Katalog Stron WWW

 
 

programy dla firm enova

Opis programy dla firm enova enova to nowoczesny, zintegrowany, funkcjonalny system do zarządzania przedsiębiorstwem i księgowości który w pełni zaspokoi potrzeby wymagającego Klienta.
Oprogramowanie jest przeznaczone dla firm handlowych, produkcyjnych, transportowych i usługowych różnych branż, a także jednostek budżetowych i instytucji użyteczności publicznej.
Sprzedaż i wdrożenia, hosting systemu enova. Sla chętnych istnieje możliwość pracy z programem w systemie online, czyli poprzez Internet za pomocą zdalnego pulpitu. Jeśli chcę Państwo więcej informacji zapraszamy do naszego serwisu. Bezpłatna infolinia handlowa: 0800 109 509.
Url http://enova.komako.pl
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe enova   program enova   programy enova   oprogramowanie enova   enova oprogramowanie   oprogramownie dla firm   oprogramowanie erp   system erp
Data dodania Nov 19, 2010
ID linku 10767
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie

Jesteśmy wieloletnim autoryzowanym partnerem Esetu. Oferujemy po konkurencyjnych cenach program antywirusowy NOD32. To szybki i skuteczny antywirus ze świetną heurystyką. Program w polskiej wersji językowej, zwalczający wirusy, backdoory, trojany i robaki internetowe. Skuteczność potwierdzona wieloma nagrodami VB100% i AV Comparatives. W ofercie mamy także oprogramowanie Smart Security oraz wznowienia produktów firmy Eset. Ponadto świadczymy obsługę informatyczną firm we Wrocławiu i okolicach.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Zakupy Online > Sklepy internetowe
Internet > Sklepy internetowe
GigaDownload.net.pl jest serwisiem, który udostępnia ponad dwa tysiące darmowych programów i kilkaset gier. Wszystkie zamieszczone u nas pliki są na licencjach open source, freeware, gnu gpl, adware i cardware - czyli są całkowicie darmowe (przynajmniej dla użytkowników domowych). Poza tym serwis jest cały czas aktualizowany i dodawane są nowe programy i gry do pobrania. Zapraszamy do downloadu oprogramowania z GigaDownload.net.pl.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Gry
Serwis, w którym znajdziesz najlepsze programy do Twojego komputera. Znajdują się tu zarówno programy darmowe jak i dema płatnych aplikacji. Każdy internauta może pobrać program, ocenić go, a jeśli są problemy z pobraniem zgłosić to przez odpowiedni link. Wyszukiwarka serwisu umożliwia szukanie na całej stronie lub tylko w wybranym dziale. Na stronie jest także ranking najczęściej pobieranych programów. Potrzebujesz jakiś program graficzny, narzędziowy lub zabezpieczający komputer? U nas go znajdziesz!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla przedsiębiorstw zajmujących się organizacją imprez i konferencji dla firm/spółek/korporacji i korporacji. Business Event Creator umożliwi Ci zautomatyzować wysyłkę zaproszeń , a dodatkowo biletów (wygenerowanych automatycznie) do tysięcy użytkowników (również w formie graficznej), wysyłanie esemes do gości, import list gości z plików (Excel .xls, Vcard .vcf, .csv, .txt), potwierdzanie obecności, elektroniczną ewidencję i weryfikację gości na imprezie czy podczas organizacji konferencji przy pomocy czytnika kodów kreskowych programem który otrzymasz. Masowo wysyłaj wiadomości do wszystkich ludzi zaproszonych lub jedynie do tych, które potwierdziły własną obecność, możesz także przypomnieć się osobom, które jeszcze nie potwierdziły udziału. Masowo generuj i wysyłaj bilety do uczestników. Zarządzaj tekstem, decyduj czy mają się wyświetlić informacje zapraszanej osoby. Dodaj do biletów logo kontrahenta jeśli istnieje wymaganie. Jeśli otrzymałeś od nabywcy listę uczestników imprezy w postaci pliku nie powinieneś ich przepisywać, możesz zaimportować ogół jednym kliknięciem. Obsługiwane pliki: Excel .xls, Vcard .vcf, .csv, .txt, Edycja graficznych zaproszeń wysyłanych masowo do gości, sposobność dodawania indywidualnych gotowych szablonów graficznych na których można umieścić logo nabywcy lub motyw graficzny związany wprost z tematyką eventu, Przy pomocy programu do elektronicznej rejestracji gości sprawdzaj bilety czytnikiem kodów kreskowych przy wejściu na imprezę. Dzięki temu unikniesz niechcianych gości i wygenerujesz kontrahentowi dokładne raporty z eventu, Istnieje możliwośc masowej wysyłki wiadomości Sms do gości. Za radą tej opcji możesz poinformować zaproszonych o potencjalnych zmianach, bądź przypomnieć o imprezie
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Edukacja Nauka > Konferencje
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży oprogramowania do kosztorysowania Norma PRO, Norma STANDARD oraz baz cenowych Sekocenbud oraz Intercenbud. Dostarczamy również programy dla innych branż. Nasza firma prowadzi szkolenia dla budownictwa: szkolenia FIDIC, kursy kosztorysowania, szkolenia z obsługi programu Norma PRO. Dostarczamy również oprogramowanie dla budownictwa.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy