Katalog Stron WWW

 
 

absta.pl - problemy z piciem i trzeźwością

Opis absta.pl - problemy z piciem i trzeźwością Uzależnienie od alkoholu jest chorobą, którą trzeba i można leczyć.
Alkohol to narkotyk, czyli substancja psychoaktywna (działająca odurzająco).
Znajdź odpowiednią metodę leczenia alkoholizmu, ośrodek terapeutyczny, zapoznaj się z przebiegiem leczenia.
Testy na uzależnienie, objawy choroby, nowości ze świata, wykaz
ośrodków w Polsce.

Forum dla uzależnionych i ich bliskich.
Url http://absta.pl
Kategoria Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Słowa kluczowe uzależnienie od alkoholu   alkoholizm   odwyk   terapia
Data dodania Jun 22, 2009
ID linku 1185
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda

1. Trafika

E-trafika pomoże Ci zwalczyć nałóg papierosowy, ułatwimy ci pozbycie się problemu dymu i nieprzyjemnego zapachu jaki zostawiają tradycyjne papierosy. Elektroniczne papierosy działając na zasadzie inhalacji dostarczają nikotynę bez substancji smolistych. Urządzenie to nie różni się wiele od zwykłych papierosów, więc można z łatwością się do niego przyzwyczaić. Posiadamy w naszym asortymencie ponad 500 produktów renomowanych firm. Za pośrednictwem naszej strony możesz zamówić elektroniczne papierosy w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj, pomóż sobie i wybierz elektronicznego papierosa.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zapraszam na diagnozę i terapię logopedyczną dzieci, młodzież i dorosłych! Oferuję ciekawą i skuteczną terapię wad wymowy dla dzieci. Zapraszam młodzież z niepłynnością mowy, wadami wymowy, problemami z dykcją. Zapraszam na zajęcia z emisji głosu osoby dorosłe oraz osoby dorosłe z afazją. Pacjentom, którzy zapiszą się na terapię w gabinecie proponuję bezpłatną diagnozę logopedyczną. Oferuję Państwu profesjonalnie wyposażony gabinet logopedyczny, spokojną poczekalnię i parking.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Gabinet logopedyczny Aleksandry Bąkowskiej zaprasza na zajęcia logopedyczne. Bogata oferta zajęć terapeutycznych dla dzieci z zaburzeniami mowy. Program terapii dostosowany indywidualnie do potrzeb dziecka. Ciekawe ćwiczenia, zabawy, gry logopedyczne dla dzieci w różnym wieku. Miła atmosfera, przyjemna nauka poprawnej wymowy oraz fachowa pomoc.Oferujemy diagnozę, terapię oraz zajęcia profilaktyczne. Terapia obejmuje korygowanie wad wymowy, ćwiczenia usprawniające aparat mowy, właściwe gospodarowanie oddechem, ćwiczenia słuchu fonemowego oraz poszerzanie zasobu słownictwa dziecka. Zapraszamy do współpracy także przedszkola oraz inne placówki oświatowo ? wychowawcze.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Lidia Gabinet Kosmetyczny mieszczący się w Lublinie przy ul. Kaczeńcowej 1, osiedle Łęgi, powstał w czerwcu 2004 roku. Usytuowany jest w zacisznym miejscu z dala od miejskiego zgiełku. Panująca w nim atmosfera ciszy i spokoju, delikatne światło, subtelny zapach olejków eterycznych i świec oraz nastrojowa muzyka pozwala klientom w pełni zrelaksować się i odprężyć. Gabinet posiada trzy pomieszczenia zabiegowe. Czystość i higiena, duży wybór usług, indywidualne podejście do każdego klienta, praca poza standardowymi godzinami otwarcia, przystępne ceny i rabaty dla stałych klientów to atuty mojego gabinetu.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Uroda > Makijaż
Naszą specjalizacją są głównie usługi oferowane w zakresie ginekologii i położnictwa, a zaplecze kadrowe stanowią lekarze pracujący w najlepszych Klinikach i Szpitalach Ginekologiczno-Położniczych w Warszawie. Dla naszych pacjentów oferujemy bardzo szeroki wachlarz badań laboratoryjnych , mikrobiologicznych, genetycznych oraz obrazowych.

Klinika wyposażona jest w bardzo wysokiej klasy sprzęt do diagnostyki i leczenia całego zakresu w ginekologii i położnictwie:
Kategoria:   Zdrowie Uroda