Katalog Stron WWW

 
 

bazy referencyjne

Opis bazy referencyjne Weryfikacja danych opiera się na sprawdzeniu poszczególnych składowych adresu wejściowego i połączeniu ich z właściwym rekordem z naszej bazy słownikowej. Dane są łączone na podstawie dostępnych informacji z bazy adresowej klienta, mogą one nie zawierać kompletnych danych bądź posiadać pewne błędy literowe lub ortograficzne.
Standaryzacja danych umożliwia wprowadzenie nazewnictwa zgodnego ze słownikiem, poprawiane są wszystkie błędy oraz nieprawidłowe wpisy.
Deduplikacja danych identyfikuje podwójne rekordy, oznacza je oraz umozliwia ich usunięcie.
Ostatnim etapem jest wprowadzenie do bazy klienta brakujących danych bądź uzupełnienie jej o dodatkowe informacje zgodnie z zapotrzebowaniem.
Url http://bazy.hoga.pl/
Kategoria Internet
Komputery
Słowa kluczowe bazy danych   polskie bazy danych   baza kodów pocztowych   kody pocztowe   baza miejscowości   sprzedaż baz danych   podział terytorialny polski   mapy polski   kody miejscowości   aplikacja   województwa   16 województw   powiaty   gminy   49 województw   stary podział terytorialny  
Data dodania Jun 22, 2009
ID linku 1179
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet

Dużo czasu spędzasz przed monitorem? Potrzebujesz szybko i sprawnie działającego Internetu? Netia GigaKablówka jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Oferujemy Internet stacjonarny do Twojego domu. Oprócz tego telewizję osobistą. U nas będziesz miał aż 184 kanały, w tym 72 w jakości HD! Dodatkowo masz możliwość nagrywania. Sprawdź nam giga-kablowka.pl
Kategoria:   Internet
Internet > Telefonia internetowa
Strona tanie-noclegownie.pl to staranny i moderowany katalog stron związanych z tematyką turystyczną. Został stworzony z myślą o osobach posiadających witryny i firmy związane z branżą turystyczną, ale również gastronomiczną czy transportową, dzięki którym wyjazdy urlopowe czy podróże po świecie stają się ciekawsze i atrakcyjniejsze.
Nasza witryna pozwala na zareklamowanie i przedstawienie usług świadczonych przez biura podróży, wypożyczalnie samochodów czy restauracje i bary. Każdy właściciel kwater może zamieścić swoją stronę internetową przedstawiającą wynajmowane pokoje, apartamenty czy wille. Również osoby będące właścicielami ciekawych portali turystycznych, baz noclegowych, stron prezentujących największe atrakcje miejscowości czy regionów mają możliwość zamieszczenia wpisów swojego portalu w naszym katalogu.
Katalog jest podzielony na kategorie, które zostały w sposób szczegółowy opisane, tak aby osoby dodające wpis nie miały wątpliwości, pod którą kategorię należy go zamieścić. Do każdego wpisu można dodać zdjęcie, dzięki któremu Twoja strona będzie się wyróżnić spośród pozostałych.
Zapraszamy do zamieszczania wpisów w naszym katalogu- tanie-noclegownie.pl!
Kategoria:   Internet
Internet > Katalog stron
Internet > Pozycjonowanie
Visual Studio oraz Expression Web! Sklep z oprogramowaniem i sprzętem firmy Microsoft. Wszystko co znajduje się w ofercie Microsoftu znajduje się tez u Nas. Windows, Office 2007, Xbox 360, Gry, Klawiatury, Myszki itd. Dodatkowo specjalistyczne szkolenia z systemów Windows Vista oraz Microsoft Office 2007 (word, excel, powerpoint, outlook, onenote, publisher, access, visio). Nie czekaj, odwiedź nas już dziś
Kategoria:   Internet
Internet > Sklepy internetowe
Działamy profesjonalnie i rzetelnie podchodzimy do każdego projektu. Jesteśmy zespołem ludzi ambitnych gotowym podjąć się realizacji natrudniejszych zadań.
Kategoria:   Internet
Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw w zakresie projektowania oraz wykonywania stron internetowych jak również prezentacji multimedialnych.
Skorzystaj z naszego doświadczenia w kreowaniu wizerunku przedsiębiorstwa. Postaw na marketing internetowy, wypromuj się w sieci i zwiększ zainteresowanie swoim produktem.
Aktualizuj swoją stronę WWW do nowoczesnych standardów internetowych. Pokaż że się rozwijasz!
Kategoria:   Internet