Katalog Stron WWW

 
 

Nieruchomości Trójmiasto

Opis Nieruchomości Trójmiasto Pomorska Platforma Nieruchomości (PPN) to największa i ściśle ze sobą współpracująca grupa 15 trójmiejskich biur nieruchomości zatrudniająca blisko 80 specjalistów rynku nieruchomości, z czego blisko 1/3 to licencjonowani pośrednicy. Pomorską Platformę Nieruchomości tworzą w większości biura o długoletnim doświadczeniu, które pochwalić się mogą ogromnym pakietem zrealizowanych transakcji i tysiącem zadowolonych i powracających klientów.
Url http://www.ppn.net.pl
Kategoria Firmy wg branż > Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Słowa kluczowe PPN   nieruchomości trójmiasto   nieruchomości   Gdańsk   Gdynia   Sopot   trójmiasto   dom   mieszkanie   działka   sklep   obiekt   biuro   magazyn   sprzedaż   wynajem   agencja   biuro   wynajem   apartament   wycena   Hiszpania   Bułgaria
Data dodania Jun 8, 2009
ID linku 1162
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Nieruchomości

Krowodrza to historyczna dzielnica Krakowa gdzie realizowany jest przepiękny budynek mieszkalny PRĄDNICKA 65. Inwestycja oferuje 172 mieszkania o wysokiej klasie wykończenia, pomieszczenia biurowe oraz usługowe. Wszystko utrzymane jest w nowoczesnej stylistyce nawiązującej do historycznej tradycji dzielnicy. Z kupnem mieszkań należy się spieszyć inwestycja ta ulega zakończeniu w 2017 roku.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Budownictwo > Usługi budowlane
Domy Warszawa, domy warszawa, domy, sprzedaż, wynajem, sprzedania, wynajecia.
Nasza firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie domami od 1998 roku. Na stronie znajdziecie Państwo oferty domów z Warszawy i jej najbliższych okolic. Zaproponowany przez nas podział na kategorie: domy do sprzedaży, domy do wynajęcia miał na celu ułatwienie Państwu łatwe dotarcie do interesującej oferty.
domy warszawa, domy, sprzedaż, wynajem, sprzedania, wynajecia
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Warszawska firma Unidevelopment posiada w ofercie szeroki wybór powierzchni pod wynajem komercyjny w różnych, dogodnych lokalizacjach stolicy. Realizuje także inwestycje mieszkaniowe, oferując na sprzedaż gotowe mieszkania oraz domy jednorodzinne. Zapraszamy na naszą stronę internetową, jak również do umówienia się na rozmowę z naszym konsultantem.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
POLNORD SA jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Swoją historię datuje od 1977 roku jako biuro generalnego wykonawcy eksportu budownictwa. W 1988 roku - już jako przedsiębiorstwo wykonawcze - przyjmuje skróconą nazwę POLNORD. Kolejne lata sukcesów na rynku pozwalają przedsiębiorstwu wejść na Giełdę Papierów Wartościowych i być notowanym w WIG 40.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Saska Kępa to jedna z nowocześniejszych oraz najlepiej położonych dzielnic Warszawy. Chciałbyś się tam osiedlić? Nic prostszego. Już teraz możesz zakupić tam wspaniałe mieszkanie w nowym budownictwie. Wspaniałe położenie - krótka droga do centrum miasta, niskie ceny i cicha okolica. Mieszkania możesz kupić bezpośrednio od naszej firmy - Sapir Sp. z o.o. Mieszkania możesz też obejrzeć na naszej wizytówce internetowej, gdzie oprócz tego znajdziesz wspaniałe wizualizację 3d, które przybliżą Ci warunki w jakich ewentualnie mógłbyś się osiedlić. Takie mieszkania to prawdziwa i doskonała okazja do znalezienia własnego - wymarzonego miejsca. Nie zwlekaj - mieszkania nie będą wystawione na sprzedaż wiecznie - czekamy na Ciebie w naszym biurze sprzedaży!.
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości