Katalog Stron WWW

 
 

adwokat szczecin

Opis adwokat szczecin Adwokat udziela porad prawnych osobom prywatnym jak i osobom prowadzącym działalność gospodarczą dysponując szerokim zakresem usług. Porady prawne udzielane są ustnie lub pisemnie (nawet on-line, gdzie e-mail zwrotny z odpowiedzią dostaniesz już w 24 godziny), następne zlecenie sprawy do prowadzenia skutkuje zaliczeniem naliczenie opłaty za pierwszą poradę w cenę całej sprawy. Opłaty za usługi prawne nie są wysokie, adwokat zawsze uwzględnia sytuację finansową klienta.
Url http://www.adwokat-wszczecinie.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Słowa kluczowe pomoc prawna   obsługa prawna   radca prawny   kancelaria adwokacka szczecin   adwokat szczecin   prawnik szczecin   kancelaria   porady prawne
Data dodania Nov 24, 2010
ID linku 10893
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Stała obsługa lub bieżące doradztwo. Obie te możliwości oferują Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego w Gdyni, w szczególności w zakresie specjalizacji prawników Kancelarii, to jest prawa autorskiego, prawa karnego, prawa cywilnego oraz prawa rodzinne. Pomoc zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla Klientów nie prowadzących działalności gospodarczej. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, a także wszechstronne i kreatywne podejście do powierzanych spraw.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Kancelaria Adwokacka Piotr Fordey świadczy szereg usług w zakresie spraw cywilnych, gospodarczych, karnych, rodzinnych. Zapewniamy Państwu kompetentną i fachową obsługę. Mogą Państwo skorzystać również z porady prawnej, pomocy prawnej, obsługi prawnej. Zajmujemy się redagowaniem umów, obsługą prawną firm, windykacją należności. Do naszych głównych zalet należy całkowite poświęcenie i duże doświadczenie!
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Kancelaria adwokacka Olga Wawrzynkiewicz - adwokat, prawnik Poznań. Kliknij w link i sprawdź co polecamy - zobacz więcej na naszej stronie. Kompleksowy zakres usług prawniczych dla firm i osób fizycznych. Prawo rodzinne, karne, cywilne, pracy, medyczne oraz prawo spółek handlowych. Serdecznie zapraszamy dalej - click here - sprawdź co polecamy i skorzystaj z oferty. Kancelaria adwokacka Poznań - prawnik, adwokat w Poznaniu.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Piotr Bańczyk - Adwokat Katowice - Pragniemy naszym klientom zapewnić kompleksową usługę prawną na najwyższym poziomie. Współpracujemy z Kancelariami Adwokackimi z całej europy m. in. we Francji, Niemczech, Szwajcarii, Hiszpanii, na Węgrzech itd. Specjalizujemy się w prawie międzynarodowym , dzięki temu poprowadzimy Państwa sprawę pewnie i sprawnie nie narażając na dodatkowe koszty związane z nawiązywaniem współpracy z zagraniczną Kancelaria Adwokacką.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kancelaria Adwokacka Monika Raiwa, Jacek Wyleżuch to kancelaria adwokacka z siedzibami w Żorach i Wodzisławie Śląskim, świadcząca rzetelną pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą. Adwokaci Monika Raiwa i Jacek Wyleżuch służą Państwu profesjonalną pomocą prawną z zakresu wszystkich dziedzin prawa, w tym prawa rodzinnego i gospodarczego. Zdobywane przez lata doświadczenie, indywidualne podejście do każdego klienta oraz zaangażowanie w prowadzone sprawy zapewniają doskonały poziom oferowanej przez nas pomocy prawnej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne