Katalog Stron WWW

 
 

Nieruchomości

Opis Nieruchomości Nieruchomości w Polsce to obecnie bardzo gorący rynek. Aktywni na nim są nie tylko Polacy, ale także wiele osób z zagranicy, w szczególności Niemcy i Holendrzy. Nieruchomości cieszą się szczególną popularnością. Największa ilość oferty, jakie można znaleźć znajduje się oczywiście w kategorii mieszkania. Lokale mieszkaniowe to obecnie najpopularniejszy oraz najbardziej chodliwy typ nieruchomości. Bogatsze osoby oraz przybysze, szczególnie z zachodniej Europy kupują częściej jednak domy. Zdecydowana największa liczba nieruchomości sprzedawana jest w okresie wiosennym oraz wczesną jesienią, tuż po letnich wakacjach. Mieszkania wszakże dobrze sprzedają się o każdej porze roku i przy dobrej cenie bardzo szybko zmieniają właściciela.
Url http://www.rynek-nieruchomosci.katowice.pl
Kategoria Firmy wg branż > Maszyny
Słowa kluczowe domy szczecin   domy zakopane   mieszkania bydgoszcz   mieszkania kraków   mieszkania poznań   mieszkania szczecin   mieszkania warszawa   mieszkania wrocław   mieszkania zakopane   nieruchomości bydgoszcz   nieruchomości katowice   nieruchomości kraków   nieruchomoś
Data dodania Dec 27, 2010
ID linku 11595
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Maszyny

Nasza oferta obejmuje, szeroką gamę wysokiej klasy obrabiarek konwencjonalnych firmy Epple. Cechują się one solidnym wykonaniem i niezawodnością, a także dobrą jakością obrabianych detali.Szeroka gama modeli pozwala na wybór zarówno tokarki typowo warsztatowej jak i tokarek produkcyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego SELVE mieści się w Krakowie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo koparki, młoty hydrauliczne, agregaty prądotwórcze, podnośniki teleskopowe, ładowarki, walce, zagęszczarki i wiele innych.
Firma Seve świadczy również usługi w zakresie prac ziemnych. Wykonujemy m. in.: wykopy pod ławy fundamentowe, rozładunek i przewóz towarów na paletach, wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne, wykopy pod budynki, wykopy pod szamba i oczyszczalnie ścieków, roboty związane z rekultywacją i wymianą gruntu, korytowanie dróg, niwelacja terenu, wykopy szeroko przestrzenne a także roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe.

Dysponujemy dużym potencjałem maszynowym i transportowym, co w powiązaniu z naszym doświadczeniem pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu doskonałego stosunku jakości do świadczonych usług.
Wynajem koparek nigdy nie był tak prosty.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Firma ABUS posiada głębokie rodzinne tradycje. W 1965 roku powstała w Lantenbach (Niemcy) pierwsza hala produkcyjna, należąca do firmy. Dziś ABUS ma swoją filię w Polsce. ABUS to produkcja różnych urządzeń dla transportu wewnętrznego: suwnice halowe, wciągniki, wciągarki, żurawie. Dedykowane rozwiązania: udźwigi, prędkości jazdy wózka, tory jezdne. Również ABUS oferuje fachową wiedzę, montaż, asystę przy odbiorze Urzędu Dozoru Technicznego, transport, projekt modernizacji urządzeń, szeroki wybór akcesoriów i komponentów, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Porównaj ceny spółki córki firmy ABUS w Polsce z cenami innych dystrybutorów w kraju.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Produkcja Przemysł
Budownictwo
Zapraszamy na stronę firmy Inmet-Hydro. Specjalizujemy się w: projektowaniu i wykonawstwie wysokociśnieniowej hydrauliki siłowej; projektowaniu i wykonawstwie maszyn: belownic, prasy do odpadów,projektujemy siłowniki hydrauliczne i kompaktory do zmniejszenia objętości odpadów segregowanych, komunalnych i przemysłowych; konstrukcjach stalowych; produkcji części zmiennych mechanizmów okrętowych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
SZM posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn i urządzeń dla rolnictwa, wyposażaniu obiektów handlowych i gastronomicznych oraz świadczeniu usług dla gałęzi przemysłu, budownictwa i handlu. W naszej ofercie m.in mieszalniki dla przemysłu i rolnictwa, śrutowniki ssąco-tłoczące, rozdzielacze dwudrogowe, przenośniki pneumatyczne, ślimakowe oraz rolkowe i taśmowe. W podstawowym asortymencie produkcji oferujemy także sortowniki do ziemniaków, silosy mieszające, kabiny do ciągników rolniczych oraz obramowania wysepek i konstrukcje stalowe. Wykonujemy konstrukcje stalowe i urządzenia według własnych projektów lub powierzonych przez Klienta. Dysponujemy technologią spawania i obróbki stali zwykłej jakości, stali nierdzewnej oraz aluminium. Ponad to realizujemy zamówienia specjalne dla oczyszczalni ścieków, tłoczni olejów roślinnych itp.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny