Katalog Stron WWW

 
 

adwokat szczecin

Opis adwokat szczecin Adwokat udziela porad prawnych osobom prywatnym jak i osobom prowadzącym działalność gospodarczą dysponując szerokim zakresem usług. Porady prawne udzielane są ustnie lub pisemnie (nawet on-line, gdzie e-mail zwrotny z odpowiedzią dostaniesz już w 24 godziny), następne zlecenie sprawy do prowadzenia skutkuje zaliczeniem naliczenie opłaty za pierwszą poradę w cenę całej sprawy. Opłaty za usługi prawne nie są wysokie, adwokat zawsze uwzględnia sytuację finansową klienta.
Url http://www.adwokat-wszczecinie.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Słowa kluczowe pomoc prawna   obsługa prawna   radca prawny   kancelaria adwokacka szczecin   adwokat szczecin   prawnik szczecin   kancelaria   porady prawne
Data dodania Nov 24, 2010
ID linku 10893
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Posiadająca dwa biura w Kielcach i Krakowie Kancelaria Prawna Adama Pakulskiego świadczy usługi adwokackie. Działalność naszej kancelarii głównie opiera się na udzielaniu porady prawnej z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, podatkowego, skarbowego oraz handlowego. Prowadzimy obsługę prawną dla przedsiębiorców, wszelkiego rodzaju spółek i osób prywatnych. Tworzymy projekty pism prawnych oraz prowadzimy konsultacje w zakresie zawierania różnych kontraktów albo umów, a także sporządzamy pozwy, apelacje oraz pozostałe teksty procesowe. Sporządzamy także inne pisma prawnicze, w tym pozwy i apelacje. Staramy się polubownie rozstrzygać wszelkie spory, ale także prowadzimy mediacje i arbitraż. Prócz tego reprezentujemy Klientów na różnych etapach postepowania prokuratorskiego i w sądzie. Więcej konkretów na temat kancelarii umieściliśmy na stronie internetowej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kancelaria adwokacka SPP - prawnik i adwokat Płock Mława. Kancelaria posiada także oddziały w mieście Włocławek i Żuromin. Porady prawne z zakresu rozwody i alimenty oraz obsługa prawna przedsiębiorstw - tworzenie spółek, sprawy pracownicze, windykacja należność Płock i inne miasta. Zapraszamy Państwa - kliknij link do strony i skorzystaj z oferty.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Czy potrzebujesz pomocy prawnych? Masz problemy z prawem? Koniecznie więc skontaktuj się z adwokatem Michałem Grocholą. Specjalista w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego czy handlowego. Wiele lat działalności w usługach prawnych to oczywiście zadowolenie sporej grupy klientów. Dlatego koniecznie polecamy zainteresowanie się tym co przygotował dla was Michał Grochola, zachęcamy do korzystania z pomocy najlepszych prawników
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Każdy z nas na pewnym etapie życia może potrzebować pomocy prawnej. Z pomocą przychodzi nam zazwyczaj prawnik lub cała kancelaria prawna, jeśli sprawa jest poważniejsza. Doradztwo prawne przydaje się nie tylko w sprawach karnych, ale także cywilnych, czy też gospodarczych. Zazwyczaj staramy się dochodzić swoich praw poprzez takie usługi jak windykacja długów czy też odszkodowania za wyrządzone nam szkody. Zanim przystąpimy do procesu pierwszym kontaktem powinien być radca prawny, który wyjaśni nam wszystkie zawiłości systemu prawnego i opisze to jak prawnie przedstawia się nasza obecna sytuacja. Dobry prawnik to często połowa sukcesu, dlatego warto korzystać z pomocy doświadczonych kancelarii prawnych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Piotr Bańczyk - Adwokat Katowice - Pragniemy naszym klientom zapewnić kompleksową usługę prawną na najwyższym poziomie. Współpracujemy z Kancelariami Adwokackimi z całej europy m. in. we Francji, Niemczech, Szwajcarii, Hiszpanii, na Węgrzech itd. Specjalizujemy się w prawie międzynarodowym , dzięki temu poprowadzimy Państwa sprawę pewnie i sprawnie nie narażając na dodatkowe koszty związane z nawiązywaniem współpracy z zagraniczną Kancelaria Adwokacką.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci