Katalog Stron WWW

 
 

Nowoczesne technologie

Opis Nowoczesne technologie Poznaj tajniki powstawania najnowszych przedmiotów codziennego użytku, naprawa, konserwacja, porównanie gadżetów, opinie użytkowników. Serwis powstał on aby zaspokoić Waszą ciekawość, oraz abyście sami mogli podzielić się swoją wiedzą i najnowszymi informacjami z zakresu nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Myślę że warto także umieszczać tutaj swoje pomysły nietypowych rozwiązań oraz zadawać pytania na które wspólnie postaramy się znaleźć odpowiedzi.
Url http://www.porady24.info
Kategoria Produkcja Przemysł > Elektronika
Słowa kluczowe Ciekawostki   nowe technologie   technologie   technika
Data dodania May 29, 2009
ID linku 1068
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł > Elektronika

Hurtownia elektryczna Elektro-Sal powstała w 2006 roku i obecnie jest jedną z największych tego typu firm w całym województwie śląskim. Główna działalność obejmuje hurtową oraz detaliczną sprzedaż źródeł światła i opraw do oświetlenia, kabli, puszek, kanałów, listew, różnego typu oprzyrządowania elektroinstalacyjnego, elektronarzędzi, aparatury SN oraz modułowej, automatyki przemysłowej, osprzętu odgromowego i innych artykułów. Oferowane artykuły pochodzą od popularnych polskich i zagranicznych marek, w tym Philips, Kaulux, Legrand, Greenlux, Ospel, Brilux, Bitner, Technokabel i wielu innych. Zapewniamy sprawną realizację każdego zadania, terminowe dostawy i profesjonalne doradztwo doświadczonych pracowników. Więcej pożytecznych informacji można odnaleźć na naszej stornie internetowej.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Woda, to po prostu zwykła, znajdująca się cały czas wokół nas ciecz, która nawet nie ma smaku ani zapachu, jednakowoż bez jakiej nasze życie nie byłoby praktycznie dopuszczalne. Choć trudno to sobie wyobrazić, nawet nasze ciało ludzkie składa się w większości z wody. Wobec tego swobodnie domyślić się, że dużo tej wody potrzebujemy, chociażby po to, aby utrzymywać równowagę płynów ustrojowych w organizmie. Bez wody tak ściśle mówiąc nie byłoby życia na Ziemi, co potwierdza ozonowanie wody. Woda, jest ważna dla każdej żywej istoty, stając się praktyczna w momencie jej spożywania, dla innych organizmów tudzież jest ona środowiskiem życia. Żeby powstało pionierskie życie także przydatna jest nam woda, bo dziecko znajdujące się w łonie matki również w pewnym sensie w tej wodzie się mieści.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Jesteśmy prywatną firmą rodzinną. W obecnej formie organizacyjnej działamy od roku 1994.
Punktem wyjścia była produkcja obwodów drukowanych i sitodruk precyzyjny. Opracowaliśmy konstrukcję klawiatur, w których układ elektryczny zrealizowany jest jako typowy obwód drukowany na laminatach pokrywanych miedzią. Projektowanie i wykonanie takich klawiatur, oraz płyt czołowych stało się podstawą naszej działalności.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Specjalizacja: podsłuchy gsm. W naszym przedsiębiorstwie znajdziecie Państwo profesjonalne podsłuchy gsm. W naszej ofercie znajdują sie podsłuchy zakamuflowane, podsłuchy do ukrycia w różnych urządzeniach lub podsłuchy, które są same w sobie rożnego rodzaju urządzeniami codziennego użytku. Nasze przdsiębiorstwo specjalizuje się także w montażu urządzeń zwanych spy-phone. telefony takie poza podsłuchem odgrywają rolę lokalizatora osoby posiadającej urządzenie. Ponadto możliwe jest przechwytywanie odbieranych i wysyłanych wiadomości SMS. Poza tym w sprzedaży znajdują się urządzenia do innej formy inwigilacji oraz rejestracji audio oraz video. posiadamy także użadzenia do wykrywania lub zagłuszania podsłuchów analogowych i cyfrowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy z zaangażowaniem doradzą to czego Państwo potrzebujecie. Dzięki uregulowanej pozycji w branży oraz doświadczeniu oferujemy profesjonalną oraz żetelną obsługę. Na naszej stronie internetowej znajdziecie opis realizacji zleceń: zakładanie podsłuchów oraz wykrywanie podsłuchów.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Firma Rurmet działają na terenie Sochaczewa, to znana firma zajmująca się produkowaniem kompensatorów mieszkowych już od 1994 roku. W spisie produktów/usług spółki znajdują się różne rodzaje , a dodatkowo typy kompensatorów. Firma ma dużą praktykę , a oprócz tego wykwalifikowany personel pracowniczy, dlatego jej towary są bardzo trwale oraz nieprawdopodobnie solidnie, co na 100% gwarantuje ich bardzo długą żywotność.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Elektryczne