Katalog Stron WWW

 
 

Prometeia Capital sp. z o.o.

Opis Prometeia Capital sp. z o.o. Prometeia Capital to podmiot zajmujący się doradztwem w zakresie pozyskiwania kapitału dla MSP oraz dynamicznego budowania wartości Spółek dla ich właścicieli. Prometeia Capital wspiera procesy decyzyjne prowadzące do przemian biznesowych, finansowych i organizacyjnych w przedsiębiorstwach. Nasze usługi zorientowane są na określenie optymalnej drogi rozwoju nakierowanej na wzrost wartości przedsiębiorstwa - doradzamy optymalną drogę rozwoju firmy maksymalizującą majątek właścicieli.
Url http://www.prometeia.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Słowa kluczowe NewConnect   Giełda   Obligacje   Inwestycje   Doradztwo   Fuzje   Programy motywacyjne   Wartość
Data dodania Nov 15, 2010
ID linku 10635
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy

Normalny student nie ma często szans zobaczyć tak dużo organizacji finansowych w tak szybkim czasie. Pobyt w Londynie to 4 dni, przez ten czas intensywnie zwiedzamy znane firmy takie jak Morgan Stanley. Kilku uczestników to 16 młodych ludzi. Wyjazd jest względnie, na wydatki najwżniejsze to nocleg, posiłki, przelot. Wizyty dotyczą mocno cenionych firm np. są to fundusze private equity i uczelnie wyższe. W tym roku będzie miała miejsce już 6 edycja LSE. Wizyta w tych instytucjach jest szansą na poznanie licznych znakomitych ludzi. Można z tymi osobami podjąć rozmowę, wziąć numer telefonu lub dowiedzieć się dostać tam pracę. Projekt jest mocno reklamowany w mediach, patronat objęła Fundacja 2065 im Lesława A. Pagi. Rozmawiamy z prasą finansową, a także telewizją biznesową. Gorąco zapraszamy na specjalną witrynę www wyjazdu London Study Excursion. Projekt jest mocno interesującą przygodą dla studentów. Ma charakter ogólnopolski i jest przeznaczony do studentów uczelni wyższych w kraju. Wyjazd dotyczy wizyt w kluczowych organizacjach finansowych Londynu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Edukacja Nauka > Nauka za granicą
Mennica Polska zaprasza do swojego sklepu internetowego. W ofercie: złoto, srebro, sztabki i monety bulionowe oraz diamenty inwestycyjne. Na stronach sprawdzisz także, jaka jest aktualna cena złota czy kurs srebra w Polsce i na świecie oraz dowiesz się, co doradzają inwestorom eksperci rynku metali szlachetnych. Pamiętaj! Złoto inwestycyjne kupione w Mennicy Polskiej możesz w każdej chwili odsprzedać, gdyż Mennica daje swoim klientom gwarancję odkupu. Zobacz, co teraz sprzedaje się najlepiej. Ulokuj bezpiecznie swoje oszczędności, zainwestuj z zyskiem lub po prostu zrób komuś bliskiemu prezent…
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Masz zamiar przeznaczyć większą część swoich oszczędności w ładne, zapewniające spokojną przyszłość lokum w nowym budownictwie, od wielu lat polujesz na poniemieckie, klasyczne kamienice? Czy też chcesz odsprzedać swój stary lokal, a może dom? Zaraz nasuwają się problematyka opierająca się o właściwą cenę niniejszych dóbr? Nie wiesz jak sam, w sposób odpowiedni podać ceny nieruchomości? Na wszystkie sprawy problematyczne wiążące się z problemami wycena mieszkania Wrocław skutecznie rozważy Rzeczoznawca Majątkowy Wrocław. Ten profesjonalny znawca, w sposób umiejętny i rzetelny utworzy operat szacunkowy, na podstawie którego będziesz miał możliwość sprawić, jak skutecznie lokować na przyszłość. Jeżeli zadręczają Cię podobne wątpliwości i wolisz otrzymać profesjonalne wskazówki, czy rady, nie odwlekaj.
Arenda Wrocław do Twoich usług.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Często pomysł decyduje o powodzeniu przedsięwzięcia. Jeszcze częściej trudności finansowe uniemożliwiają jego wdrożenie. Nawet zupełnie szalone pomysły można próbować realizować. Nasza firma działa w kilku profilach inwestycyjnych. Główna działalnością jest pozyskiwanie, przetwarzanie i dostarczanie odpadów do recyklerów w Polsce i w UE ze szczególnym uwzględnieniem odpadów złomów metali nieżelaznych i odpadów opakowaniowych. Koncentrujemy się również na wspomaganiu finansowym małych i średnich przedsiębiorstw będących w trudnej sytuacji finansowej w zakresie podwyższenia kapitału, uczestnictwa we wspólnym przedsięwzięciu oraz możliwości odkupienia części udziałów. Interesuje nas również branża nieruchomości a w szczególności zakup nieruchomości z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne na terenie Wrocławia i okolic.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Portal finansowy 4finanse.com – finanse, giełda, gospodarka. Portal jest kierowany nie tylko dla ludzi biznesu. Tutaj porównasz wszystkie produkty oferowane przez banki, firmy ubezpieczeniowe, które są na naszym rynku finansowym, Tutaj złożysz wniosek o otwarcie konta osobistego, młodzieżowego, firmowe, karty kredytowe. Tutaj również możesz porównać wszystkie kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredytu samochodowe, pożyczki hipoteczne i wybrać coś dla siebie, składając wniosek decyzję otrzymasz natychmiast. Możesz na bieżąco śledzić wszystkie notowania spółek GPW na giełdzie: Akcje WIG i WIG20, mWIG40, sWIG80, obligacje, kontrakty terminowe, notowania walut. Na bieżąco są aktualizowane wiadomości, newsy, wszystko co powinieneś wiedzieć: gospodarka, podatki, prawo pracy. Doradztwo inwestycyjne, kredytowe, prawne.T ylko u nas znajdziesz to wszystko. Portal finansowy 4finanse.com – finanse, giełda, gospodarka
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy