Katalog Stron WWW

 
 

Firma sprzątająca. Do Porządku.

Opis Firma sprzątająca. Do Porządku. Firma sprzątająca Do Porządku działa na terenie Warszawy i jej okolic. Wiemy, że porządek w domu oznacza porządek w życiu, dlatego swoim klientom oferujemy: regularny harmonogram porządków, sprzątanie po remoncie, jednorazowe sprzątanie mieszkań i domów. Oferujemy również mycie okien i prasowanie. Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu. Serwis sprzątający Do Porządku dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz środkami czystości, które przywozimy na miejsce zlecenie.

Sprawdź szczegóły sprzątania

Zapewniamy szybki czas realizacji zlecenia.
Url http://www.doporzadku.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Dom Wnętrze
Zdrowie Uroda > Kobiety
Słowa kluczowe sprzątanie mieszkań   sprzątanie warszawa   firma sprzątająca   mycie okien   sprzątanie cennik   sprzątaczka warszawa   sprzątanie remont   sprzątanie domu   szukam sprzątaczki   sprzątanie   sprzątanie po remoncie   serwis sprzątający
Data dodania Oct 18, 2010
ID linku 10077
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

PROXEN Clean Service to nowoczesna i dynamiczne rozwijająca się firma sprzątająca, której specjalnością jest profesjonalne czyszczenie powierzchni. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość wykonywanych usług. Obszar, na którym prowadzimy działalność to województwo mazowieckie - głównie miasta: Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Jaktorów, Międzyborów, Błonie, Kanie, Nadarzyn, Komorów, Brwinów, Michałowice, Owczarnia, Żółwin, Otrębusy, Książenice...i okolice.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Z radością przedstawiamy Państwu ofertę prezentowaną przez firmę Pucuś z rezydencją w Warszawie. Nasza oferta skierowana jest głównie do wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych z obszaru Warszawy. Proponujemy całościową usługę utrzymania czystości przy pomocy skutecznych środków chemicznych i nowoczesnych maszyn czyszczących. Nasi pracownicy są prawdziwymi profesjonalistami- dbamy o to, organizując liczne szkolenia i zbierając doświadczenia w trakcie realizacji najróżniejszych, nawet w największym stopniu niestandardowych zadań. Zajmujemy się też pieczą nad zielenią miejską. Więcej wiadomości o naszej firmie i całość naszej propozycji uzyskacie Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Każda osoba, która jest zainteresowana realizowanymi profesjonalnie usługami w zakresie sprzątania, musi tak szybko jak to możliwe poprzyglądać się ofercie naszej firmy. Czeka pod tym adresem na Państwa kompleksowy wachlarz działań z zakresu zapewniania czystości w różnych przestrzeniach. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń firmowa czy mieszkanie prywatnego typu, za każdym razem stawiamy na efekt. Wykorzystujemy swoje doświadczenie do sprawnej organizacji prac z zakresu sprzątania, dbając o maksymalne zadowolenie oraz wygodę wszystkich zainteresowanych zleceniodawców. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się w szczegółowym trybie z elementami oferty.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma sprzątająca Do Porządku działa na terenie Warszawy i jej okolic. Wiemy, że porządek w domu oznacza porządek w życiu, dlatego swoim klientom oferujemy: regularny harmonogram porządków, sprzątanie po remoncie, jednorazowe sprzątanie mieszkań i domów. Oferujemy również mycie okien i prasowanie. Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu. Serwis sprzątający Do Porządku dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz środkami czystości, które przywozimy na miejsce zlecenie.

Sprawdź szczegóły sprzątania

Zapewniamy szybki czas realizacji zlecenia.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Dom Wnętrze
Zdrowie Uroda > Kobiety
Jantar to firma prowadząca działalność w zakresie odbioru odpadów komunalnych i selektywnej zbiórki śmieci z województwa łódzkiego: Łodzi, Rzgowa, Tuszyna, Pabianic, Czarnocina, Konstantynowa, Aleksandrowa, Andrespola, Brójec, Koluszek, Nowosolnej i okolic.
Zadanie firmy to wywóz śmieci, odpadów komunalnych, segregowanych oraz przemysłowych.
Recykling, utylizacja oraz odzysk to coraz ważniejsza dziedzina działalności w naszym kraju bo śmieci zalegające na osiedlach, parkach, lasach i dzikich wysypiskach z roku na rok stanowią coraz większy problem, wręcz dramatyczny co grozi chorobami ponieważ takie środowisko to doskonała pożywka dla wirusów i bakterii.
Podpisujemy stałe umowy, wystawiamy faktury za usługę oraz Karty Przekazania Odpadu.
Lokalizacja zakładu odbioru odpadów jest w Rzgowie, w województwie łódzkim.
Zapraszamy do współpracy
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Motoryzacja > Części samochodowe