Katalog Stron WWW

 
 

Szkolenia okresowe kierowców

Opis Szkolenia okresowe kierowców Ośrodek Szkolenia Kierowców BKM Transbus posiada w swojej ofercie szkolenia dokształcające kierowców zawodowych. Zapraszamy do naszego ośrodka wszystkich chętnych kierowców chcących podnieść swoje kwalifikacje. Realizujemy kursy: szkolenie okresowe, kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyśpieszona oraz kurs prawa jazdy kat. D.
Gwarantujemy najwyższej jakości szkolenia, w miłej atmosferze pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów. Posiadamy plac manewrowy, pojazdy szkoleniowe oraz profesjonalną salę wykładową. Oferujemy elastyczne terminy kursów oraz rabaty. Zapraszamy.
Url http://www.bkmtransbus.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Firmy wg branż > Transport
Słowa kluczowe bkm   osz   osk   transport   jazdy   kierowca
Data dodania Oct 23, 2010
ID linku 10103
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Szkolenia

Uniwersytet dla dzieci UNIKIDS to jeden z pierwszych w Polsce ośrodków prowadzących wykłady dla dzieci. Uniwersytet dziecięcy to stosunkowo nowa metoda która łącząc naukę i zabawę rozbudza w dzieciach ciekawość świata. UNIKIDS współpracuje z renomowanymi wykładowcami akademickimi, a program wykładów jest przekazywany w przyjazny dla dzieci sposób. Naszym studentem może być każde dziecko w wieku od 6 do 12 lat. Serdecznie zapraszamy na nasz uniwersytet!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję niepublicznego Ośrodka Fach w Nowym Targu. Placówka zaprasza do wzięcia udziału w kursie osoby po 18 roku życia oraz firmy. Celem szkolenia jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych jak także pozyskiwania nowych umiejętności. Jednostka oferuje: kurs BHP, kurs spawania, kurs uprawnień energetycznych, kurs operatora koparki i koparko-ładowarki, kurs operatora wózka widłowego, kurs operatora dźwigów, kursy gastronomiczne i inne. Gwarantujemy wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz nowoczesny oraz specjalistyczny sprzęt. Po ukończeniu kursu zdobywają Państwo specjalny certyfikat. Osobom, które ukończyły nasz kurs, gwarantujemy ogromną satysfakcję oraz łatwiejsze znalezienie pracy. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Prawdziwym liderem w organizacji, pogłębiających fachową wiedzę i podnoszących kompetencje zawodowe, szkoleń, warsztatów i kursów, jest niewątpliwie firma Szkolenia Łódź. W skład jej bogatej oferty, skierowanej, przede wszystkim do klientów instytucjonalnych, ale również do osób prywatnych, wchodzą szkolenia sprzedaży, obsługi klienta, menedżerskie, integracyjne, bhp, giełdowe, kursy języków obcych, kursy maklerskie i wiele innych. Uzupełnieniem naszej oferty, są prowadzone na specjalne zamówienie klienta, szkolenia na życzenie, indywidualnie dostosowane do potrzeb zamawiającego. Szkolenia proponowane przez łódzką firmę, dzięki kadrze znakomitych trenerów charakteryzuje presja na praktyczne umiejętności oraz realna skuteczność. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szereg rabatów. Szczegółowa oferta na stronie.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
To prawda znana nie od dziś. Kapitał ludzki jest sukcesem firmy. Ale... może być również porażką firmy. Często narzekamy na pracę, firmę, życie, ludzi wokół nas. Ale skoro nam tak źle, to czy robimy cokolwiek by polepszyć naszą sytuację? Dlaczego boimy się zrobić pierwszy krok aby przejść do innej firmy, żeby rozpocząć prowadzenie własnej działalności, pomimo naszych pomysłów, które mamy w głowie? Każdy może znaleźć wiele odpowiedzi ale większość z nas i tak odpowie: boję się, nie wiem jak będzie w nowej pracy, może nic nie lepiej.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Studio Kwiatowe Biedermeier zostało założone w 2000 r. Właścicielem jest Joanna Małek absolwentka Szkoły Florystycznej w Warszawie. W latach 2002-2005, brała udział w konkursach florystycznych zajmując 1-sze i 2-gie miejsce. Studio początkowo mieściło się w stylowej piwnicy kamienicy przy ul. Wzgórze 7. Po dwóch latach działalności pod tym adresem, zostało przeniesione do lokalu, gdzie istnieje do dnia dzisiejszego.
Swoją ofertą handlową upiększa fragment zabytkowej kamienicy, w której się mieści. Ukwiecone wejście intryguje przechodnia i zaprasza do wnętrza.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Firmy wg branż > Kwiaciarnie