Katalog Stron WWW

 
 

Tłumaczenia

Opis Tłumaczenia Posiadamy szerokie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów specjalistycznych z takich dziedzin jak prawo, ekonomia, finanse, reklama i marketing, medycyna, biologia, obrona, energetyka, filmy, ekologia, strony internetowe i wielu innych. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, poświadczone (przysięgłe), i ustne. Tłumaczenia wykonują jedynie doświadczeni specjaliści i native speakerzy. Tłumaczenia są wykonywane z ponad 30 języków.
Url http://www.tlumaczeniaspecjalistyczne.com
Kategoria Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język niemiecki
Sowa kluczowe tłumaczenia   tłumaczenie   tłumaczy   tłumacze   biuro tłumaczeń specjalistycznych   tłumaczenia pisemne   tłumaczenia specjalistyczne   tłumaczenia przysięgłe   tłumaczymy   biuro tłumaczeń   angielski   francuski   niemiecki   rosyjski   włoski   hiszpański   ukraińs
Data dodania May 29, 2009
ID linku 979
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Tłumaczenia

Firma Best Text specjalizuje się w tłumaczeniach tekstów technicznych (podręczniki użytkownika, umowy zawierające terminologię fachową, ulotki i katalogi produktów obejmujące zagadnienia techniczne, schematy stosowane w elektronice i informatyce itd.) i naukowych (publikacje naukowe i popularno-naukowe, manuskrypty, prace dyplomowe, tj. licencjackie, magisterskie, doktorskie, rozprawy habilitacyjne, autoreferaty, abstrakty na sympozja, studia przypadków, instrukcje obsługi aparatury naukowo-badawczej). To specjalistyczne biuro tłumaczeń wykonuje również korekty językowe tekstów przez native speakerów języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i in. Rzetelna jakość w przystępnej cenie. Krótkie terminy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Joanna Szczygielska, tłumacz języka angielskiego i hiszpańskiego. Warszawa. Tłumaczenia specjalistyczne ustne oraz pisemne. Współpraca z licznymi podmiotami zagranicznymi z Hiszpanii oraz Polski. Zasięg ogólnopolski tłumaczeń, terminowość, wynagrodzenie do negocjacji, wysoki profesjonalizm tłumaczonych tekstów. Specjalizacje: tłumaczenia biznesowe, prawne, budowlane, bankowe, marketingowe. Tłumaczenia zwykłe, które nie wymagają uwierzytelnienia. Współpraca z doradcami podatkowymi, prawnikami, bankowcami oraz doświadczonymi tłumaczami. Profesjonalizm tłumaczonych tekstów. Oferuję również tłumaczenia ustne z języka angielskiego i hiszpańskiego podczas spotkań biznesowych, negocjacji (kilkuletnie doświadczenie w negocjacjach handlowych) oraz organizację misji handlowych dla przedsiębiorców w Polsce: organizacja pobytu, tłumaczenia, załatwianie wszelkich formalności. Zapraszam do współpracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Włoski tłumacz przysięgły, Tłumacz przysięgły języka włoskiego - dokumenty samochodowe, motocykle, motorowery, skutery, włoski tłumaczenia do rejestracji pojazdów i innych dokumentów

Tłumaczenie dokumentów samochodowych, motocykli, motorowerów i skuterów w języku włoskim.
Tłumaczenia przysięgłe z j. włoskiego.

Możliwość przetłumaczenia dokumentów na miejscu lub
odbiór następnego dnia

lub przesłane dokumenty samochodowe wysyłam następnego dnia priorytetem.

Tłumacz przysięgły języka włoskiego Anna Ciesielska

Tel. kom. 603/92-46-82 lub 691/083-339

E-mail: murano@gmx.net , murano@wp.pl

Adres: Głowno k./Łowicza ul. 18-Stycznia 36

Miejscowości które nie są zbyt daleko od Głowna:
Łódź, Skierniewice, Łowicz, Uniejów, Łęczyca, Brzeziny, Koluszki, Rawa Mazowiecka, Wyszogród, Błonie, Koło, Ozorków, Stryków, Zgierz, Poddębice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Bełchów, Rogów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne
Motoryzacja > Auto giełda
Zapraszamy na stronę biura tłumaczeń A&A Wrocław. Oferujemy tłumaczenia wszystkich języków europejskich i nie tylko, w tym tłumaczenia przysięgłe. Tłumaczenia można zamawiać przez Internet. Nawet jeżeli poszukujesz nietypowego tłumaczenia skontaktuj się z nami. Współpracujemy z wieloma tłumaczami mało popularnych języków i zawsze postaramy się pomóc.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język niemiecki
Centrum Językowe Futura to jedno z niewielu biur tłumaczeń w kraju, którego oferta jest dopasowywana indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. I to już od samego początku, kiedy biuro dokonuje próbnej wyceny zlecenia, przez etap realizacji, do której zawsze dobiera się najbardziej zorientowanego w danej dziedzinie specjalistę, po efekt końcowy. Klient ma możliwość wyboru najbardziej odpowiedniej dla niego formy kontaktu, oraz realizację płatności. Jeśli dodamy do tego nowoczesną bazę techniczną, kadrę ze znakomitą wiedzą teoretyczną i praktyczną, wykraczającą daleko poza filologię czy językoznawstwo, biura rozsiane w całej Polsce, a ujrzymy obraz jednej z najbardziej fachowych firm tego typu w Polsce. Biuro dokonuje między innymi tłumaczeń z języka fińskiego.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia