Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Warszawa - 7plusplus

Opis Biuro rachunkowe Warszawa - 7plusplus Biuro rachunkowe Warszawa oferuje pełną obsługę księgową oraz kadrową firm działających zarówno jako osoby fizyczne jak i podmioty prawne. Doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów w powierzane zadania, gwarantują wysoką jakość usług, co za tym idzie, zadowolenie naszych klientów. Biuro rachunkowe warszawa każdego klienta traktuje w sposób indywidualny. Zapraszamy!
Url http://www.7plusplus.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe warszawa   biuro rachunkowe warszawa mokotów   usługi księgowe   księgowość   podatki   vat   pit
Data dodania Jun 8, 2009
ID linku 1145
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Spółka Vattax-Personel oferuje usługi outsourcingowe w zasięgu obsługi płacowo-kadrowej.
Proponujemy pełny outsourcing w zakresie wyliczania honorariów obejmującą robienie list wypłat, pisanie i przekazywanie deklaracji rozliczeniowych do stosownych urzędów również współdziałanie z Klientem przy inspekcjach i rewizji.
Naszym Klientom świadczymy rozszerzony system raportowania on-line, a także możliwość odległego dostępu do aplikacji kadrowo-płacowej.
Kontrahenci Vattax-Personel posiadają możliwość posłużenia się Panelem Pracowniczym umożliwiającym wgląd do danych kadrowych i płacowych pracowników i krążenie podań urlopowych oraz planowanie wypoczynków w spółce ponadto dostęp do elektronicznej dokumentacji personalnej pracownika.
W ramach administracji kadr odbieramy akta osobowe także zapewniamy obecne przewodzenie kartoteki kadrowej. Monitorujemy także momenty kończących się badań i szkoleń pracowniczych.
W wypadku przekazania nam tylko outsourcingu płacowego istnieje szansę własnego wykonywania kadr poprzez Kontrahenta na kompleksie kadrowo-płacowym udostępnionym przez Vattax-Personel.
O bezpieczeństwo oraz tajność informacji spółek, które obsługujemy troszczymy się z najszerszą dokładnością. Personalia Kontrahentów przechowywane są w aplikacji informatycznej posiadającym ochronę przed gwałtowną utratą dokumentacji w razie problemu oraz w miejscu wyposażonym w sposoby ochrony oraz zabezpieczenia przed nieuprawnionym dostępem.
Zatrudnieni Vattax-Personel prezentują najszlachetniejsze zasady w obrębie zachowania prywatności i technik udostępniania informacji personalnych i płacowych.
Naszymi Klientami są firmy przedstawiające różne branże oraz formy prawne w tym siatki placówek zlokalizowanych na terenie całej Polski. realizujemy także obsługę kadrowo-płacową firm z wkładem obcym przyjmującą wymogi korporacji do jakiej przynależą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Jesteś właścicielem własnej firmy i poszukujesz takiego centrum rachunkowego, jakie zagwarantuje Ci fachowe wsparcie oraz konkurencyjną propozycję cenową? Jeśli działasz na terenie Łodzi czy najbliższych okolicach, nie zapomnij zaznajomić się z ofertą utworzoną przez nasze biuro! Oferowane przez nas warunki współpracy oraz wieloletnie doświadczenie na tym rynku, sprawiają, że nasze centrum księgowe kwalifikowane jest na tle innych do bardzo interesujących. Sprawdź to osobiście przenosząc do nas swoją księgowość. Nie będziesz swojego wyboru żałował, bo obsługujemy liczne grono usatysfakcjonowanych Klientów. Dołącz do nich możliwie najprędzej i z nasza niewielką pomocą i wsparciem naszych doświadczonych pracowników zacznij rozwijać swoje przedsiębiorstwo.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Niejednokrotnie prowadzenie działalności gospodarczej pochłania naszą energię tak mocno, że nie mamy chwili na rozluźnienie i cierpi tym samym nasza rodzina. W każdej chwili możemy ściągnąć z siebie część obowiązków i powierzyć je w ręce idealnych specjalistów. W następstwie tego zaoszczędzimy bardzo mnóstwo czasu, który będziemy mogli przeznaczyć na wypoczynek, dla rodziny. Na domiar tego biura jak choćby usługi księgowe Warszawa zapewniają pełen arsenał usług.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Działamy w branży rachunkowej wystarczająco długo aby móc stwierdzić, że posiadamy doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam jak najlepiej dostosowywać się do oczekiwań naszych klientów. W naszym gronie pracują profesjonalni i dokładni księgowi, którzy w swoją pracę wkładają całą swoją wiedzę i zamiłowanie do rachunkowości. Mogą być Państwo pewni, że powierzając swoje rozliczenia finansowe naszej firmie, znajdą się w najlepszych rękach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biuro Rachunkowe, usługi księgowe Nysa. W naszej ofercie kadry, księgi rachunkowe, księgowość, księga przychodów i rozchodów.
Nasza firma jest licencjonowanym biurem, której celem jest profesjonalne i rzetelne świadczenie usług z zakresu księgowości, finansów i spraw kadrowo płacowych. Specjalizujemy się w obsłudze małych średnich i dużych (grup kapitałowych) przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości i podatków zdobyte w czasie długoletniej praktyki zawodowej. Dzięki współpracy z naszym biurem nasi klienci uzyskują: * oszczędność czasu, * zmniejszenie kosztów, * doradztwo z zakresu podatków, * gwarancję jakości świadczonych usług, * terminową realizację zadań Przestrzegamy zasad poufności danych jak również przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe