Katalog Stron WWW

 
 

Gładź szpachlowa

Opis Gładź szpachlowa BUD-MAL to kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe. Wykorzystujemy nowoczesne gładzie gipsowe. W naszej ofercie znajduje się nie tylko klasyczna gładź gipsowa i gładź szpachlowa, ale także bezpyłowa gładź Multi-Finish. Nasza firma świadczy także usługi w zakresie malowania, glazurowania oraz suchej zabudowy. Dzięki innowacyjnej gładzi Multi-finish jesteśmy w stanie uzyskać idealnie gładkie, lustrzane powierzchnie dwa razy szybciej. Nasze doświadczenie oraz umiejętności znajdują odbicie w licznych referencjach. Naszym celem jest praktykowanie nowoczesnych, zachodnich technologii na terenie Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
Url http://www.bud-mal.net
Kategoria Budownictwo
Budownictwo > Remonty
Dom Wnętrze > Remonty > Tynki gipsowe
Słowa kluczowe gładzie gipsowe   gładź gipsowa   gładź szpachlowa
Data dodania Jan 7, 2011
ID linku 11700
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Elektryk Warszawa - Profesjonalnie wykonujemy instalacje elektryczne, napraw

Nasza firma na rynku działa stosunkowo niedługo lecz prężnie szybko się rozwija. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia. Nasi pracownicy pracowali zarówno na obiektach mieszkaniowych, biurowych, magazynowych i handlowych.

Nasi pracownicy pracowali w takich miejscach jak:
- Metro Warszawa
- Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie
- Centrum Handlowe PROMENADA w Warszawie
- skład celny w Pruszkowie,
- oraz wielu innych

Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia SEP.

Obecnie specjalizujemy się w wykonawstwie instalacji elektrycznych oraz ich modernizacji. Wykonujemy również instalacje alarmowe, techniczne, odgromowe i przeciwoblodzeniowe.

W najbliższym czasie do naszej oferty wejdą także instalacje "Inteligentny Dom".y i konserwacje.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Sporządzamy świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne, projektowane świadectwa energetyczne budynków, lokali mieszkalnych oraz części budynków stanowiących samodzielną całość techniczno-użytkową.

Sporządzamy świadectwo dla:

- lokali mieszkalnych z własną instalacją grzewczą,
- budynków jednorodzinnych,
- budynków wielorodzinnych,
- budynków użyteczności publicznej,
- hal i budynków produkcyjnych.
Działamy na terenie miejscowości, Nowy Targ, Nowy Sącz, Zakopane, Szczawnica, Krynica, Mszana, Kamienica.
Kategoria:   Budownictwo
Biznes Ekonomia
Budownictwo > Ogrzewanie
Najpiękniejsze oświetlenie w Twoim domu.
Opis: Jeśli ktoś potrzebuje akurat lampy do swojego domu to sklep LampyDeluxe jest dla niego bardzo interesującą propozycją, ponieważ ma do zaproponowania o wiele więcej, niż tylko ogromny wybór produktów. Można tutaj przede wszystkim znaleźć wiele interesujących oraz praktycznych informacji na temat odpowiedniego wyboru oraz obsługi źródeł światła w swoim domu ? jest to naturalnie bardzo ważne, bo w tej kwestii bardzo łatwo jest podjąć błędną decyzję. Jeśli więc kogoś interesuje rzeczywiście przemyślany zakup którego nie będzie musiał żałować, to ten sklep bez wątpienia jest dla niego idealnym miejscem.
Kategoria:   Budownictwo
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Roboty ziemne Marek Brzeziński z siedzibą w Karczewie. Położenie naszej firmy determinuje obsługiwany przez nas teren w obszarze województwa mazowieckiego. Zdołamy jednak podjąć się zadań na terytorium całego kraju. Dostarczamy we wskazane miejsce koparki i ładowarki wraz z obsługującym je operatorem. Załadujemy oraz rozładujemy wszelkie towary- kruszywa, materiały budowlane, a nawet ciężkie maszyny budowlane i rolnicze. Starannie, dokładnie i w krótkim czasie wykonamy nasypy, wykopy i wszelakie inne prace ziemne przy użyciu niezawodnego sprzętu. Nasze doświadczenie zapewnia najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Po dokładniejsze informacje zapraszamy na nasza stronę internetową.
Kategoria:   Budownictwo
Oficjalna strona Technoflex Polska. Nasza firma oferuje różnorodne maszyny budowlanez najwyższych półek. Dzięki naszym maszynom ogólne prace na budowie staną się prostsze, wygodniejsze oraz będą szybciej wykonywane. W naszym sklepie dostępne są takie maszyny jak: buławy do betonu, wibratory wgłębne, wibratory pogrążalne oraz łaty wibracyjne i inne. Pełna oferta na naszej stronie.
Kategoria:   Budownictwo