Katalog Stron WWW

 
 

Prometeia Capital sp. z o.o.

Opis Prometeia Capital sp. z o.o. Prometeia Capital to podmiot zajmujący się doradztwem w zakresie pozyskiwania kapitału dla MSP oraz dynamicznego budowania wartości Spółek dla ich właścicieli. Prometeia Capital wspiera procesy decyzyjne prowadzące do przemian biznesowych, finansowych i organizacyjnych w przedsiębiorstwach. Nasze usługi zorientowane są na określenie optymalnej drogi rozwoju nakierowanej na wzrost wartości przedsiębiorstwa - doradzamy optymalną drogę rozwoju firmy maksymalizującą majątek właścicieli.
Url http://www.prometeia.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Słowa kluczowe NewConnect   Giełda   Obligacje   Inwestycje   Doradztwo   Fuzje   Programy motywacyjne   Wartość
Data dodania Nov 15, 2010
ID linku 10635
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy

EQUES INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem funduszami inwestycyjnymi. Nasza oferta zawiera fundusze kierowane do szerokiego grona inwestorów. EQUES SFIO tworzą subfundusze EQUES Akcji, EQUES Aktywnej Alokacji, EQUES Obligacji, EQUES Pieniężny. Jednocześnie zajmujemy się tworzeniu wyspecjalizowanych funduszy inwestycyjnych, dedykowanych węższemu gronu zamożnych Inwestorów. W celu dalszego rozszerzenia naszej oferty, stale pracujemy nad kolejnymi atrakcyjnymi pomysłami inwestycyjnymi. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Agiofunds TFI. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Oferujemy inwestorom profesjonalnie i efektywnie zarządzane fundusze inwestycyjne, operujące globalnie i przynoszące ponadprzeciętne rentowności niezależnie od koniunktury na rynkach finansowych i towarowych. Naszą siłą jest doświadczona kadra zarządzająca, o potwierdzonych kompetencjach w zakresie oceny sytuacji rynkowej i realizacji decyzji inwestycyjnych. Kluczowe osoby w firmie są jednocześnie jej udziałowcami, co zapewnia stabilność filozofii i stylu inwestowania funduszu. Działamy szybko i elastycznie. Jesteśmy instytucją niezależną, nie związaną kapitałowo z dużymi instytucjami korporacyjnymi rynku finansowego. Gwarantuje to obiektywny wybór najlepszych celów i strategii inwestycyjnych w zmieniającym się otoczeniu rynkowym. Stworzyliśmy zespół, który wierzy, że AgioFunds, ma pomysł na biznes z gwarancją odniesienia sukcesu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia

3. Lokaty

Lokaty bankowe są najbezpieczniejszym produktem finansowych w czasach kryzysu gospodarczego. Zapewnij sobie spokojną przyszłość i zainwestuj nieduże pieniądze w lokaty bankowe. Lokaty dają bezpieczną przyszłość ponieważ już w momencie wyboru lokaty znasz swój zysk - musisz tylko poczekać, ale znasz zysk z lokaty. Bardzo wiele osób założyło lokatę bankową i osiągnęli duży zysk.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Biznes Ekonomia > Banki
Biznes Ekonomia > Konta osobiste
Nasza witryna jest portalem finansowym promującym zarządzanie pieniędzmi oraz inwestowanie przez Internet. Pokazujemy jak zarabiać pieniądze korzystając z lokat internetowych internetowych bez wychodzenia z własnego domu. Uświadamiamy, że naprawdę każda dorosła osoba może obracać pieniędzmi bez dodatkowego wkładu, nawet jeżeli ma niewielkie nadwyżki finansowe. Mało kto ma świadomość, że przy pomocy niektórych banków lokaty można zakładać nawet jeżeli mamy tylko 100 zł. Pragniemy promować wśród Polaków najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz możliwości ustanawiania osobistego portfela inwestycyjnego. Idziemy z duchem czasu, więc na naszej witrynie zamieszczamy także najnowsze i najkorzystniejsze oferty promowane oraz prezentowane przez banki.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Quantor to niezwykle praktyczny serwis internetowy, kumulujący dostępne informacje na temat kursów walut na terenie kraju. Przyda się każdemu, kto prowadzi transakcje w innych walutach niż złoty, zwłaszcza osoby, spłacające kredyty we frankach, dolarach czy euro. Regularnie porównując ceny usług, można w dłuższej perspektywie oszczędzić większe kwoty. Serwis dokonuje także symulacyjnych porównań, czy lepiej jest kupować walutę w kantorze stacjonarnym, czy internetowym. Do bazy jego danych masz dostęp bez konieczności logowania.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy