Katalog Stron WWW

 
 

absta.pl - problemy z piciem i trzeźwością

Opis absta.pl - problemy z piciem i trzeźwością Uzależnienie od alkoholu jest chorobą, którą trzeba i można leczyć.
Alkohol to narkotyk, czyli substancja psychoaktywna (działająca odurzająco).
Znajdź odpowiednią metodę leczenia alkoholizmu, ośrodek terapeutyczny, zapoznaj się z przebiegiem leczenia.
Testy na uzależnienie, objawy choroby, nowości ze świata, wykaz
ośrodków w Polsce.

Forum dla uzależnionych i ich bliskich.
Url http://absta.pl
Kategoria Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Słowa kluczowe uzależnienie od alkoholu   alkoholizm   odwyk   terapia
Data dodania Jun 22, 2009
ID linku 1185
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda

Dzisiaj, gdy zewsząd stykamy się z bardzo wieloma różnymi naciskami, dobra pomoc psychologiczna na pewno jest w cenie. Mówiąc o owej dobrej pomocy psychologicznej, nie sposób nie wspomnieć o osobie pani Joanny Budrewicz. Jest to młody, aczkolwiek bardzo doświadczony psycholog, dzięki czemu mamy pewność, że trafiamy pod właściwe skrzydła. Joanna Budrewicz to osoba, która pracuje w szpitalu, aczkolwiek równocześnie posiada swoje gabinety w Katowicach i Sosnowcu. Wielu klientów, których posiada, którym pomogła bez wątpienia jest najlepszym świadectwem na to, że mamy tutaj do czynienia z bardzo dobrym psychologiem, z osobą, z którą na pewno warto podjąć współpracę w sytuacji, gdy tego po prostu potrzebujemy.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Nasza strona internetowa stanowi swoistym kompendium wiedzy na temat metod odchudzających. Opisujemy na niej między innymi plan żywieniowy o nazwie dieta South Beach. Ta metoda umożliwia zrzucanie nadwagi bez konieczności liczenia kalorii. Stąd dieta South Beach to sposób odpowiedni dla osób, które uwielbiają jeść tyle, ile mają ochotę. Nasza strona ukazuje główne zalety i negatywne strony wspomnianej diety.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Gabinet logopedyczny Aleksandry Bąkowskiej zaprasza na zajęcia logopedyczne. Bogata oferta zajęć terapeutycznych dla dzieci z zaburzeniami mowy. Program terapii dostosowany indywidualnie do potrzeb dziecka. Ciekawe ćwiczenia, zabawy, gry logopedyczne dla dzieci w różnym wieku. Miła atmosfera, przyjemna nauka poprawnej wymowy oraz fachowa pomoc.Oferujemy diagnozę, terapię oraz zajęcia profilaktyczne. Terapia obejmuje korygowanie wad wymowy, ćwiczenia usprawniające aparat mowy, właściwe gospodarowanie oddechem, ćwiczenia słuchu fonemowego oraz poszerzanie zasobu słownictwa dziecka. Zapraszamy do współpracy także przedszkola oraz inne placówki oświatowo ? wychowawcze.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Sklep PlumBum to wyjątkowe miejsce w sieci – oferuje on bowiem innowacyjne produkty wspierające zdrowie intymne kobiet niezależnie od ich wieku czy potrzeb. W jego asortymencie znaleźć można między innymi bardzo cenione zarówno przez kobiety, jak i przez lekarzy kule gejszy, które pozwalają na różnorodne ćwiczenia dna miednicy. Dzięki nim można efektywnie wzmacniać te partie mięśni, które ulegają osłabieniu na skutek przebytej ciąży, porodu lub też wraz z upływającym czasem. Warto o nie zadbać, ponieważ ich dobry stan nie tylko niweluje problem nietrzymania moczu, ale także poprawia jakość życia seksualnego.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Kobiety
Firma CZM Cezal (Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal) jest spółką operującą na terenie całego kraju. Grupa kapitałowa Cezal jest od dłuższego czasu liderem na rynku zaopatrzenia placówek służby zdrowia w urządzenia medyczne, odzież medyczną, środki dezynfekujące, sprzęt do diagnostyki laboratoryjnej, itd.

Struktura organizacyjna firmy Cezal oparta jest o centrale we Wrocławiu, z oddziałem w Krakowie, i spółkę zależną ?Centrowet-Cezal? w Poznaniu, z oddziałami w Słupsku i Gdańsku.

Zapraszamy na stronę hurtowni internetowej!
Kategoria:   Zdrowie Uroda