Katalog Stron WWW

 
 

Sprzątanie Wrocław - firma sprzątająca Bryliant

Opis Sprzątanie Wrocław - firma sprzątająca Bryliant Firma sprzątająca z Wrocławia z kilkunastoletniem doświadczeniem w dziedzinie utrzymania czystości. Zakres działania to: sprzątanie Wrocław, doczyszczanie pobudowlane, sprzątanie terenów zewnętrznych i inne. Usługi sprzątania wykonujemy rzetelnie i za rozsądną cenę. Sprzątamy na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Firma sprzątająca Bryliant oferuje także sprzątanie specjalistyczne przy użyciu maszyn czyszczących. Posiadamy profesjnalny sprzęt czyszczący, dzięki któremu możemy wykonywać nawet b. skomplikowane usługi sprzątania.
Url http://www.bryliant.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Budownictwo > Remonty
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Słowa kluczowe sprzatanie wroclaw   sprzątanie wrocław   firma sprzątająca Wrocław   usługi sprzątania Wrocław
Data dodania Dec 15, 2010
ID linku 11424
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Problem utylizacji odpadów jest niezwykle ważkim zagadnieniem. Zwykłe zakłady utylizacyjne są w stanie poradzić sobie z unieszkodliwianiem śmieci pochodzących z gospodarstw domowych czy fabryk. Co jednak zrobić z odpadami medycznymi i weterynaryjnymi, które są o wiele groźniejsze dla zdrowia ludzkiego? Z pomocą przychodzi firma ECO-ABC – od 1992 r. zajmujemy się bowiem utylizacją odpadów medycznych i weterynaryjnych. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, na którą składa się odbiór odpadów, ich transport oraz utylizacja w jedynym w Polsce zakładzie, spełniającym wymogi BAT. Po więcej informacji zapraszamy na eco-abc.com.pl.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Sercem Blisko kieruje ofertę do każdego, kto sam nie jest w stanie okazać bliskim swej pamięci. My zajmiemy się każdym aspektem dbałości o miejsce pochówku. Zajmujemy się bardzo szeroko rozumianą opieką nad grobami, sprzątaniem grobów oraz szeroko rozumianymi usługami florystycznymi w miejscu pochówku. Tworzymy również kompleksowe projekty miejsc pochówku z uwzględnieniem najnowszych trendów mody memorialnej. Pracujemy solidnie, z pietyzmem i szybko . Oferujemy konkurencyjne ceny. Na terenie aglomeracji górnośląskiej oferujemy bezpłatny dojazd.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Profesjonalne * czyszczenie * dywanów * wykładzin * mebli tapicerowanych * mebli skórzanych *tapicerek samochodowych.
Wysokowydajne urządzenia firmy KARCHER, typu PUZII 200 piorą-czyszczą na mokro, jednocześnie odsysając wodę wraz z rozpuszczonym brudem.
Dwukrotne odessanie nadmiaru wody, daje efekt jedynie wilgotności czyszczonej powierzchni, która do kilku godzin w warunkach temperatury pokojowej wysycha. Nie zostawiamy czyszczonych powierzchni ociekających wodą.
Zastosowanie nowoczesnej GŁOWICY PIORĄCEJ - KARCHER gwarantuje, że dywan staje się czysty i puszysty.

Kontakt:
Tel. 0-505-478-626
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Oferta na badania i usługi archeologiczne - Pracownia Archeologiczno Konserwatorska Mikołaj Nowakowski - Leszno, Wrocław, Poznań. Kliknij link i sprawdź co polecamy na naszej stronie. Nadzór archeologiczny, ratownicze badania wykopaliskowe, badania szerokopłaszczyznowe. Nadzory archeologiczne - zapraszamy - archeolog Leszno, Wrocław, Poznań. Na wysokim poziomie profesjonalne usługi archeologiczne.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania, sprzątanie biur, czyszczenie wykładzin, pranie wykładzin, sprzątanie mieszkań i obiektów - zobacz promocje!
Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalistów. Gwarantujemy, że efekt naszej pracy przerośnie Państwa oczekiwania. Zapewniamy 100% zadowolenia z naszej pracy.
Oto nasza oferta:
• Pranie wykładzin Poznań i okolice
• Pranie tapicerki meblowej i samochodowej
• Sprzątanie biur Poznań
• Sprzątanie po remontach
• Mycie samochodów Poznań
• Czyszczenie wykładzin Poznań
• Profesjonalne sprzątanie powierzchni biurowych, magazynowych, domów i mieszkań
• Kompleksowe prace porządkowe, utrzymanie terenów zielonych
• Mycie okien
• Odśnieżanie dachów hal.

Promocja Internetowa
10% zniżki od każdej usługi na hasło "INTERNET"

Promocja Sąsiedzka
Kolejne 10% zniżki jeśli zamówicie Państwo usługi wraz z sąsiadami.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe