Katalog Stron WWW

 
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Opis Mieszkania na sprzedaż Kielce Jeśli poszukujesz domu czy mieszkania na sprzedaż Kielce to zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z obecnymi inwestycjami naszej firmy. Jesteśmy firmą deweloperską , gwarantującą naszym Klientom kompleksową i dostosowaną do ich potrzeb obsługę. Profesjonalne i rzetelne podejście do Klienta pomaga zrealizować marzenia o własnym mieszkaniu. Terminowość i jakościowo dobre budowanie świadczy o naszym profesjonalizmie. Zapraszamy do zakupu mieszkania Kielce w kameralnym osiedlu domów szeregowych zlokalizowanym w centrum miasta.
Url http://www.osiedlewidok.com.pl
Kategoria Firmy wg branż > Nieruchomości
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Kraje Miasta Regiony > Świętokrzyskie
Słowa kluczowe inwestycje   mieszkania na sprzedaż   mieszkania   nieruchomości   nowe mieszkania   domy szeregowe   inwestycje Kielce   mieszkania Kielce   Kielce
Data dodania Nov 24, 2010
ID linku 10797
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Nieruchomości

SBH Nieruchomości jest właścicielem zabytkowego obiektu w którym mieści się WSIE ( link szkoły), na ulicy Mickiewicza 47.

Budynek znajduje się w samym centrum miasta i posiada duży parking samochodowy. Jego usytuowanie umożliwia organizację spotkań w spokojnej atmosferze, gdyż jest on otoczony zielenią.

Przystosowany jest do organizacji konferencji, zajęć dydaktycznych, oraz szkoleń m. in. komputerowych.

Wszystkie sale mają wysoki strop, co także ma wpływ na jakość przeprowadzanych w nich zajęć.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Podstawą działalności biura Danka-Nieruchomości jest wycena wszelakiego typu nieruchomości oraz praw majątkowych dla różnych potrzeb i celów. Biuro to siedzibę ma w Warszawie i działalność swoją prowadzi od 2009 roku. Jego założycielem jest profesjonalny rzeczoznawca majątkowy - Pani Danuta Wodzińska, która ma uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości, a także przyznany przez Ministra Infrastruktury tytuł rzeczoznawcy majątkowego i certyfikat dający uprawnienia do wyceniania nieruchomości na potrzeby zabezpieczenia wierzytelności. Pani Danuta dba o jak najwyższą jakość realizowanych zleceń oraz o to aby ich wykonanie przebiegało w zgodzie z prawem, etyką i standardami zawodowymi. Wobec tego zapraszamy Państwa do zaznajomienia się ze szczegółami oferty Danka-Nieruchomości zamieszczonymi na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Dysponujemy ogromną bazą nieruchomości biurowych, handlowych oraz magazynowych na sprzedaż lub do wynajęcia, a także bazą klientów deklarujących zamiar kupna lub najmu.

Działamy na terenie całej Polski, nasze biura znajdują się w największych miastach – w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu. Do Państwa dyspozycji pozostaje 250 specjalistów z różnych dziedzin. Do grona naszych klientów należą korporacje polskie i międzynarodowe, instytucje finansowe, organizacje sektora publicznego oraz deweloperzy krajowi i zagraniczni.

Naszymi atutami są profesjonalizm, kwalifikacje i doświadczenie silnie umotywowanych pracowników. Troska o klienta i rzetelność obsługi to nasze priorytety.

Zapewniamy Państwu kompleksową usługę w zakresie nieruchomości komercyjnych, wyceny nieruchomości, obsługi nowych inwestycji, zarządzania nieruchomościami, a także badania i analizy rynku.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Każdy potrzebuje w życiu poczucia posiadania czegoś na własność. Tyczy się to głównie lokum, które można urządzić wedle własnych potrzeb, jak i gustów stylistycznych. Miejsca, do którego chętnie się wraca po pracy, odpoczywa po szkole i spędza czas na wspólnym życiu wraz z najbliższymi. Stawiając na unikalną ofertę mieszkań i domów, której szczegóły znajdziemy na stronie Jesionowej Alei, można zyskać pewność, że już nigdy nie będziemy chcieli szukać innego lokum. Ci, którzy zdążyli docenić uroki ów miejsca, są najlepszym dowodem na to, że zabrzańskie rejony potrafią zaoferować coś, co niekiedy trudno znaleźć gdziekolwiek indziej. Ciekawą lokalizację, piękną okolicę, bliskość natury. Spokój, ciszę, ale i położenie nieopodal centrum, by móc bez problemu dotrzeć do pracy, szkoły czy też gdziekolwiek indziej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Dom Wnętrze
Szukasz programu, który spełni Twoje oczekiwania? Skorzystaj z naszej oferty. Nasz program został zaprojektowany jako wygodne narzędzie wspomagające codzienne prace biurowe pośredników. Funkcje, w które jest wyposażony umożliwiają m.in. szybkie i wygodne wprowadzanie, przeglądanie, sortowanie i filtrowanie danych – ofert, zapotrzebowań, klientów, zdarzeń.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości