Katalog Stron WWW

 
 

Biuro Rachunkowe Kraków - KONTO

Opis Biuro Rachunkowe Kraków - KONTO Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma - stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych. Świadczymy usługi w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek i osób fizycznych, prowadzenia księgowości wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, pełnej obsługi kadrowo-płacowej, wyprowadzania zaległości. Oferujemy możliwość dojazdu do klienta po odbiór dokumentów.
Url http://bfk-konto.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Słowa kluczowe Księgowość   ksiegowosc   krakow   Kraków   biuro rachunkowe   firma   rachunkowa   rozliczenia   rozliczenie   VAT   Urząd Skarbowy   skarbowka   urzad   krakowski   KONTO   BFK   biuro finansowo ksiegowe   finanse firm   ksiegowanie faktur   PIT   ksiega przychodow i rozch
Data dodania May 29, 2009
ID linku 1018
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Rozliczenie podatkowe, jest obowiązkowe dla każdego kto podjął już pracę. Każdego roku powinniśmy pamiętać aby rozliczyć się w terminie. Szczególnie, jeśli naszą domową rachunkowość prowadzimy samodzielnie. Jednak jeśli ktoś decyduje się sam rozliczyć zeznanie podatkowe a nie do końca jest pewien czy zrobić to dobrze sam, może skorzystać z pomocy. W sieci znajdują się bardzo dobre programy, które nie tylko ułatwią wypełnienie zeznania podatkowego ale przede wszystkim zapewnią nas o dobrym rozliczeniu naszego PIT-u. Wtedy, kiedy za rok będziemy również wypełniać zeznanie podatkowe będzie nam o wiele łatwiej. Tym samym nasza domowa księgowość nie będzie miała dla nas tajemnic. Wypełniając zeznanie podatkowe samodzielnie będziemy mogli oszczędzić rocznie parę złotych.
Jeżeli nie prowadzisz sam księgowości i szukasz biura które zrobi to za Ciebie – dobrze i nie drogo polecam biuro rachunkowe ALFA.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe eSaldo posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw podatkowo-księgowych. Zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych spółkom prawa handlowego oraz osobom fizycznym, a także inne ewidencje podatkowe dla osób fizycznych i spółek osób fizycznych. Jako biuro rachunkowe prowadzi zagadnienia kadrowo-płacowe i ubezpieczeń społecznych. Przy zdyscyplinowanej współpracy, możliwe jest monitorowanie sytuacji finansowej na bieżąco. Pozwala to regulować konkretne wyniki firmy w każdym momencie. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biuro rachunkowe Income zaprasza do współpracy firmy ze Śląska, które oczekują solidnej i rzetelnej obsługi księgowej i nie tylko. Drugą specjalnością firmy są bowiem kwestie związane z BHP, w tym specjalistyczne szkolenia dla firm. Profesjonalizm świadczonych usług wynika z wiedzy i doświadczenia zatrudnionej kadry oraz rzeczowego, indywidualnego podejścia. Odbiór dokumentów od klienta to tylko jedno z udogodnień oferowanych przez Income.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > BHP
GK BIURO RACHUNKOWE Gabriela Kwiatkowska . Zajmujemy się doradztwem podatkowym i usługami księgowymi dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w różnych formach organizacyjno-prawnych, w tym zwłaszcza dla spółek prawa handlowego. Firma istnieje od 1996 roku, a jej atutem jest doświadczenie w rozliczaniu firm o różnym profilu – handlowym, usługowym, produkcyjnym. Właścicielka biura jest doradcą podatkowym wpisanym na listę w dniu 29.12.1997 r. pod numerem 3427. Ponadto, posiada certyfikat Ministerstwa Finansów do Usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest absolwentką kierunku Zarządzanie i Marketing na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła też studia podyplomowe o kierunku Rachunkowość w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Doświadczenie zdobyła prowadząc w latach 90. biuro rachunkowe. Następnie, przez ponad 10 lat, obsługiwała jako Główna Księgowa i Dyrektor Finansowy średniej wielkości przedsiębiorstwo produkcyjne. Przez kilka lat sama była przedsiębiorcą – prowadziła firmę szkoleniową – doskonale więc rozumie problemy przedsiębiorców i swoją działalnością chciałaby im dopomóc w tak ważnych i trudnych kwestiach, jakimi są księgowość i podatki. Od 1.02.2011r. ponownie otworzyła biuro rachunkowe pod nowym adresem. Nowy adres: Al. Politechniki 22/24, lok. 209 II piętro , 93-590 Łódź. Tel. 664 040 002, 602 193 999
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
KOMP-BIUR to biuro rachunkowe z Warszawy, prowadzące księgowość i rachunkowość. Zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Obsługujemy spółki, osoby prywatne, stowarzyszenia. Twoja księgowość w Warszawa Wawer. Kwalifikacje zawodowe w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych są potwierdzone świadectwem Kwalifikacyjnym Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej oraz dyplomami uczelni ekonomicznych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa