Katalog Stron WWW

 
 

Pawbol

Opis Pawbol Pawbol Sp. zo.o. jest wiodącym producentem z 20 letnim doświadczeniem w branży elektroinstalacyjnej działającym na terenie
całego kraju. Posiadamy szeroki asortyment produktów i wciąż się rozwijamy, zwiększając moce produkcyjne i powierzchnie magazynowe.
Pozwala nam to obsługiwać coraz liczniejsze grono Klientów.Firma PAWBOL Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-handlową posiadająca szeroki
asortyment produktów podzielony wg poniższych kategorii grup produktów:
puszki elektroinstalacyjne,osprzęt siłowy,obudowy i skrzynki rozdzielcze,osprzęt siłowy,listwy zaciskowe,gniazda i wtyczki telefoniczne,
rury, kanały i złączki,instalacje odgromowe
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, oferta zawarta w cenniku
ulega częstym zmianom (dotyczy to ciągłego poszerzania asortymentu znajdującego
się w ofercie firmy Pawbol Sp. z o.o. o nowe towary i grupy asortymentowe).
Url http://pawbol.pl
Kategoria Firmy wg branż > Elektryczne
Słowa kluczowe elektroinstalacje
Data dodania Dec 15, 2010
ID linku 11437
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Elektryczne

Profesjonalne usługi elektryczne w zasięgu ręki. Firma Iskra oferuje wysokiej jakości usługi elektryczne w niskich cenach. Zajmujemy się przyłączami i instalacjami elektrycznymi, podłączaniem sprzętu AGD i kuchenek indukcyjnych, wymianą oświetlenia LED, zasilaniem placów budowy, czy też zwiększaniem mocy według warunków Tauron. Prowadzimy całodobowe pogotowie elektryczne we Wrocławiu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i niskie ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Firma tScore z Warszawy proponuje Państwu urządzenia przenośne typu Tablet PC, gwarantując przy tym ich wysoką jakość i konkurencyjnie niską cenę. Ta polska firma przeprowadziła międzynarodowy audyt u ponad 50 producentów tabletów, wybierając dzięki temu jedynie kilka produktów spełniających oczekiwane standardy. Dzięki temu tScore w swej ofercie ma urządzenia mniej skąplikowane, służące do rozrywki i gier oraz te bardziej wyspecjalizowane i uniwersalne, a ponadto te przeznaczone do celów biurowych. Wszystkie artykuły posiadają certyfikaty: CE, FCC oraz RoHS, wysoką jakość oraz są eksponowane na targach międzynarodowych. Oprócz tego na specjalne zlecenie firma przygotowuje urządzenia odbiegające od sztywnych ram, dopasowane do potrzeb indywidualnych klientów. Więcej danych znajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Produkcja Przemysł > Elektronika
Pcontrol jest firmą oferującą system ewidencji czasu pracy (RCP). Kontrola dostępu obejmuje kontrolery, czujniki PT100. Produkuje urządzenia do pomiaru temperatury oraz regulatory temperatury. Sprzedaje także czytniki linii papilarnych. Rozbudowane systemy ewidencji czasu pracy jak również nowe elementy systemu kontroli dostępu pozwalają na osiągnięcie najlepszych rezultatów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Spółka Selar jest dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych ( hurt / detal ) i wykonawcą usług w zakresie elektroenergetyki. Działamy na terenie Wrocławia i okolic (woj. Dolnośląskie).
Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę materiałów dla instalatorów oraz tzw. asortyment dla domu. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo wykwalifikowanych instalatorów oraz niskie ceny.
Instalatorzy znajdą w naszym sklepie wszystko, co potrzebne do przeprowadzenia remontu lub wykonania nowej instalacji elektrycznej. Dla stałych Klientów przewidujemy rabaty a także kredyt kupiecki i miesięczne limity zakupów bezgotówkowych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Krakowskie firma Kab-Mar, to firma, jaka nie ma sobie równych w zakresie kompletacji i dostaw kabli oraz przewodów takich marek jak Tele-Fonika Kable, Eltrim, Technokabel, Eltron-Kabel, Rogum, Bitner, czy Drut-Plast. W asortymencie Kab-Maru znajdują się przewody gołe i nawojowe, przewody do odbiorników ruchomych, kable elektroenergetyczne oraz sygnalizacyjne, przewody kolejowe i okrętowe, przewody telekomunikacyjne, światłowody i wiele innych. Firma specjalizuje się w dostawach dla górnictwa, jednakże jego propozycja skierowana jest także do innych przedsiębiorstw, a także odbiorców indywidualnych. Wszystkim swoim kontrahentom Kab-Mar zapewnia kompleksową i kompetentną obsługę oraz atrakcyjne ceny. Firma oferuje również darmowy przewóz na terenie całego kraju, pomoc w uzyskaniu wszelkich niezbędnych atestów i certyfikatów, a także wydłużone terminy płatności. Szczegółowe informacje na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie