Katalog Stron WWW

 
 

Naprawa urządzeń chłodniczych Warszawa,Serwis AGD

Opis Naprawa urządzeń chłodniczych Warszawa,Serwis AGD Nasz serwis prowadzi usługi w zakresie naprawy sprzętu gospodarstwa domowego dla firm i osób prywatnych. Wszystko co robimy jest realizowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wymagania które sobie stawiamy są zawsze na najwyższym poziomie. Zajmujemy się naprawą sprzętu AGD wszystkich marek: AMICA, ARDO, ARISTON, BOSCH, BRANDT, CANDY, ELECTROLUX, LG, POLAR, SAECO, SAMSUNG, SIEMENS, WHIRPOOL, ZANUSII - zmywarki, pralki, lodówki, kuchenki elektryczne i mikrofalowe , piekarniki elektryczne i płyty grzewcze, klimatyzacje, wentylacje, urządzenia chłodnicze, urządzenia gastronomiczne itp. Staramy się aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni, dlatego na nasze usługi udzielamy GWARANCJI. Zapewniamy miłą i fachową obsługę, wieloletnie doświadczenie, ekspresowe naprawy, krótkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny, dojazd do klienta. Zadzwoń, umów się na naprawę i ciesz się sprawnym sprzętem.
Url http://www.serwisagd-waw.pl
Kategoria AGD RTV > Naprawa serwis
Słowa kluczowe naprawa lodówek Warszawa   naprawa urządzeń chłodniczych   naprawa sprzętu gastronomicznego   naprawa pralek Warszawa
Data dodania Nov 24, 2010
ID linku 10791
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w AGD RTV > Naprawa serwis

Nasz serwis prowadzi usługi w zakresie naprawy sprzętu gospodarstwa domowego dla firm i osób prywatnych. Wszystko co robimy jest realizowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wymagania które sobie stawiamy są zawsze na najwyższym poziomie. Zajmujemy się naprawą sprzętu AGD wszystkich marek: AMICA, ARDO, ARISTON, BOSCH, BRANDT, CANDY, ELECTROLUX, LG, POLAR, SAECO, SAMSUNG, SIEMENS, WHIRPOOL, ZANUSII - zmywarki, pralki, lodówki, kuchenki elektryczne i mikrofalowe , piekarniki elektryczne i płyty grzewcze, klimatyzacje, wentylacje, urządzenia chłodnicze, urządzenia gastronomiczne itp. Staramy się aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni, dlatego na nasze usługi udzielamy GWARANCJI. Zapewniamy miłą i fachową obsługę, wieloletnie doświadczenie, ekspresowe naprawy, krótkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny, dojazd do klienta. Zadzwoń, umów się na naprawę i ciesz się sprawnym sprzętem.
Kategoria:   AGD RTV > Naprawa serwis
Serwis Saeco Warszawa to wieloletnie doświadczenie. Naprawa ekspresów Saeco to nasza specjalność. Saeco serwis zaprasza do zapoznania się ofertą. Firma JKC 3tech jest autoryzowanym serwisem ekspresów firmy Saeco Polska. Będąc autoryzowanym serwisem firmy Saeco Polska naprawiamy w ramach gwarancji wyroby Saeco importowane przez Saeco Polska. Prowadzimy również serwis pogwarancyjny ekspresów Saeco w pełnym zakresie, oraz sprzedaż akcesorii do produktów Saeco.
Kategoria:   AGD RTV > Naprawa serwis
Dźwignica z Grudziądza to firma, która zajmuje się sprzedażą oraz eksploatacją dźwignic, wind samochodowych, podestów załadunkowych oraz pokrewnych. Zajmujemy się: doradztwem w obszarze wyboru, montażem, dystrybucją części zamiennych, serwisem, pielęgnacją, przebudową w zakresie ładowności, szkoleniami z obsługi i eksploatacji, ekspertyzą i oceną techniczną dźwignic i podtorzy, poradami dotyczącymi przepisów i dozoru technicznego, szykowaniem dźwignic do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego. Ze swojej strony gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia, przyjemną i fachową obsługę, fachowe doradztwo, a również konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   AGD RTV > Naprawa serwis
Budownictwo > Windy i schody ruchome
Nasz serwis pogwarancyjny specjalizuje się w naprawie Iphone, oferując kompleksowy zakres usług związanych z wymianą baterii, wyświetlacza czy gniazda ładowania oraz usuwaniem wykrytych podczas diagnostyki usterek. Większość oferowanych usług wykonujemy od razu, a na wszystkie zrobione naprawy dajemy półroczną gwarancję. Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście oraz profesjonalne zrealizowanie zlecenia, a także bezpłatną diagnostykę i wycenę kosztów usług serwisowych. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   AGD RTV > Naprawa serwis
Serwis Komputerowy Warszawa to kompleksowe usługi z zakresu naprawy, modernizacji i innych prac z komputerami. Najnowsze rozwiązania i jakość to charakterystyka naszej firmy. Wykonujemy serwis w ciągu 24h na terenie Warszawy, dojeżdżamy do klienta i świadczymy również usługi naprawy u zamawiającego, dzięki czemu nie musicie oddawać komputera do serwisu. Mamy bogate doświadczenie w doborze najlepszego sprzętu, by wasza praca nie była już przerywana nagłą awarią. Serwis komputerowy Net-Info, z którego będziesz zadowolony.
Kategoria:   AGD RTV > Naprawa serwis
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Serwis komputerowy