Katalog Stron WWW

 
 

Amfibia, amfibie sprzedaż - Argo

Opis Amfibia, amfibie sprzedaż - Argo Połamane drzewa, piasek, lód, bagna – amfibie radzą sobie z najtrudniejszymi przeszkodami, napotykanymi na drodze. Specjalizują się w transporcie osób i ładunków na wszelkiego rodzaju powierzchni. Wielofunkcyjna amfibia może być używana do różnych misji, bowiem swoje zastosowanie znajduje w wielu obszarach działalności. Amfibia może być używana zarówno do jazdy w odległe miejsca lub jako mała platforma wojskowa. Amfibie masowo wykorzystywane są na potrzeby ekip ratunkowych i użytku wojska. Firma Argo jest światowym liderem w produkcji amfibii. Oferujemy naszym Klientom wysokiej klasy, innowacyjne technicznie amfibie, które będą gruntownie odpowiadać ich potrzebom. Jeżeli interesują Was amfibie sprzedaż, trafiliście pod właściwy adres. Amfibie to szeroki wybór pojazdów, zróżnicowanych pod względem zadań i wielkości. Wybierzcie cenioną markę i eksplorujcie tereny, o jakich zawsze śniliście. Amfibie świetnie sprawdzają się na różnego imprezach, gdzie dostarczają dużo mocnych wrażeń. Dajemy Wam szansę osobistego przetestowania amfibii. Wystarczy tylko zadzwonić, aby umówić się na jazdę próbną.
Url http://www.argoatv.pl
Kategoria Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Motoryzacja > Samochody
Słowa kluczowe amfibia   amfibie   amfibie sprzedaż   małe amfibie   producent amfibii
Data dodania Jan 7, 2011
ID linku 11668

Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu

Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek

Szkoła latania,,Albatros? usytuowana jest u Podnóża Beskidów, który stwarza doskonałe warunki do paralotniarstwa.Od 1999 roku organizuje kursy paralotniowe: dla nowicjuszy, doskonalący a także dla zaawansowanych. Szkoła paralotniowa proponuje także atrakcję turystyczną w formie lotów tandemowych ? przelot na paralotni odbywa się w towarzystwie fachowego pilota. Szkoła latania Albatros oferuje kursy paralotniowe, które umożliwiają zdobycie kwalifikacji pilota paralotniowego. Ponadto oferuje wyjazdy zagraniczne mające na celu użycie paralotni przy wykorzystaniu prądów termicznych. Paralotniarstwo to sport, który dostarcza niezapomnianych wrażeń. Szkoła paralotniowa znajduje się u podnóża Beskidów w Międzybrodziu Zywieckim.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Dmuchane-materace to witryna sklepu online, dystrybutora artykułów dmuchanych, m.in. materacy welurowych. Partnerami firmy są uznani producenci - Bestway i Intex. Bierze udział w programie Rzetelna Firma, co oznacza, że zakupy w sklepie są bezpieczne. Oferowane są zarówno materace welurowe jednoosobowe, jak i materace dwuosobowe. Wyjątkowo praktyczne są pompki elektryczne - wystarczy dostęp do prądu lub ładowany akumulator, przy czym pompowanie przebiega szybko. Materace dmuchane to przykładowo materace plażowe, które umożliwią pływanie lub opalanie - w zależności od potrzeb. Poza materacami, na stronie można kupić także sofy dmuchane i fotele welurowe. Ważnym elementem jest pompka - do kupienia jest bogata gama różnych pompek z wymiennymi końcówkami. Pośród nich dostępne są pompki elektryczne, nożne i ręczne. Dodatkowo, w sklepie dokupią Państwo części zamienne i zestawy naprawcze. Poza zakupami poprzez internet, Dmuchane-materace proponuje dokonywanie zamówień telefonicznie lub na miejscu.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Firmy wg branż > Ogrodnictwo
Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Joga - wakacje z jogą. Wyjazdy do Północnych Indii. Yoga. Wyjazdowe kursy jogi, joga dla wszystkich, joga na dvd - multimedialny podręcznik dla początkujących. Joga to doskonały sposób na odstresowanie. Ćwiczenia poprawiają kondycję, korygują wady postawy, a ćwiczący czuje się lepiej. Pomagają utrzymać dobrą formę i samopoczucie. Na stronie znajduje się alfabet jogina. Zrelaksuj się, ćwicząc jogę.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Połamane drzewa, piasek, lód, bagna – amfibie radzą sobie z najtrudniejszymi przeszkodami, napotykanymi na drodze. Specjalizują się w transporcie osób i ładunków na wszelkiego rodzaju powierzchni. Wielofunkcyjna amfibia może być używana do różnych misji, bowiem swoje zastosowanie znajduje w wielu obszarach działalności. Amfibia może być używana zarówno do jazdy w odległe miejsca lub jako mała platforma wojskowa. Amfibie masowo wykorzystywane są na potrzeby ekip ratunkowych i użytku wojska. Firma Argo jest światowym liderem w produkcji amfibii. Oferujemy naszym Klientom wysokiej klasy, innowacyjne technicznie amfibie, które będą gruntownie odpowiadać ich potrzebom. Jeżeli interesują Was amfibie sprzedaż, trafiliście pod właściwy adres. Amfibie to szeroki wybór pojazdów, zróżnicowanych pod względem zadań i wielkości. Wybierzcie cenioną markę i eksplorujcie tereny, o jakich zawsze śniliście. Amfibie świetnie sprawdzają się na różnego imprezach, gdzie dostarczają dużo mocnych wrażeń. Dajemy Wam szansę osobistego przetestowania amfibii. Wystarczy tylko zadzwonić, aby umówić się na jazdę próbną.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Motoryzacja > Samochody
Windsurfing - żeglowanie na desce. Sport opatentowany przez dwóch Kalifornijczyków, którym jako pierwszym udało się połączyć deskę do surfingu z żaglem. Największy boom dyscyplina ta osiągnęła w latach 80-tych, a następstwem tego było włączenie windsurfingu do sportów olimpijskich w 1984 roku. Teraz rozróżnia się liczne odmiany windsurfingu. Sport ten staje się coraz bardziej wyspecjalizowany. U nas dyscyplina ta cieszy się coraz większą popularnością. Żeglowanie przy użyciu deski z żaglem napędzanej siłą wiatru gwarantuje fantastyczne odczucia, zabawę i ogromną satysfakcję.
Nasz serwis caboventura.pl przybliża ten sport, również namawia do jego uprawiania. Zainteresowani odnajdą na naszej stronie informacje przedstawiające ciekawe miejsca windsurfingowe, zarówno w naszym kraju, jak i na całym kontynencie europejskim. Omawiamy i przedstawiamy sprzęt windsurfingowy (pianki do windsurfingu, żagle windsurfingowe oraz inne), a także opisujemy na co zwrócić szczególną uwagę, gdy wybieramy kursy, oferowane przez szkoły windsurfingowe.
Zapraszamy na caboventura.pl!
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Serwisy sportowe
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje