Katalog Stron WWW

 
 

Pawbol

Opis Pawbol Pawbol Sp. zo.o. jest wiodącym producentem z 20 letnim doświadczeniem w branży elektroinstalacyjnej działającym na terenie
całego kraju. Posiadamy szeroki asortyment produktów i wciąż się rozwijamy, zwiększając moce produkcyjne i powierzchnie magazynowe.
Pozwala nam to obsługiwać coraz liczniejsze grono Klientów.Firma PAWBOL Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-handlową posiadająca szeroki
asortyment produktów podzielony wg poniższych kategorii grup produktów:
puszki elektroinstalacyjne,osprzęt siłowy,obudowy i skrzynki rozdzielcze,osprzęt siłowy,listwy zaciskowe,gniazda i wtyczki telefoniczne,
rury, kanały i złączki,instalacje odgromowe
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, oferta zawarta w cenniku
ulega częstym zmianom (dotyczy to ciągłego poszerzania asortymentu znajdującego
się w ofercie firmy Pawbol Sp. z o.o. o nowe towary i grupy asortymentowe).
Url http://pawbol.pl
Kategoria Firmy wg branż > Elektryczne
Słowa kluczowe elektroinstalacje
Data dodania Dec 15, 2010
ID linku 11437
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Elektryczne

Firma Yolmar od 1985 roku jest producentem i dystrybutorem baterii trakcyjnych i stacjonarnych marki Euro Energy. Przez cały okres działalności doskonaliliśmy jakość naszych produktów. Testujemy stosowane w naszych wyrobach materiały, komponenty i podzespoły producentów krajowych i zagranicznych. Na tej podstawie dobieramy optymalne elementy dla naszych produktów. Baterie nasze są wynikiem współpracy pomiędzy wiodącymi zakładami Europy Zachodniej. Wysoka jakość naszych wyrobów jest możliwa dzięki zastosowaniu następujących komponentów:

* płyty dodatnie i ujemne z firm zachodnich,
* separacji z firmy DARAMIC,
* skrzyń baterii zabezpieczonych kwasoodpornym tworzywem sztucznym.

Pozwala to nam uzyskiwać znakomitą trwałość baterii trakcyjnych i stacjonarnych. Wszystkie oferowane produkty zostały przebadane i posiadają certyfikaty wydane przez Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw w Poznaniu.

Na nasze baterie otrzymacie Państwo 18 miesięcy pełnej gwarancji. Baterie dostarczymy do Państwa w stanie uformowanym, nieodpłatnie, własnym transportem w terminie 14 dni od daty złożenia zamówienia. Zapewniamy też odebranie wszystkich zużytych baterii kwasowych wraz z elektrolitem.

Firma Yolmar od 1990 roku jest dystrybutorem akumulatorów marki Centra. Pod względem wielkości sprzedaży przez cały okres działalności utrzymuje się w czołówce dystrybutorów w Polsce.

Pozwala to nam zaoferować wyjątkowe warunki zakupu akumulatorów. Z każdym odbiorcą ustalamy optymalne zasady dostaw i obsługi gwarancyjnej. Wspólnie z odbiorcą rozwiązujemy trudne problemy wynikłe przy sprzedaży naszych produktów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Firma Control zajmuje się dystrybucją urządzeń służących do ewidencji czasu pracy, pomiaru temperatury czy kontroli dostępu. Jako firma cieszymy się ogromnym uznaniem wśród naszych odbiorców.

Specjalizujemy się również w produkcji czujników termicznych, na przykład typu Pt100, jak i we wszelkiego rodzaju urządzeniach służących do pomiaru temperatury w pomieszczeniach, mas spożywczych, a także służące do badania wilgotności. Tego typu urządzenia regulujące temperaturę są szczególnie przydatne w przemyśle i laboratoriach.

Do pomiaru temperatury posługujemy się specjalnymi czujnikami jak na przykład pt100. Zależnie od potrzeb tego typu czujniki mogą być spożytkowane do mierzenia ciepłoty substancji miękkich typu: wędliny, ser, suchych gazów używanych w różnych działach techniki, pomiaru cyrkulacji cieczy i substancji półpłynnych w produkcji przemysłowej. Na zakończenie warto wspomnieć o ważnej funkcji naszych czujników pt100 wykorzystywanych do pomiaru wilgotności w przestrzeni przemysłowej - niezwykle użyteczne urządzenie w suszarniach drewna i tytoniu.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Firmy wg branż > Automatyka
Mamy wysoki poziom wiedzy i kwalifikacji zawodowej w montażu rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Na bieżąco podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, wykorzystując w szczególności specjalistyczne szkolenia. Specjalizujemy się produkcji rozdzielnic rozdziału energii do 3200A. Oferujemy również usługi z zakresu przeglądów instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych, wymiana i serwisu aparatury oraz Wykrywanie przyczyn awarii wraz z ich usuwaniem. Berk-elektryk to zaufany partner w zakresie automatyki przemysłowej i instalacji elektrycznych. Projektujemy, wykonujemy oraz instalujemy wszystkie elementy instalacji. Oferujemy również szeroki wachlarz usług po sprzedażowych i serwisowych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Falowniki Lenze. Silniki prądu stałego oferujemy dla napięcia zasilania 24 VDC . Silnik na 24 DC Falowniki, LENZE , naprawa serwis 0601 747 565. Lenze niemiecka jakość, Niska cena. Serwis falowników Lenze. Falownik w 24 h. Falowniki, dobór, Oferujemy układy napędowe: motoreduktory, przekładnie , reduktory, wariatory. Serwo-przemienniki częstotliwości, pozycjonery, układy hamujące, Hamulce sprzęgła kinetyczne, mechaniczne
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Firmy wg branż > Handel
Wszystkich zaintrygowanych serwisem drukarek na terenie Wrocławia i okolic zapraszamy do naszego salonu OTUS. Proponujemy całościową renowację wszystkich marek drukarek. Wykonujemy naprawy tonerów, poprawę szybkości drukowania tudzież wiele więcej. Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty wynajmu sprzętu, przez co znacząco można ograniczyć koszty. Nasz serwis mieści się na ul. Sienkiewicza 37. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne