Katalog Stron WWW

 
 

Strona Hodowcy Ptaków

Opis Strona Hodowcy Ptaków Witaj na mojej stronie całkowicie poswieconej hodowli ptaków ozdobnych. Znajdziesz tu informacje o papugach, kanarkach, kulczyki, kakadu, sinookie, gołębie.

Znajdziesz tu informacje o hodowli, ptasich chorobach, masę zdjęć a nawet zabawy z ptakami w roli głównej ;)

Strona miłośnika i hodowcy ptaków. Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące hodowli ptaków takich jak kanarki, zeberki, papużki

faliste, ryżowce, nimfy, rozelle, astryldy, łąkówki, przepiórki chińskie.

Kanarki, zeberki, astryldy, łąkówki, przepiórki chińskie, ryżowce, nimfy, rozelle, papużki faliste i amadyny to tylko niektóre z ptaków, jakie miałem już w

swojej hodowli. Podziel się ze mną swoimi zdjęciami, poradami, obserwacjami.
Url http://ptaki.priv.pl
Kategoria Rośliny Zwierzęta > Ptaki
Rośliny Zwierzęta > Ptaki
Rośliny Zwierzęta > Hodowla Gołębi Pocztowych
Słowa kluczowe woliera   egzota   Ptaki   hodowcy   hodowca   miłośnik   ptaki   ptaków   kulczyki   papugi   Andrzej Pierzchała   kakadu sinooka   pfo   ornitologiczna   gołebie   zbroczony   polski związek ornitologiczny   rozmiary obrączek   obrączkowanie ptaków   zdjęcia ptaków   rózne
Data dodania May 29, 2009
ID linku 1010
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Rośliny Zwierzęta > Ptaki

Zbiór opisów i ilustracji ptaków żyjących w Polsce na stałe i sezonowo w okresie godów. Ilustracje wykonano metodą klasycznego rysunku kreślarskiego i poprawione grafiką komputerową. Opisy zawierają informacje o rozmiarach ptaka w odniesieniu do najliczniej występujących gatunków ptaków, ubarwienia piór, występowanie i gniazdowanie, opisowa wersja lotu i głosu, techniki zdobywania pożywienia i terminy ochronne gatunków łownych i chronionych gatunkowo.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Ptaki
Portal www.napatyku.pl to strona dla wszystkich wielbicieli wspaniałych ptaków egzotycznych jakimi są papugi. Portal tworzy społeczność gdzie każdy z zarejestrowanych użytkowników może, dodawać zdjęcia ze swoimi papugami, filmy z większości popularnych stron wideo, opisywać na własnym blogu ciekawe zdarzenia związane z papugami. Komentuj i oceniaj materiały dodane przez innych użytkowników. Zawieraj nowe znajomości i dziel się wiedzą oraz dyskutuj z innymi na forum.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Ptaki
Hobby Rozrywka > Hobby
Największy w Polsce blog zoologiczny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zwierzęcą. Znajdą Państwo tutaj dużo, bardzo dużo cennych informacji na przeróżne tematy. Pomagamy stawać się profesjonalnym i rzeczowym hodowcą. Interesujesz się zwierzętami? Nie możesz nie znać naszego bloga. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną zaopiekować się zwierzętami lub tych, którzy są wieloletnimi hodowcami.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Ptaki
Firma Avesnature zajmuje się wykonywaniem ekspertyz przyrodniczych, a także wystawianiem niezbędnych dokumentów związanych z oddziaływaniem na środowisko. Usługi jakie oferuje firma to także bardzo fachowa dokumentacja związana z powstawaniem elektrowni wiatrowych, inwestycji liniowych, nadzorów przyrodniczy, a także zamówień związanych z docieplaniem budynków. Ekspertyza przyrodnicza aktualnie staje się najważniejszym dokumentem wymaganym także podczas projektów związanych z pracami hydrotechnicznymi, renowacją mostów, czy w trakcie inwestycji związanej z oczyszczalnią ścieków.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Ptaki
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak bogaty i różnorodny jest świat zwierząt. Jako przykład tej różnorodności możemy podać zwykłe porównanie - słoń waży kilkanaście lub kilkadziesiąt ton, a mysz ok. 200-500 g. Oba te osobniki należą do rodziny ssaków. My - ludzie, sami wywodzimy się od zwierząt - przynajmniej według nauki, nie z punktu widzenia dogmatów religii dominującej w Polsce. Poznając zachowanie niektórych zwierząt, możemy więcej dowiedzieć się o nas samych i o naszych pierwotnych instynktach. Na naszym portalu znajdują się informacje zarówno na temat zwierząt dzikich, jak i hodowlanych, dzięki którym łatwiej jest żyć człowiekowi na naszej planecie.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Ptaki
Rośliny Zwierzęta > Koty