Katalog Stron WWW

 
 

Biuro Rachunkowe Kraków - KONTO

Opis Biuro Rachunkowe Kraków - KONTO Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma - stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych. Świadczymy usługi w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek i osób fizycznych, prowadzenia księgowości wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, pełnej obsługi kadrowo-płacowej, wyprowadzania zaległości. Oferujemy możliwość dojazdu do klienta po odbiór dokumentów.
Url http://bfk-konto.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Słowa kluczowe Księgowość   ksiegowosc   krakow   Kraków   biuro rachunkowe   firma   rachunkowa   rozliczenia   rozliczenie   VAT   Urząd Skarbowy   skarbowka   urzad   krakowski   KONTO   BFK   biuro finansowo ksiegowe   finanse firm   ksiegowanie faktur   PIT   ksiega przychodow i rozch
Data dodania May 29, 2009
ID linku 1018
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe Royal-Profit jest miejscem, gdzie możesz zlecić w pełni profesjonalne prowadzenie księgowości w Twoje firmie. Zajmujemy się tym od kilku lat i jesteśmy głęboko przekonani, iż sprostamy Twoim wymaganiom. Nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej. To właśnie tam prezentujemy niezbędne informacje odnośnie usług, które na pewno Cię zainteresują i pozwolą podjąć decyzję.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

2. Advena

Biuro rachunkowe Advena to miejsce w Londynie, w jakim klient moze skorzystac z pomocy w jezyku polskim. Propozycja biura jest bardzo zróznicowana - skladaja sie na nia podstawowe i rozszerzone uslugi ksiegowe, pomoc z zakresu benefitów oraz ubezpieczen, jak równiez uslugi tlumacza. Oferta to równiez pomoc w uruchomieniu wlasnej firmy na terenie Wielkiej Brytanii. Dlugoletnia dzialalnosc na rynku pozwolila zdobyc cenne doswiadczenie. Biuro Advena pelni równiez funkcje doradcza, jesli masz jakies watpliwosci, zachecamy do korzystania z konsultacji u posiadajacych doswiadczenie specjalistów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma - stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych. Świadczymy usługi w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek i osób fizycznych, prowadzenia księgowości wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, pełnej obsługi kadrowo-płacowej, wyprowadzania zaległości. Oferujemy możliwość dojazdu do klienta po odbiór dokumentów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biuro rachunkowe Biuro na Start zostało stworzone z zamiarem świadczenia usług gronie osób, które każdego miesiąca podejmuje decyzję o otwarciu własnej firmy, spółki lub działalności gospodarczej.
Mamy świadomość, iż większość z tych osób ma częste problemy z rejestracją działalności lub spółki i brakiem wiedzy podatkowej. właśnie im oferujemy kompleksowe wsparcie księgowe.
Nasze biuro rachunkowe prowadzi preferencyjne warunki dla swoich produktów księgowych dla nowych firm.
Pierwsze 3 miesiące oferujemy usługi rachunkowe za 1zł plus VAT.
W kolejnych okresach proponujemy współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach ustalanych indywidualnie w zależności od potrzeb każdej firmy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Witamy Państwa miło. Chcemy Państwu zaoferować usługi naszej firmy. Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu w Rzeszowie zaprasza Państwa do zaznajomienia się z bogatą ofertą usług naszego biura. Oferujemy profesjonalne usługi rachunkowe, księgowe, doradztwo oraz usługi radcy prawnego. Nasze ceny i rozległa propozycja są ogromnie atrakcyjne tak jak dla firm, jak i osób prywatnych. Mamy do zaoferowania głównie usługi takie jak na przykład: ryczałt ewidencjonowany, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, bądź pełną księgowość. Zapraszamy do naszej siedziby w Rzeszowie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość