Katalog Stron WWW

 
 

bazy referencyjne

Opis bazy referencyjne Weryfikacja danych opiera się na sprawdzeniu poszczególnych składowych adresu wejściowego i połączeniu ich z właściwym rekordem z naszej bazy słownikowej. Dane są łączone na podstawie dostępnych informacji z bazy adresowej klienta, mogą one nie zawierać kompletnych danych bądź posiadać pewne błędy literowe lub ortograficzne.
Standaryzacja danych umożliwia wprowadzenie nazewnictwa zgodnego ze słownikiem, poprawiane są wszystkie błędy oraz nieprawidłowe wpisy.
Deduplikacja danych identyfikuje podwójne rekordy, oznacza je oraz umozliwia ich usunięcie.
Ostatnim etapem jest wprowadzenie do bazy klienta brakujących danych bądź uzupełnienie jej o dodatkowe informacje zgodnie z zapotrzebowaniem.
Url http://bazy.hoga.pl/
Kategoria Internet
Komputery
Słowa kluczowe bazy danych   polskie bazy danych   baza kodów pocztowych   kody pocztowe   baza miejscowości   sprzedaż baz danych   podział terytorialny polski   mapy polski   kody miejscowości   aplikacja   województwa   16 województw   powiaty   gminy   49 województw   stary podział terytorialny  
Data dodania Jun 22, 2009
ID linku 1179
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet

Choć zorganizowani jesteśmy w ramach formalnej struktury, jaką jest agencja interaktywna, to jesteśmy przede wszystkim ludźmi. Wiemy, czego potrzebujesz, znamy mechanizmy rządzące nie tylko rynkiem reklamy.

Stworzymy wizerunek Twojej firmy i zbudujemy silną markę, zaprojektujemy interesującą i nowoczesną stronę internetową w oparciu o autorski system CMS. Dzieło doprawimy prezentacją multimedialną oraz animacjami i aplikacjami wykonanymi w technologii Flash.

Pomożemy Ci wystartować w sieci z należnym impetem ? dobierzemy odpowiednią usługę hostingową, zarejestrujemy domeny, wykonamy witrynę, bądź zmodernizujemy obecną. To jednak nie wszystko. Zadbamy też o promocję strony ? pozycjonując ją w wyszukiwarkach, czy działając w kwestii Public Relations.
Kategoria:   Internet
Interface Poland to agencja SEO i SEM, działająca w branży związanej z internetem od 1995 roku. Początki działalności były związane z hostingiem, tworzeniem stron internetowych, prezentacji multimedialnych itp. W związku z rozwojem wyszukiwarek internetowych firma wdrożyła nowoczesne usługi pozycjonowania, które stały się fundamentem prowadzonej działalności. Obecnie Interface Poland oferuje konkurencyjne pakiety usług marketingu internetowego, obejmujące m.in. SEO, Adwords, social media, aplikacje mobilne itd. Firma jest twórcą międzynarodowego systemu badawczego o nazwie ISOWQ, realizującego specjalistyczne audyty stron internetowych z całego świata.
Kategoria:   Internet
Internet > Pozycjonowanie
Wypatrujesz dobrego miejsca, aby zareklamować swoją firmę? A może zależy ci na tym, aby błyskawicznie znaleźć strony firm w konkretnej branży? Nasz katalog firm e-firmowe.pl to świetne miejsce, żeby tego dokonać. To bezpłatny katalog, który zaręcza, że mieszczą się w nim tylko wartościowe oferty firm godnych polecenia. Nigdy nie będzie to płatny katalog i wszystkie zamieszczone w nim wpisy są dożywotnio darmowe! Już teraz dodaj do katalogu stronę! Gwarantujemy, że wszystko odbędzie się wygodnie i sprawnie – szybka moderacja potwierdzi ją bez zwłoki, a klarowny design strony sprawi, że każdy będzie mógł do niej szybko trafić. W katalogu znajdują się przeróżne ciekawe strony z praktycznie każdej branży, które ujęte są w czytelnej liście kategorii, więc od razu można dotrzeć do tej, której się szuka. Już teraz dodaj stronę do naszego katalogu i ciesz się olśniewającymi wynikami – większą liczbą osób wchodzących na stronę i lepszymi zysami! Sprawdź już w tej chwili, co możemy ci zaoferować i dołącz do nas, by wypromować się dynamicznie!
Kategoria:   Internet
Internet > Katalog stron
Internet > Pozycjonowanie
W dzisiejszych czasach internet pełni niebagatelną rolę. Jest głównym i kluczowym środkiem przekazu oraz podstawowym narzędziem komunikacji. Jeśli potrzebne Ci są jakieś informacje, to internet jest pierwszym medium, do którego sięgasz, by je uzyskać. Z tego też powodu współcześnie posiadanie własnej strony internetowej jest koniecznością. Codziennie miliony osób wykorzystuje internet jako narzędzie, które ma im pomóc w znalezieniu potrzebnych im towarów i usług. Dlatego tak ważne jest, aby mieć swoją stronę www, na której zaprezentujesz swoją ofertę. Strona internetowa powinna przykuwać uwagę, być nowoczesna i mieć atrakcyjną szatę graficzną. Każda szanująca się firma ma własną stronę, dlatego dołącz do tego grona jak najszybciej! Przygotujemy dla Ciebie niepowtarzalną i funkcjonalną stronę internetową! WebLider oferuje Ci profesjonalne projektowanie stron. Nasza specjalność to tworzenie stron internetowych.
Kategoria:   Internet
Miejsce gdzie znajdziesz wszystkie akcesoria do sieci WIFI, Wlan. Najlepsze ceny to nasz atut. Specjalizujemy się w sprzęcie do sieci bezprzewodowych oraz kart i anten do odbioru komórkowego Internet era, Internet plus, Internet Orange. W ofercie posiadamy, anteny 2,4 ghz 5 ghz, routery, Karty wifi, kable, złączki, wimax. Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak Linksys, Tp-link, D-link, Ubiquiti, Senao, Alfa networks.
Kategoria:   Internet
Zakupy Online > Sklepy internetowe