Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Warszawa - 7plusplus

Opis Biuro rachunkowe Warszawa - 7plusplus Biuro rachunkowe Warszawa oferuje pełną obsługę księgową oraz kadrową firm działających zarówno jako osoby fizyczne jak i podmioty prawne. Doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów w powierzane zadania, gwarantują wysoką jakość usług, co za tym idzie, zadowolenie naszych klientów. Biuro rachunkowe warszawa każdego klienta traktuje w sposób indywidualny. Zapraszamy!
Url http://www.7plusplus.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe warszawa   biuro rachunkowe warszawa mokotów   usługi księgowe   księgowość   podatki   vat   pit
Data dodania Jun 8, 2009
ID linku 1145
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Lemans to Twoje biuro rachunkowe. Jak zawiłe potrafią być przepisy podatkowe oraz księgowe, wie każdy kto prowadzi własną działalność gospodarczą. Warto więc skorzystać z możliwości jakie daje biuro rachunkowe Lemans na prowadzenie kompletnej księgowości w Twojej firmie. Usługi księgowe świadczone przez Lemans to gwarancja najlepiej wykonanej usługi, a także pewność w przypadku kontroli z Urzędu Skarbowego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług biura Lemans
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Zakres usług obejmuje: doradztwo oraz kompleksową obsługę ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtu, wystawianie deklaracji, obsługa ZUS, kadr i płac, ewidencje VAT, badanie bilansu,doradztwo podatkowe. Uni-Rach posiada odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi wszystkich podmiotów gospodarczych, a także do badania bilansów. Rzetelność usług potwierdzają posiadane uprawnienia. Firma została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych. Szef firmy posiada kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jeden z członków zarządu posiada uprawnienia biegłego rewidenta księgowego. Klienci powierzają nie tylko dokumenty księgowe, lecz także swoje tajemnice biznesowe. Wszystkich klientów firma obsługuje starannie i rzetelnie. Rozliczenia dokonywane są za pomocą komputerowych programów księgowych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy zajmującej się w profesjonalny sposób usługami księgowymi oraz kadrowo płacowymi. Na pewno poradzimy sobie z prowadzeniem różnorodnych ksiąg, w tym ksiąg rachunkowych. Wykonujemy naszą pracę z ogromną dokładnością oraz systematycznie, dlatego można nam ufać. Zawsze służymy pomocą w celu rozwiania wszelkich niejasności podatkowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe GREEN TRUST Sp. z o.o. jest firmą nastawioną na potrzeby Klienta !

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo–księgowymi.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego.

Proponowana przez nas oferta adresowana zarówno do spółek handlowych, spółek osobowych i osób fizycznych obejmuje pełną obsługę:

* księgową
* podatkową
* kadrową
* płacową
* prawną
* finansową
* administracyjną
* reprezentacyjną

W naszym zespole zatrudniamy i współpracujemy z najlepszymi specjalistami:

* biegły rewident
* księgowi posiadający certyfikat Ministra Finansów
* prawnicy (w tym adwokat oraz radca prawny)
* specjaliści ds. kadrowych
* profesjonalne zaplecze obsługi biura

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

SPRAWDŹ NAS !

Oferujemy atrakcyjne promocje !
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Windykacja
Kancelaria doradztwa podatkowego w warszawie. Pomoc podatkowa w przypadku kontroli Urzędu Skarbowego lub problemów z Urzędem Skarbowym. Wydawanie opinii podatkowych. Kancelaria specjalizuje się w reprezentacji klienta w postępowaniu kontrolnym prowadzonym przez organy podatkowe, w postępowaniach przed Sądami Administracyjnymi oraz w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych w sprawach dotyczących podatków. Kancelaria udziela porad i wydaje opinie w zakresie krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego. Współpracujemy z renomowanymi i skutecznymi kancelariami prawnymi, doświadczonymi rewidentami oraz specjalistami z innych dziedzin niezbędnych w celu efektywnej realizacji zlecenia.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe