Katalog Stron WWW

 
 

Odpady pcb

Opis Odpady pcb Przedsiębiorstwo Intereko Sp. z o.o. jest liderem na rynku opolskim pod względem gospodarki odpadami, a także jedyną na rynku firmą posiadającą pozwolenie na przyjęcie niebezpiecznych odpadów w postaci kondensatorów i transformatorów zawierających PCB. Firma działa na rynku od 1992 roku. Poprzez lata wypracowała sobie najlepszą reputację, dzięki czemu obecnie stanowi jedną z najlepszych firm w województwie opolskim, śląskim i dolnośląskim, która zajmuje się się odbiorem, transportem i dalszym zagospodarowaniem odpadów, szczególnie tych niebezpiecznych. Jako jedyni posiadamy obowiązującą decyzję na wywóz towarów zawierających polichlorowanebifenyle (PCB), co umożliwia nam legalnie eksportować ten niezwykle niebezpieczny odpad, celem spalenia go w specjalistycznej spalarni w Belgii lub Niemczech.
Url http://intereko.opole.pl/
Kategoria Edukacja Nauka > Ekologia
Słowa kluczowe gospodarka odpadami   odpady pcb   kondensatory pcb   utylizacja odpadów
Data dodania Dec 17, 2010
ID linku 11481
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Ekologia

Firma GEOTAKT z Kielc oferuje usługi dotyczące ochrony środowiska i geologii. Zapewnia kompetentne podejście do użytkownika. Opiera pracę na innowacyjności i rzetelności, a zamówienia spełnia terminowo i w dobrych cenach. Załogę firmy tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, cieszy się więc wielkim uznaniem nabywców. W działalności zachowuje wszelakie procedury bezpieczeństwa. Oferuje usługi z zakresu projektowania, tj. projekty geologiczne, programy gospodarki odpadami i rekultywacji czy dokumentowanie zasobów wód podziemnych. Zajmuje się również działalnością wdrożeniową, czyli badaniami podłoża budowlanego, sondowaniami dynamicznymi, wierceniami, nadzorami rekultywacyjnymi, testowaniem zanieczyszczeń podłoża gruntowo-wodnego, skażeń substancjami ropopochodnymi czy metalami ciężkimi. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Blog antysystemowy, prospołeczny i alternatywny. Poruszam tematy wykluczone z oficjalnej "debaty publicznej". Interesuję się sprawami fałszerstw, przekrętów, ukrywania różnorakich danych w nauce, ze szczególnym uwzględnieniem medycyny, atomistyki, historii i farmacji. Między innymi chodzi o tuszowanie skutków ubocznych farmaceutyków i szczepionek, jak i tabletki (pigułki) antykoncepcyjnej.
Ukrywane i utajane są także dane o wpływie tzw "rozrzedzonego, rozproszonego promieniowania" na ludzki organizm i ekosystem. Liczniki geigera nie znajdują zastosowania, gdyż nie mierzą najgroźniejszych radionuklidów - uranu i plutonu.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Inne > Strony prywatne
Zdrowie Uroda > Medycyna
Firma AM-WIND należy do nielicznych na polskim rynku, oferujących sprzedaż elektrowni wiatrowych. Budowa fundamentów pod turbiny wiatrowe jest kolejną specjalizacją firmy. Interes związany z tego typu energetyką obejmuje również doradztwo i pomoc oraz montaż i uruchomienie elektrowni wiatrowych. Dalsza współpraca oparta jest na serwisie i monitoringu już powstałych urządzeń.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Produkcja Przemysł > Automatyka
Biologiczna oczyszczalnia ścieków to wspaniała inwestycja. Można ją wybudować przy domu, oczyszczalnie ścieków wyprodukowane są przy użyciu stali węglowej, odporne na działanie ścieków, niezawodne i działają automatycznie. Zamontowane reaktory sekwencyjne zapewniają wysoką jakość usługi.Firma Projprzem Eko znana jest w tematyce budowania oczyszczalni ścieków. Między innymi buduje biologiczne oczyszczalnie ścieków, chemiczne Koch dla ścieków z myjni wagonów, chemiczne reaktorowe Roch, oraz oczyszczalnie dla zakładów produkcyjnych i fabryk. Stal węglowa zapewnia niezawodność funkcjonowania.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Szukasz firmy zajmującej się usługami doradczymi z zakresu ochrony środowiska? Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy ECG Orbital Sp. z o.o. Oferujemy: wnioski w celu uzyskania pozwolenia zintegrowanego dla instalacji IPPC, testy hałasu w środowisku - posiadamy certyfikat wdrożonego systemu jakości w tym obszarze, screening stanu środowiska, plany rekultywacji zanieczyszczonych gruntów oraz wód, testy emisji zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery, realizowanie opracowań niezbędnych do uzyskania decyzji porządkowych z zakresu ochrony otoczenia, raporty oddziaływania na środowisko, przeglądy ekologiczne oraz audyty środowiskowe, przeglądy prywatyzacyjne, raporty o bezpieczeństwie, plany operacyjno-ratownicze i programy zapobiegania awariom. Więcej na naszej stronie.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia