Katalog Stron WWW

 
 

Kredyty

Opis Kredyty E-info.katowice.pl jest to serwis informacyjny gdzie można znaleźć wiele ciekawych porad, opini czy artykułów na tematy takie jak: kredyty, konta bankowe czy finanse oraz ogólnie o biznesie. Ponadto można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji z tej tematyki.Ponadto dowiesz się tu wszystkiego co ważne na temat biznesu oraz finansów. Dlatego też, jeśli szukasz takich informacji to odwiedź nas już dziś. Zapraszamy serdecznie. Dlatego też jeśli jesteś zainteresowany kredytami, kontami osobistymi czy finansami to odwiedź nasz serwis już teraz. Na pewno nie pożałujesz.
Url http://www.e-info.katowice.pl
Kategoria Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Konta bankowe
Biznes Ekonomia > Kredyty
Słowa kluczowe kredyty   finanse   porady finansowe   porady kredytowe   opinie kredytów   pożyczki   konta osobiste   konta młodzieżowe
Data dodania Jun 22, 2009
ID linku 1190
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

MAJINCO » Firma zajmuje się pozyskiwaniem dotacji z Unii Europejskiej (PO KL, RPO, PO IG), doradztwem dla osób pragnących rozpocząć własną działalność gospodarczą, projektowaniem graficznym na potrzeby reklamy, tworzeniem stron internetowych oraz outsourcingiem IT.
Zapraszamy na www.majinco.pl - kontakt biuro[at]majinco.pl

Firma MAJINCO powstała aby pomagać Państwu w bieżącej działalności firmy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw już istniejących jak i do osób, które dopiero planują rozpoczęcie własnej działalności.

Specjalizujemy się w dziedzinach bezpośrednio powiązanych z działalnością każdego przedsiębiorstwa – niezależnie od jego wielkości. Z naszych usług mogą również korzystać osoby prywatne, organizacje pozarządowe oraz jednostki i organy samorządu terytorialnego.

Głównym celem MAJINCO jest kompleksowa obsługa Klienta w zakresie pozyskiwania środków finansowych w ramach bezzwrotnych dotacji UE oraz profesjonalne doradztwo w tym zakresie.

Specjalnie skonstruowana usługa – Pierwsza Działalność ukierunkowana jest na osoby przedsiębiorcze, które zdecydują się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Usługa zawiera katalog produktów skoncentrowanych na powiększaniu dynamiki i ekspansywności rozwoju przyszłego przedsiębiorstwa.

Wsparcie państwa firmy obejmuje również szeroko rozumiany Outsourcing IT – w szczególności wysoko spersonalizowane portale internetowe i projekty materiałów graficznych niezbędnych przy promocji marki na rynku. Pomagamy Państwu również w szeroko rozumianym brandingu firmy.

Nasze usługi charakteryzuje profesjonalizm, doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta oraz wysoka skuteczność działania przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen.

W procesie realizacji usług współpracujemy z Państwem od samego początku – pomagamy w sprecyzowaniu pomysłów, dostosowania najkorzystniejszego sposobu finansowania, tworzeniu i pisaniu wniosków o dofinansowanie ze środków zewnętrznych. MAJINCO pomoże Państwu w sprecyzowaniu budżetu realizowanego projektu oraz jego bieżącym zarządzaniu i rozliczeniu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting
Komputery > Usługi komputerowe
Dowiedz się w co zainwestować, inwestycje i biznes, praca i kariera, prognozy giełdowe, rynek walutowy. Jedyne takie forum w polskim internecie. Dołącz do naszego grona! grona ludzi przedsiębiorczych. doradzimy Ci w co zainwestować aby nie stracić, zdradzimy jaki biznes założyć. Wymień się również swoimi poglądami na temat ekonomi i przedsiębiorczości szeroko pojętej! zapraszamy do dyskusji!
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Internet > Fora dyskusyjne
Platforma internetowa oferent.com.pl kieruje swoje działania do mniejszych i większych firm z całego kraju. Dzięki nam przedsiębiorcy codziennie mają najświeższe zamówienia publiczne, w których mogą wziąć udział. Każdy użytkownik posiada swoje konto, gdzie może modyfikować ustawienia oraz obserwować konkretne przetargi. Firmy mają także opcję dodawania własnych ogłoszeń i zapytań co zwiększa ich szansę na zdobycie zaufanych partnerów biznesowych. Stworzyliśmy też bazę podwykonawców, gdzie prezentujemy firmy ze wszystkich branż. Jeżeli chcesz sprawdzić usługę zarejestruj się i skorzystaj z bezpłatnego okresu testowego. Oddzwonimy i wtedy podejmiesz decyzje o ewentualnej współpracy!
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Przetargi
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Agencja Kreatywna ReBrand oferuje projekty opakowań różnorodnych produktów. Doświadczeni specjaliści przeprowadzają audyty marek, wzmacniają wizerunek firmy oraz budują silne relacje z klientami. W ofercie znajduje się profesjonalny branding, kreacja opakowań, stworzenie strategii oraz wprowadzenie wyjątkowych nazw. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Firmy wg branż
Konkurencja na rynku komunikacyjnym jest tak duża, że na znalezienie najlepszej oferty można stracić dużo czasu. Nie musi tak jednak być, bo na naszej stronie znajdziesz prosty w obsłudze kalkulator ubezpieczenia OC. Dzięki intuicyjnej obsłudze, znajdziesz najbardziej atrakcyjne ubezpieczenie samochodu i szybko poznasz wszystkie szczegóły płatności. Ubezpieczenie OC w różnych towarzystwach może się bowiem znacznie różnić ceną. Nie warto ryzykować, ani spędzać kilku wieczorów na porównywaniu ofert. Zrobimy to za Ciebie i masz gwarancję znalezienia najtańszej oferty spośród wszystkich, dostępnych w danym momencie na rynku ubezpieczeń. Nasz algorytm szybko porówna oferty i pomoże Ci podjąć decyzję.
Kategoria:   Biznes Ekonomia