Katalog Stron WWW

 
 

Amfibia, amfibie sprzedaż - Argo

Opis Amfibia, amfibie sprzedaż - Argo Połamane drzewa, piasek, lód, bagna – amfibie radzą sobie z najtrudniejszymi przeszkodami, napotykanymi na drodze. Specjalizują się w transporcie osób i ładunków na wszelkiego rodzaju powierzchni. Wielofunkcyjna amfibia może być używana do różnych misji, bowiem swoje zastosowanie znajduje w wielu obszarach działalności. Amfibia może być używana zarówno do jazdy w odległe miejsca lub jako mała platforma wojskowa. Amfibie masowo wykorzystywane są na potrzeby ekip ratunkowych i użytku wojska. Firma Argo jest światowym liderem w produkcji amfibii. Oferujemy naszym Klientom wysokiej klasy, innowacyjne technicznie amfibie, które będą gruntownie odpowiadać ich potrzebom. Jeżeli interesują Was amfibie sprzedaż, trafiliście pod właściwy adres. Amfibie to szeroki wybór pojazdów, zróżnicowanych pod względem zadań i wielkości. Wybierzcie cenioną markę i eksplorujcie tereny, o jakich zawsze śniliście. Amfibie świetnie sprawdzają się na różnego imprezach, gdzie dostarczają dużo mocnych wrażeń. Dajemy Wam szansę osobistego przetestowania amfibii. Wystarczy tylko zadzwonić, aby umówić się na jazdę próbną.
Url http://www.argoatv.pl
Kategoria Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Motoryzacja > Samochody
Słowa kluczowe amfibia   amfibie   amfibie sprzedaż   małe amfibie   producent amfibii
Data dodania Jan 7, 2011
ID linku 11668
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek

1. Rejsy

Firma SailingClub GlobTourist, działa na rynku usług dla żeglarzy od ponad czternastu lat. Przez ten okres zyskała tysiące wiernych klientów, co jest najlepszą rekomendacją tejże agencji żeglarskiej. W swojej ofercie GlobTourist posiada szeroką ofertę rejsów oraz czarterów jachtów w najpopularniejszych zakątkach świata takich jak Włochy, Grecja czy też bardziej egzotycznych takich jak Seszele. Każdy rejs odbywa się pod okiem wykwalifikowanego kapitana posiadającego wymagane uprawnienia oraz doświadczenie w prowadzeniu jachtu na danym akwenie. Dodatkowo, dzięki ścisłej współpracy z armatorami, firma Sailing Club GlobTourist, ma możliwość zaoferować czartery jachtów po niezwykle atrakcyjnych cenach. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Żeglarstwo
Galeria fotografii pochodzących z całego świata. Prezentowane zdjęcia przedstawiają najpiękniejsze miejsca które odwiedziliśmy podczas wypraw rowerowych.
Album zdjęć ukazujący przepiękne krajobrazy. Zdjęcia przedstawiają różne regiony świata. Pochodzą one ze zbiorów powstałych podczas aktywnie prowadzonej turystyki rowerowej.
Kolekcja zdjęć zawierająca kadry z całego świata. Obejmuje ona zdjęcia pochodzące z wielokilometrowych wypraw na rowerze.
Zbiór kadrów prezentujący rozmaite regiony świata. Zdjęcia pochodzą z podróży podczas których naszym środkiem lokomocji był rower. Przepiękne krajobrazy ukazują piękno tych regionów.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Ciekawe miejsca
Hobby Rozrywka
Kolarstwo górskie uchodzi za jedną z najtrudniejszych i jedną z najbardziej wymagających dyscyplin sportowych. Przez wielu uważana jest za kwintesencję siły oraz wytrzymałości. Trening kolarstwa górskiego, czy też w ogóle kolarstwa wymaga wiele dyscypliny, samozaparcia oraz wytrwałości, ponieważ trwa on przez wiele lat. Tak naprawdę przez pierwsze 5-6 lat buduję się tzw. bazę, a dopiero później można rozwijać dalsze umiejętności. Jeśli jesteś zapalonym rowerzystom, czy też kolażem górskim lub szosowym, zapraszam Cię na nasze forum kolarskie.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Kluby Sportowe
Internet > Strony www
Ścianki wspinaczkowe w Warszawie i ściany wspinaczkowe w całej Polsce. Dowiedz się wszystkiego na temat wspinaczki skałkowej, sportowej i rekreacyjnej. Zrób kurs wspinaczkowy. Wspinaczka sprawi, że będziesz się lepiej czuć. Wspinaczka dla początkujących. Najlepsze ściany i ścianki wspinaczkowe w Polsce. Zobacz też gdzie skoczyć na skałki lub zrobić kurs wspinaczkowy. Wspinaczka to super sport, wspinaczka zapewni Ci super zabawę. Wspinacze i wspinaczki mile widziani!
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Ośrodek jeździecki QŃ to kompleks złożony ze stadniny, szkółki jeździeckiej oraz pensjonatu dla koni, położony w samym sercu Borów Tucholskich. Obiekt jest miejscem idealnym dla początkujących jeźdźców, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności, a także dla osób, którzy dopiero chcą rozpocząć naukę jazdy konnej. W ośrodku odbywają się profesjonalne kursy, imprezy jeździeckie, rajdy konne, a także organizowane są obozy i wczasy w siodle.
Kategoria:   Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek