Katalog Stron WWW

 
 

odpady komunalne

Opis odpady komunalne Firma Klon to lider w branży wywóz nieczystości Warszawa. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo wywóz śmieci, pielęgnację terenów zielonych, wykopy budowlane., selektywną zbiórkę surowców wtórnych, wywóz gruzu i wiele innych. Naszym priorytetem jest sprawienie, aby nasze miasto było zawsze czyste. Pełen profesjonalizm i wysoka jakość usług pozytywnie odbija się również na stanie naszego środowiska naturalnego, w którym codziennie żyjemy. Pozbądź się śmieci razem z Nami! Dzwoń już teraz! Wszystko w atrakcyjnych cenach!
Url http://www.klon.waw.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Firmy wg branż
Słowa kluczowe odpady   odpady komunalne   wywóz śmieci   wywóz śmieci Warszawa   wywóz nieczystości Warszawa   wywóz odpadów   wywóz gruzu
Data dodania Nov 30, 2010
ID linku 11027
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Firma Md Centrum zajmuje się sprzedażą myjek wysokociśnieniowych, chemii profesjonalnej oraz świadczy usługi w zakresie kompleksowego czyszczenia:
tynków, cegły, klinkieru, blachy, kostki brukowej, dachówki. Zajmujemy się myciem okien oraz przeszkleń. Usuwamy graffiti oraz zabezpieczamy przed graffiti.
Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru urządzeń ciśnieniowych oraz odpowiednich środków chemicznych. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Wykonujemy tanio i solidnie usługi w zakresie: odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń, fumigacji magazynów zbożowych. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Gwarantujemy skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju robactwa i gryzoni. Cena usług zależy od ilości i jakości zużytego środka. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów. Wystawiamy faktury VAT. Prowadzimy także sprzedaż szerokiej gamy środków dla odbiorców indywidualnych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Jeśli pragniesz skorzystać z Naszych usług po raz pierwszy, to na pewno po zrealizowanym zleceniu zostaniesz Naszym stałym Klientem. Do każdych powierzonych Nam obowiązków podchodzimy w sposób rzetelny i z pełnym zaangażowaniem. Swoje prace dostosowujemy do Twojego grafiku i trybu dnia i pracy. Przed przystąpieniem do działania zawsze wszystko szczegółowo ustalamy. Chcemy mieć pewność, że będziesz w pełni zadowolony z efektów. Jeśli masz ochotę na podstawowe usługi sprzątania, wykonamy je dla Ciebie. Jesteśmy również przygotowani na nietypowe zlecenia. Doświadczenie i wiedza umożliwia Naszym pracownikom tak profesjonalne podchodzenie do każdego zadania.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Jeżeli szukasz firmy, która zajmie się dla Ciebie dezynfekcją, dezynsekcją czy też deratyzacją to bardzo dobrze trafiłeś. Mamy świetną kadrę specjalistów, nowoczesny sprzęt oraz ciągle podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Sprawia to, że jakość naszych usług stoi na bardzo wysokim poziomie. Wykonujemy między innymi takie usługi jak zwalczanie kretów, pluskiew, usługi ochrony przed ptakami czy też ekspertyzy dendrologiczne.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma Euroclean Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie utrzymywania czystości. Jednocześnie zajmujemy się importem oraz dystrybucją różnego rodzaju maszyn i urządzeń do sprzątania takich jak szorowarki, odkurzacze przemysłowe, myjki wysokociśnieniowe, jak również systemów higienicznych. Staramy się stale poszerzać spektrum świadczonych przez nas usług. Świadcząc usługi sprzątające wykorzystujemy nowoczesne i bezpieczne rozwiązania mając jednocześnie na uwadze ochronę środowiska i ekologię. Nasza baza sprzętowa jest szeroko rozbudowana a kadra pracowników posiada bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i zapytania, jednocześnie zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe