Katalog Stron WWW

 
 

Rabaty

Opis Rabaty Rabatuj to serwis społecznościowy umożliwiający wspólne zakupy online. Wraz ze swoimi przyjaciółmi lub innymi użytkownikami serwisu można umówić się na zakup hurtowej ilości wybranego produktu, tak aby móc uzyskać najniższą cenę. Nie trzeba decydować się na zakup tego samego produktu, gdyż umawiać można się równiez na zakupy w wybranym sklepie. Poza zakupami można umawiać się także na kino, wczasy itp. Serwis daje możliwość wystawiania oferty produktowej także sklepom internetowym oraz firmom sprzedającym przez Internet poprzez serwisy aukcyjne.
Url http://www.rabatuj.pl
Kategoria Internet > Portale
Słowa kluczowe rabaty   oferty sklepów   wyprzedaże   zniżki
Data dodania Nov 9, 2010
ID linku 10439
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

Coraz więcej ludzi zainteresowanych jest wynajęciem mieszkania. Może zainwestuj w nieruchomości i zarabiaj na wynajmie? Ta bezpieczna inwestycja w czasie kryzysu może być dobrą lokatą twoich finansów. Na stronach naszego serwisu internetowego zamieściliśmy liczne informacje na temat rynku nieruchomościami. Warto się z nimi zapoznać.Coraz więcej ludzi zainteresowanych jest wynajęciem mieszkania. Może zainwestuj w nieruchomości i zarabiaj na wynajmie? Ta bezpieczna inwestycja w czasie kryzysu może być dobrą lokatą twoich finansów. Na stronach naszego serwisu internetowego zamieściliśmy liczne informacje na temat rynku nieruchomościami. Warto się z nimi zapoznać.
Kategoria:   Internet > Portale
Firmy wg branż > Nieruchomości
Portal społecznościowy MyBudujemy.pl to miejsce spotkań ludzi budujących lub planujących budowę domu. W portalu znaleźć można m.in. realizacje projektów,zdjęcia z budowy domu, dzienniki budowy, koszty budowy domu, forum budowlane, firmy budowlane, materiały budowlane. Dołącz do ludzi budujących dom. Wymieniaj się doświadczeniami. Znajdź osoby budujące ten sam do co Ty.Na stronie znajduje się tablica ogłoszeń na której możesz sprzedać lub kupić.
Kategoria:   Internet > Portale
Budownictwo

3. Rabaty

Rabatuj to serwis społecznościowy umożliwiający wspólne zakupy online. Wraz ze swoimi przyjaciółmi lub innymi użytkownikami serwisu można umówić się na zakup hurtowej ilości wybranego produktu, tak aby móc uzyskać najniższą cenę. Nie trzeba decydować się na zakup tego samego produktu, gdyż umawiać można się równiez na zakupy w wybranym sklepie. Poza zakupami można umawiać się także na kino, wczasy itp. Serwis daje możliwość wystawiania oferty produktowej także sklepom internetowym oraz firmom sprzedającym przez Internet poprzez serwisy aukcyjne.
Kategoria:   Internet > Portale

4. Do Celu

Największa wyszukiwarka polskich usług i mieszkań w Londynie. DoCelu jest innowacyjną wyszukiwarką, która została stworzona w celu łatwego i szybkiego pozyskiwania informacji o polskich firmach, usługach oraz ofertach mieszkaniowych na terenie Londynu. Na naszej stronie znajdują się także istotne dla polskich imigrantów wiadomości dotyczące lokalnych instytucji, urzędów skarbowych, usług medycznych, ośrodków religijnych etc.
Kategoria:   Internet > Portale
Internet > Ogłoszenia
Jeżeli szukasz interesującego portalu społecznościowego, gdzie możesz pokazać siebie to dobrze trafiłeś. Innowacyjny serwis zwierciadlo.pl to strona dla zuchwałych, oryginalnych, ale również dla tych, którzy szukają własnej drogi. Zwierciadlo.pl to przede wszystkim ogromna grupa, która dyskutuje ze sobą przez strony czy też grupy społeczne. Zwierciadlo.pl to także serwis z ciekawymi publikacjami, które dotykają naszego życia. Na serwisie jesteś w stanie stworzyć swoje drzewo osobliwości i przedstawić siebie. Pozwoli Ci to przejść na następne poziomy świadomości.
Kategoria:   Internet > Portale