Katalog Stron WWW

 
 

Nieruchomości Trójmiasto

Opis Nieruchomości Trójmiasto Pomorska Platforma Nieruchomości (PPN) to największa i ściśle ze sobą współpracująca grupa 15 trójmiejskich biur nieruchomości zatrudniająca blisko 80 specjalistów rynku nieruchomości, z czego blisko 1/3 to licencjonowani pośrednicy. Pomorską Platformę Nieruchomości tworzą w większości biura o długoletnim doświadczeniu, które pochwalić się mogą ogromnym pakietem zrealizowanych transakcji i tysiącem zadowolonych i powracających klientów.
Url http://www.ppn.net.pl
Kategoria Firmy wg branż > Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Słowa kluczowe PPN   nieruchomości trójmiasto   nieruchomości   Gdańsk   Gdynia   Sopot   trójmiasto   dom   mieszkanie   działka   sklep   obiekt   biuro   magazyn   sprzedaż   wynajem   agencja   biuro   wynajem   apartament   wycena   Hiszpania   Bułgaria
Data dodania Jun 8, 2009
ID linku 1162
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Nieruchomości

W wyjątkowym miejscu, w otulinie Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego, powstają nowoczesne budynki inwestycji Apartamenty Mokotów Park – VILLA SOLAR, VILLA VENTUS i VILLA AQUA. Znajdują się one w samym sercu miasta nad krystalicznie czystym jeziorem. Położenie w prestiżowej dzielnicy, w zielonej części Dolnego Mokotowa, sprawia, że wszelkie atrakcje miasta są na wyciągnięcie ręki. Dziesięciominutowy dojazd do centrum Warszawy, bezpośrednia bliskość elitarnych szkół brytyjskiej i francuskiej, wyjątkowe miejsca spotkań oraz sąsiedztwo klubu sportowego, ekskluzywnych restauracji i centrów handlowych – są niewątpliwym atutem inwestycji.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Atrakcyjna cena to jeden z największych atutów naszych nieruchomości, dlatego zakup mieszkania w centrum Krakowa z pewnością okaże się intratna inwestycją. Zdaniem developera - perspektywiczna lokata kapitału to inwestycja w luksusowe apartamenty o wyjątkowych, niepowtarzalnych lokalizacjach i najwyższej jakości wykonania. Takich nigdy i nigdzie nie ma wiele. Wyjątkowo atrakcyjne apartamenty na sprzedaż są bardzo rzadkie i trudne do pozyskania. Zachowują swą atrakcyjność w długim przedziale czasowym, a ich wartość w czasie rośnie. Osoby poszukujące luksusowych mieszkań w atrakcyjnej cenie z całą pewnością zainteresują się nieruchomościami Rezydencji Sarego.

Rezydencja Sarego to unikatowa oferta na rynku apartamentów w Krakowie na sprzedaż. Luksusowe mieszkania Kraków gwarantują niepowtarzalną atmosferę i komfort życia. Nie bez znaczenie jest też inwestycyjna i kulturowa atrakcyjność samego Krakowa.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Nasza firma powstała w roku 2005 i specjalizuje się w wycenie nieruchomości i doradztwie kredytowym, którymi zajmują się dwie osoby o dwóch różnych specjalizacjach. Na naszej stronie mogą Państwo dowiedzieć się co należy skompletować w celu przygotowania wniosku kredytowego. Pomagamy również w sprzedaży i kupnie nieruchomości. Zapewniamy profesjonalną obsługe i zadowolenie z naszych usług. Jesteśmy w 100% profesjonalistami.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Nie sztuką jest zakup działki. Sztuką jest zakup atrakcyjnej działki w konkurencyjnej cenie. Wszystkich zainteresowanych inwestycją w nieruchomości zapraszamy do naszego serwisu internetowego. W naszej ofercie znajdują się działki zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. A może zdecydujesz się na słoneczne Włochy?Nie sztuką jest zakup działki. Sztuką jest zakup atrakcyjnej działki w konkurencyjnej cenie. Wszystkich zainteresowanych inwestycją w nieruchomości zapraszamy do naszego serwisu internetowego. W naszej ofercie znajdują się działki zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. A może zdecydujesz się na słoneczne Włochy?
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Firmy wg branż
Jako doświadczeni specjaliści, z dbałością dokonujemy preselekcji oraz doboru ofert luksusowych nieruchomości. Zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz opiekę podczas całego procesu transakcji. Nasi pośrednicy to osoby cenione za swoje zaangażowanie na każdym etapie współpracy z klientem. Ponieważ jesteśmy nastawieni na spełnianie najwyższych oczekiwań, w bazie posiadamy gamę apartamentów, mieszkań i rezydencji w najbardziej prestiżowych dzielnicach Warszawy. Osobista obsługa doradców zapewni Państwu pomoc w kwestiach negocjacyjnych, merytorycznych, a nawet prawnych. Nasza agencja nastawiona jest przede wszystkim na profesjonalizm, nowoczesne podejście do klienta, dzięki czemu można czuć się z nami pewnie i bezpiecznie. Najwyższej jakości doradztwo oraz wsparcie zostało docenione dotychczas przez wielu klientów, dlatego możemy się pochwalić obszerną bazą stale współpracujących z nami firm i osób prywatnych. Unikatową usługą, jaką posiadamy w ofercie jest tzw. „house hunting”. Umożliwia ona wyszukiwanie ofert w Internecie i mediach na podstawie zindywidualizowanych kryteriów klienta. Tak zaawansowane przeszukiwanie baz zapewnia dostęp do niemal stu procent ofert nieruchomości – podczas współpracy wyłącznie z jednym pośrednikiem, jakim jest nasza agencja. Dzięki najlepszym rozwiązaniom, sprawnemu procesowi doradczemu oraz prężnej działalności naszych specjalistów, stale poszerza się grono zadowolonych klientów, którzy niejednokrotnie wracają, aby ponownie skorzystać z usług agencji.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości