Katalog Stron WWW

 
 

Pawbol

Opis Pawbol Pawbol Sp. zo.o. jest wiodącym producentem z 20 letnim doświadczeniem w branży elektroinstalacyjnej działającym na terenie
całego kraju. Posiadamy szeroki asortyment produktów i wciąż się rozwijamy, zwiększając moce produkcyjne i powierzchnie magazynowe.
Pozwala nam to obsługiwać coraz liczniejsze grono Klientów.Firma PAWBOL Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-handlową posiadająca szeroki
asortyment produktów podzielony wg poniższych kategorii grup produktów:
puszki elektroinstalacyjne,osprzęt siłowy,obudowy i skrzynki rozdzielcze,osprzęt siłowy,listwy zaciskowe,gniazda i wtyczki telefoniczne,
rury, kanały i złączki,instalacje odgromowe
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, oferta zawarta w cenniku
ulega częstym zmianom (dotyczy to ciągłego poszerzania asortymentu znajdującego
się w ofercie firmy Pawbol Sp. z o.o. o nowe towary i grupy asortymentowe).
Url http://pawbol.pl
Kategoria Firmy wg branż > Elektryczne
Słowa kluczowe elektroinstalacje
Data dodania Dec 15, 2010
ID linku 11437
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Elektryczne

Pcontrol jest firmą oferującą system ewidencji czasu pracy (RCP). Kontrola dostępu obejmuje kontrolery, czujniki PT100. Produkuje urządzenia do pomiaru temperatury oraz regulatory temperatury. Sprzedaje także czytniki linii papilarnych. Rozbudowane systemy ewidencji czasu pracy jak również nowe elementy systemu kontroli dostępu pozwalają na osiągnięcie najlepszych rezultatów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Mamy wysoki poziom wiedzy i kwalifikacji zawodowej w montażu rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Na bieżąco podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, wykorzystując w szczególności specjalistyczne szkolenia. Specjalizujemy się produkcji rozdzielnic rozdziału energii do 3200A. Oferujemy również usługi z zakresu przeglądów instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych, wymiana i serwisu aparatury oraz Wykrywanie przyczyn awarii wraz z ich usuwaniem. Berk-elektryk to zaufany partner w zakresie automatyki przemysłowej i instalacji elektrycznych. Projektujemy, wykonujemy oraz instalujemy wszystkie elementy instalacji. Oferujemy również szeroki wachlarz usług po sprzedażowych i serwisowych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Instytut Elektrotechniki Zakład Doświadczalny III to firma znajdująca się w Międzylesiu. Firma ma bardzo duże wiedzę praktyczną, ponieważ swoją działalność rozpoczęła w roku 1966. Zakład trudni się produkcją liniowych izolatorów kompozytowych, w dodatku w zakładzie przez cały czas wdrażane są innowacyjne techniki wyrobów elektroizolacyjnych. Firma posiada odpowiednie certyfikaty, które pozwalają jej na rozległą działalność.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Produkcja Przemysł > Elektronika
Prezentowana firma SGB-SMIT Polska zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości transformatorów. W ofercie SGB-SMIT Polska znajdziemy między innymi transformatory olejowe, rozdzielcze, suche cz transformatory mocy. Transformatory sprzedawane przez SGB-SMIT są produkowane w najnowocześniejszych fabrykach przez specjalistów z doświadczeniem. Dzięki temu firma ta spełnia wszystkie normy i standardy, a transformatory pracują stabilnie i cicho. Firma posiada wszystkie ważne certyfikaty, które potwierdzają jakość sprzedawanych produktów, a także profesjonalizm naszych pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz przygotowaną przez nas bazą wiedzy na temat transformatorów, w której znajdują się dziesiątki informacji o transformatorach.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Sklep Seko oferue podsłuchy gsm. Oferujemy Państwu nadajniki radiowe i kwarcowe, odbiorniki podsłuchów oraz wykrywacze podsłuchów i wykrywacze kamer. W ofercie też dyktafony cyfrowe i lokalizatory pojazdów (Lokalizacja gps). Profesjonalny sklep z podsłuchami zaprasza po zestawy egzaminacyjne - mikrosłuchawki, wysokiej klasy podsłuchy przez sieć GSM. Zapraszamy po urządzenia, podsłuch uniwesalny oraz podsłuch ukryty w pamięci w pendrive a także akcesoria detektywistyczne, nadajniki kwarcowe i egzaminacyjny zestaw radiowy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne