International Coach Federation. Zaprasza zawodowy coach.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Biznes Ekonomia > Consulting
Edukacja Nauka > Szkolenia
Cogito, nowoczesne centrum kształcenia oferuje pomoc uczniom w odnoszeniu sukcesów, na każdym etapie kształcenia. Centrum posiada bogatą ofertę edukacyjną orazi dydaktyczną dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, a także szkół ponadgimnazjalnych. Oferujemy również pomoc w przygotowaniach do egzaminów maturalnych. Nasi korepetytorzy to osobyi profesjonalnie przygotowanei. Posiadają rzetelną wiedzę z danego przedmiotu i z przyjemnością przekazują ją dzieciom. Serdecznie zapraszamy!!!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Matematyka
Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne
E-learning to obecnie najdynamiczniej rozwijająca się forma przekazywania wiedzy. Platforma e-learningowa jest narzędziem integrującym wiedzę i narzędzia jej prezentacji. Jest ona podstawą systemu e-learningowego umożliwia prowadzenie szkoleń z wykorzystaniem technik multimedialnych online. Platforma e-learningowa oferowana przez Ideo jest jednym z najnowocześniejszych systemów internetowych tego typu.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Witamy
W szkole nauki jazdy "Driver"

Nauczymy Was, jak dobrze prowadzić samochód
i w jaki sposób korzystać z przywileju, jakim jest prawo jazdy.

Prowadzimy ustawowe szkolenie na prawo jazdy kat. B:

* podstawowe – minimum 30 godzin zajęć teoretycznych i minimum 30 godzin zajęć praktycznych,
* dodatkowe – po każdym trzykrotnym negatywnym wyniku z egzaminu państwowego na prawo jazdy,
* uzupełniające - na prośbę osoby szkolonej.


Oferta
kursu prawa jazdy na kat. B


Oferujemy kursy prawa jazdy na kat. „B”:

* nowy samochód RENAULT CLIO (identyczny jak w WORD Zielona Góra, Leszno)
* 30 godzin lekcyjnych (45 min) zajęć teoretycznych
* 30 godzin zegarowych (60 min) zajęć praktycznych (jazdy)
* egzamin wewnętrzny
* jazda w miastach WORD (Zielona Góra, Leszno)
* dogodne godziny jazdy
* zajęcia z pierwszej pomocy
* niezbędne pomoce szkoleniowe
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Głogów