Katalog Stron WWW

 
 

Szkolenia okresowe kierowców

Opis Szkolenia okresowe kierowców Ośrodek Szkolenia Kierowców BKM Transbus posiada w swojej ofercie szkolenia dokształcające kierowców zawodowych. Zapraszamy do naszego ośrodka wszystkich chętnych kierowców chcących podnieść swoje kwalifikacje. Realizujemy kursy: szkolenie okresowe, kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyśpieszona oraz kurs prawa jazdy kat. D.
Gwarantujemy najwyższej jakości szkolenia, w miłej atmosferze pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów. Posiadamy plac manewrowy, pojazdy szkoleniowe oraz profesjonalną salę wykładową. Oferujemy elastyczne terminy kursów oraz rabaty. Zapraszamy.
Url http://www.bkmtransbus.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Firmy wg branż > Transport
Słowa kluczowe bkm   osz   osk   transport   jazdy   kierowca
Data dodania Oct 23, 2010
ID linku 10103
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Szkolenia

Studio Kwiatowe Biedermeier zostało założone w 2000 r. Właścicielem jest Joanna Małek absolwentka Szkoły Florystycznej w Warszawie. W latach 2002-2005, brała udział w konkursach florystycznych zajmując 1-sze i 2-gie miejsce. Studio początkowo mieściło się w stylowej piwnicy kamienicy przy ul. Wzgórze 7. Po dwóch latach działalności pod tym adresem, zostało przeniesione do lokalu, gdzie istnieje do dnia dzisiejszego.
Swoją ofertą handlową upiększa fragment zabytkowej kamienicy, w której się mieści. Ukwiecone wejście intryguje przechodnia i zaprasza do wnętrza.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Firmy wg branż > Kwiaciarnie
Kurs cisco ccna, Szkolenie ccna online - LANPulse Akademia Sieci. Szczegółowe informacje i podanei wykładowcy na stronie. Atrakcyjna oferta na szkolenia sieciowe prowadzone online na żywo. CCNA bez kompromisów, ograniczeń i bez wysiłku. Szkolenie cisco ccna online - kurs ccna Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków. Zapraszamy do skorzystania z oferty - kurs ccna online.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności. Instytut Łączności jest nowoczesną placówką badawczo-rozwojową, zatrudniającą wśród 250 osób zespoły naukowców i specjalistów o wysokich kompetencjach w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych. Instytut Łączności posiada piętnastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleniowej. Prowadzimy kursy i Szkolenia techniczne i biznesowe z zakresu współczesnej telekomunikacji, technik informacyjnych, informatyki, negocjacji, metod arbitrażu, mediacji, strategii gier rynkowych, regulacji komunikacji elektronicznej, prawa telekomunikacyjnego,
poczty, pozyskiwania środków i promocji projektów unijnych.
Szkolenia dofinansowane z Unii Europejskiej - WIMAX, telewizja cyfrowa, RFID, TETRA, technika światłowodowa, technika radiowa, TV, wynajem sal konferencyjnych.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Edukacja Nauka > Kursy
Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę wykładowców i instruktorów. Dzięki temu jesteśmy liderem, jeśli chodzi o statystyki zdawalności, co potwierdzają oficjalne dane Urzędu Miasta Gorzowa. Niestety jak to w życiu bywa jakość musi kosztować. Uważamy, że nie można obniżać ceny szkolenia kosztem jej jakości. Pamiętaj, iż oszczędzając klika złotych oszczędzasz na swoich umiejętnościach, na zdrowiu i życiu swoim oraz innych.Warto zastanowić się nad tym czy taka zgubna oszczędność na pewno się opłaca.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Kraje Miasta Regiony > Lubuskie
Edukacja Nauka > Kursy
Oferujemy Państwu szkolenia sprzedażowe, szkolenia z Negocjacji oraz szkolenia z zarządzania sprzedażą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również liczne szkolenia biznesowe oraz propozycje procesów typu business coaching i executive coaching. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kursami z zakresu negocjacji i sprzedaży. Na stronie znajdziecie Państwo szczegółowe opisy szkoleń z tego zakresu.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia