Katalog Stron WWW

 
 

Kostka granitowa

Opis Kostka granitowa Dharma jest producentem i dystrybutorem kamieni dla domu i ogrodu - kamieni elewacyjnych i kostki granitowej. Firma działa na terenie województwa mazowieckiego. Dharma oferuje najwyższej jakości produkty wykonane w stu procentach z surowców naturalnych, między innymi szeroki wybór wyrobów z piaskowca, grys, łupek, otoczaki, żwir i kilka typów mozaik, a także wiele rodzajów kamieni elewacyjnych i kostki granitowej. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu współpracujących z firmą specjalistów, Dharma oferuje usługi w pełni profesjonalnego doradztwa w kwestii doboru elewacji i wykończeń. Misją firmy jest kreatywne kształtowanie przestrzeni publicznej oraz tworzenie rozwiązań projektowych zgodnych z najnowszymi trendami w architekturze i designie.
Url http://www.dharma.com.pl
Kategoria Budownictwo > Kamieniarstwo
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Sowa kluczowe kamień elewacyjny   kostka granitowa   piaskowiec   grys   łupek   otoczaki   żwir   mozaiki
Data dodania Oct 5, 2010
ID linku 9783
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kamieniarstwo

1. Marmur

Firma J.P.Pilch Ustroń wykonuje z kamienia naturalnego łazienki, kominki, posadzki, schody, elewacje, misterne rozety, intarsje, rzeźbione gzymsy, portale kominkowe i okienne. W naszej ofercie marmury, granity, trawertyny, onyksy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się jak najdokładniej spełnić Państwa oczekiwania i zapotrzebowania. Już żaden remont czy też budowa od początku nie będą spędzać snu z Państwa powiek.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Znajdująca się w Morawicy firma pogrzebowa i kamieniarska proponuje usługi pogrzebowe dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Kompleksowo zajmujemy się organizacją pogrzebu, tradycyjnym pochówkiem, a także kremacją. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Mamy duży wybór trumien, urn, kwiatów, wieńców i utensyliów pogrzebowych. Angażujemy się w każde powierzone zadanie, tak żeby zapewnić godne pożegnanie zmarłego. Ponadto proponujemy usługi kamieniarskie. Nasza aktywność sprowadza się do wytwórczości wysokogatunkowych kamiennych wyrobów według własnych albo powierzonych projektów, takich jak nagrobki, parapety, blaty kuchenne, schody oraz inne przedmioty. Podejmujemy się także prac związanych z renowacją oraz konserwacją kamienia. Więcej wiadomości mieści się również na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Usługi Budowalne Janusz Łyszczarz to przedsiębiorstwo prowadzące swoje funkcjonowanie na polskim rynku od 1996 roku. Specjalizuje się w przeprowadzaniu elewacji kamiennych, usługach budowlanych oraz remontach. Zarządza szerokim doborem produktów z kamienia takich jak ogrodzenia, schody, tarasy, podjazdy, murki oporowe. Profesjonalna kadra realizuje idealne aranżacje wnętrz wedle potrzeb i możliwości nabywcy, a również proponuje własne, autorskie projekty tynków dekoracyjnych i zwykłych. Przedsiębiorstwo jest w stanie również dokonać dla Państwa całkowitego i fachowego remontu łazienki. Zamówienia realizowane są na obszarze całego województwa mazowieckiego. Firma oferuje gwarancję na wszystkie wykonywane usługi. Gwarantuje terminowość, trwałość oraz bezusterkowość wykonywanych zleceń. Firma podejmie współpracę i z osobami prywatnymi i z firmami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Remonty
Firma Jumiz działa w branży kamieniarskiej. Zajmujemy się min. wykonawstwem wizerunków na powierzchniach kamiennych. Firma dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu zarówno w kraju jak i za granicą może zaoferować Państwu fachową poradę i konsultacje. W polu naszych zainteresowań są także tablice pamiątkowe, nagrobkowe. Jako jedyna w Polsce firma zajmujemy się grawerowaniem laserowym w kamieniu. Zajmujemy się również architekturą cmentarną. Posiadamy pięć placówek w Krakowie.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
W zamierzchłych czasach mury budowane były przy użyciu kamienia powstałego w wyniku działania procesów naturalnych. W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie rynku i możliwości wytwórcze kamieniarzy zmieniły się. Dostępny jest już kamień o określonych kształtach i rozmiarach. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi firma Usługi Kamieniarskie Paweł Chomycz ze Strzegomia oferując kamień murowy, idealny do tworzenia estetycznych murków, niewysokich nasypów i skarp. Występuje on także w odmianie płytowej, pozwalając na tworzenie pięknych schodków, altan, grilów oraz kominków ogrodowych. Poza tym zakład proponuje Państwu: kostkę oraz krawężniki granitowe, formak i kruszywo. Surowiec ten dostosowany został do zróżnicowanych potrzeb odbiorców oraz dostępny jest w wielu odcieniach i wzorach. Wszystkie szczegóły oferty odnajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Materiały budowlane