Katalog Stron WWW

 
 

adwokat szczecin

Opis adwokat szczecin Adwokat udziela porad prawnych osobom prywatnym jak i osobom prowadzącym działalność gospodarczą dysponując szerokim zakresem usług. Porady prawne udzielane są ustnie lub pisemnie (nawet on-line, gdzie e-mail zwrotny z odpowiedzią dostaniesz już w 24 godziny), następne zlecenie sprawy do prowadzenia skutkuje zaliczeniem naliczenie opłaty za pierwszą poradę w cenę całej sprawy. Opłaty za usługi prawne nie są wysokie, adwokat zawsze uwzględnia sytuację finansową klienta.
Url http://www.adwokat-wszczecinie.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Słowa kluczowe pomoc prawna   obsługa prawna   radca prawny   kancelaria adwokacka szczecin   adwokat szczecin   prawnik szczecin   kancelaria   porady prawne
Data dodania Nov 24, 2010
ID linku 10893
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Jesteśmy profesjonalną kancelarią adwokacką mającą swoją siedzibę w Katowicach. Współpracujemy z klientami indywidualnymi jak również przedsiębiorcami. Świadczymy pomoc prawną w zakresie spraw cywilnych, prawa pracy, postępowania karnego, reprezentowania klientów w sprawach dotyczących ubezpieczeń społecznych i administracji publicznej. Przedsiębiorcom oferujemy pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, stałą obsługę prawną oraz dochodzeniu należności. Jeśli poszukujesz dobrego adwokata ze Ślaska to dobrze trafiłeś. Kancelaria adwokacka Arcana to synonim doskonałości i solidności.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kancelaria prawna Masiota udziela fachowych porad prawnych zarówno firmom, jak i osobom fizycznym. Naszą siedziba jest Poznań, ale nie mamy żadnych ograniczeń terytorialnych, bowiem każdy nasz radca prawny, adwokat, czy prawnik jest bardzo mobilny i może spotkać się w Państwem w dowolnym miejscu. Podobnie jeśli chodzi o języki obce - jesteśmy w stanie sprostać obsłudze w języku włoskim, rosyjskim, francuskim, angielskim i niemieckim.
Nasz zakres usług nie zawęża się tylko do wymienionej w tytule windykacji należności czy wywalczania odszkodowań, ale działamy aktywnie także w prawie pracy, prawie administracyjnym, podatkowym, budowlanym, rodzinnym, spadkowym, bankowym, upadłościowym, fuzjach i przejęciach. Chętnie podejmujemy się także nowych wyzwań i małopopularnych jeszcze w naszym kraju spraw. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub do kontaktu osobistego.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Kancelaria prawna, którą możemy znaleźć pod adresem adwokaci Olesno, to bardzo doświadczona w działalności, zatrudniająca wysokiej klasy specjalistów kancelaria prawna z Olesna, która została założona w roku 1993. Jest to kancelaria prawna zajmująca się bardzo szerokim spectrum spraw z bardzo różnych dziedzin prawa. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia ze sprawą z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego czy też mająca inne podłoże, w tej kancelarii mamy możliwość uzyskania stosownej pomocy i być może właśnie dlatego też owa kancelaria prawna cieszy się bardzo dużym wzięciem. Mamy tutaj na myśli klientów mieszkających i działających nie tylko w samym Oleśnie, ale także znacznie dalej od tej miejscowości.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Nasze podejście jest rzetelne i profesjonalne. Działanie kancelarii zmierza do zagwarantowania wszystkim klientom pełnego poczucia komfortu w zakresie obsługi, dlatego też każdemu klientowi proponujemy indywidualne rozwiązania. Nasze podejście jest rzetelne i profesjonalne, więc zapraszam do nas !

ADWOKAT
Alina Korzeniewska


Ul. Legionowa 14/16 lok. 110
15-099 Białystok

Tel./Fax 85 742-11-00
Tel. kom. 508-394-208

E-mail: alina.korzeniewska@gmail.com
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kancelaria Adwokacka Piotra Panka gwarantuje wszystkim zainteresowanym naszymi usługami ich najwyższą jakość, szybkość i efektywność. Dzięki temu cieszymy się wciąż rosnącym zaufaniem wśród warszawskich biznesmenów oraz klientów indywidualnych. Stale poszerzamy zasięg proponowanych przez nas usług. W tym momencie obejmuje ona świadczenie porad i prezentowanie w sprawach związanych z prawem cywilnym, karnym, gospodarczym i skarbowym. Każde z podejmowanych przez nas zleceń przeprowadzamy do końca. Podejmujemy się wystąpień przed wszystkimi instancjami. Nasza permanentna obecność na wszystkich etapach postępowania jest najlepszą gwarancją satysfakcjonującego naszych klientów wyniku, który bez wątpienia spełni ich oczekiwania. Wszechstronnie obsługujemy naszych klientów, ich nieruchomości oraz mienie ruchome. Staramy się tworzyć przezroczyste zasady współpracy z klientami. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie:
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci