Katalog Stron WWW

 
 

Amfibia, amfibie sprzedaż - Argo

Opis Amfibia, amfibie sprzedaż - Argo Połamane drzewa, piasek, lód, bagna – amfibie radzą sobie z najtrudniejszymi przeszkodami, napotykanymi na drodze. Specjalizują się w transporcie osób i ładunków na wszelkiego rodzaju powierzchni. Wielofunkcyjna amfibia może być używana do różnych misji, bowiem swoje zastosowanie znajduje w wielu obszarach działalności. Amfibia może być używana zarówno do jazdy w odległe miejsca lub jako mała platforma wojskowa. Amfibie masowo wykorzystywane są na potrzeby ekip ratunkowych i użytku wojska. Firma Argo jest światowym liderem w produkcji amfibii. Oferujemy naszym Klientom wysokiej klasy, innowacyjne technicznie amfibie, które będą gruntownie odpowiadać ich potrzebom. Jeżeli interesują Was amfibie sprzedaż, trafiliście pod właściwy adres. Amfibie to szeroki wybór pojazdów, zróżnicowanych pod względem zadań i wielkości. Wybierzcie cenioną markę i eksplorujcie tereny, o jakich zawsze śniliście. Amfibie świetnie sprawdzają się na różnego imprezach, gdzie dostarczają dużo mocnych wrażeń. Dajemy Wam szansę osobistego przetestowania amfibii. Wystarczy tylko zadzwonić, aby umówić się na jazdę próbną.
Url http://www.argoatv.pl
Kategoria Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Motoryzacja > Samochody
Słowa kluczowe amfibia   amfibie   amfibie sprzedaż   małe amfibie   producent amfibii
Data dodania Jan 7, 2011
ID linku 11668

Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu

Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek

Szkoła latania,,Albatros? usytuowana jest u Podnóża Beskidów, który stwarza doskonałe warunki do paralotniarstwa.Od 1999 roku organizuje kursy paralotniowe: dla nowicjuszy, doskonalący a także dla zaawansowanych. Szkoła paralotniowa proponuje także atrakcję turystyczną w formie lotów tandemowych ? przelot na paralotni odbywa się w towarzystwie fachowego pilota. Szkoła latania Albatros oferuje kursy paralotniowe, które umożliwiają zdobycie kwalifikacji pilota paralotniowego. Ponadto oferuje wyjazdy zagraniczne mające na celu użycie paralotni przy wykorzystaniu prądów termicznych. Paralotniarstwo to sport, który dostarcza niezapomnianych wrażeń. Szkoła paralotniowa znajduje się u podnóża Beskidów w Międzybrodziu Zywieckim.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Aktywnie, na świeżym powietrzu i tanio. Jeśli tego szukasz koniecznie zapoznaj się więc z naszą ofertą. Nasza firma zajmuje się organizacją spływów kajakowych jednodniowych, weekendowych, tygodniowych i studenckich po takich rzekach jak: Pilica, Drzewiczka, Radomka. Ci, którzy wiedzą już o co chodzi, mogą samodzielnie zorganizować własny spływ kajakowy, korzystając z naszej wypożyczalni kajaków. Spływy kajakowe to nie tylko czynne spędzenie wolnego czasu ale spotkanie z otaczającą nas przyrodą. Gwarantujemy świetną zabawę i odpoczynek, jak również wspomnienia które długo pozostaną w pamięci.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Agroturystyka
Wynajem własnego jachtu, na którym można spędzić wakacje to na pewno duży luksus, nie wspominając już o pewnego rodzaju prestiżu. Należy w tym miejscu również dodać, że wakacje na własnym – wynajętym jachcie to z pewnością spory komfort. Oczywiście nie trzeba go kupować, ale jak najbardziej go wynająć. Bardzo dobrym miejscem, z którego oferty warto skorzystać jest strona internetowa czartery-czarter.pl. Dlaczego akurat to miejsce? Zasadniczo oczywiście możemy mówić o wielu miejscach, aczkolwiek z drugiej strony należy wskazać na tę stronę ze względu na jasny przekaz oferty oraz atrakcyjne jej składniki, a więc coś, na co na pewno większość klientów zwraca szczególną uwagę, a o to chodzi we właściwej ofercie.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Obsługa eventów, pikników, festynów, imprez dla firm. Greenedge - kompleksowe obsługa w zakresie: ścianka wspinaczkowa, techniki linowe, paintball, zorbing. Na stronie: kompletne oferty dla firm kompleksowe programy: teambulding, aktywne spędzanie czasu. Obsługa wieczorów kawalerskich, pikników, eventów firmowych. Obsługa i wypożyczanie dmuchańców, urządzeń rekraacyjnych. Wyjątkowe prezenty na szczególne okazje. Na stronie: kompletne oferty dla firm kompleksowe programy: teambulding, aktywne spędzanie czasu. Obsługa wieczorów kawalerskich, pikników, eventów firmowych.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Internetowy serwis www.autokary24.pl to najbogatsza baza połączeń autokarowych w całej Polsce. Dzięki podłączeniu pod dwa najpotężniejsze w Europie systemy rezerwacji biletów, możliwe jest udostępnienie w jednej chwili około trzystu tysięcy różnego rodzaju propozycji z całego kontynentu, spośród których można wybierać bez ograniczeń. Każda z nich na pewno będzie aktualna, albo tak aktualna, jak wskazał to organizator samego przejazdu, a wyższej kategorii aktualności po prostu nie ma i być nie może. Zamawiając bilety na www.autokary24.pl mamy taka samą pewność jakości usługi, jak przy zamówieniu prosto u przewoźnika.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Wakacje
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje