Katalog Stron WWW

 
 

Biuro Rachunkowe Praga Południe

Opis Biuro Rachunkowe Praga Południe Prowadzenie księgowości to bardzo odpowiedzialne zadanie, jeśli w naszej nowej firmie nie posiadamy wykwalifikowanego księgowego, a sami nie czujemy się na sile aby podjąć się tego zadania, najlepszym sposobem jest przekazanie tej pracy firmie, która się w tym specjalizuje, jak biuro rachunkowe Praga Południe. Będziemy mieli pewność, że w nasze dokumenty nie wkradną się żadne nieprawidłowości. Dziś wielu właścicieli firm nie podejmuje się samodzielnie prowadzenia finansów. Nie zatrudniają również pracowników księgowości tylko zgłaszają się do wyspecjalizowanych biur, jak np. biuro rachunkowe Praga Północ. Pozwala to nie tylko uniknąć błędów, a co się z tym wiąże możliwej odpowiedzialności karnej, ale także zaoszczędzić czas i koszty oraz skoncentrować się na rozwoju firmy.
Url http://www.biurodebeks.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Słowa kluczowe Biuro Rachunkowe Praga Północ   Biuro Rachunkowe Praga Południe   Biuro Rachunkowe Praga Pułtusk
Data dodania Jan 18, 2011
ID linku 11943
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Spółka ABES Audyt realizuje wszechstronną obsługę przedsiębiorstw w kwestii rachunkowości jak także finansów. Firma obsługuje spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące własną firmę, spółdzielnie, firmy zagraniczne obecne w Polsce itp. Biuro rachunkowe Warszawa oferuje usługi w zakresie obsługi podatkowej firm, prowadzenia ksiąg podatkowych, sporządzania przeglądów i sprawozdań finansowych, wyceny wartości firmy i transakcji oraz innych. Oferta ABES Audy obejmuje również szkolenia obligatoryjne dla biegłych rewidentów. Zainteresowanych zapraszamy na witrynę w sprawie zapoznania się z propozycją usługi księgowe Warszawa.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Myślisz o powierzeniu rozliczeń finansowych swojej firmy doświadczonemu i rzetelnemu biuru rachunkowemu, zajrzyj na naszą stronę www. Istniejemy na polskim rynku od wielu lat i przez ten okres uzyskaliśmy zaufanie wielu klientów ,a także ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku usług finansowych. Nasza firma, zatrudnia profesjonalnych i doświadczonych pracowników, a samo biuro, również jak jej właściciel, zdobyła certyfikat Ministra Finansów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biuro Rachunkowe MAGFIN świadczy usługi księgowe na terenie miasta Warszawy i okolic podmiotom o różnym profilu i wielkości. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na profesjonalne, rzetelne i solidne wypełnianie powierzonych nam obowiązków. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Twojej firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami. http://magfin.pl
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biuro Rachunkowe Iwona Kopertowska działa na rynku już od 2005 roku. Specjalizuje się w usługach księgowo-kadrowych.

NASZE USŁUGI:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych wraz z wymaganymi ewidencjami do celów rozliczeń z Urzędem Skarbowym

Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów wraz z wymaganymi ewidencjami do celów rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS za właściciela

Prowadzenie ewidencji ryczałtowych ewidencje poych.

Obsługa kadrowo-płacowa w tym sporządzanie:

- list płac,

- deklaracji ZUS,

- deklaracji PFRON,

- przekazywanie drogą elektroniczną dokumentów ZUS,

- przygotowanie akt pracowników nowozatrudnionych

DANE KONTAKTOWE:

ul. Renesansowa 56 lok. 63
01-905 Warszawa

tel. kom. 602 708 375

e-mail: iwona.kopertowska@wp.pl
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Firma z Poznania EDG Spółka Audytorska to biuro rachunkowe o bardzo rozbudowanej ofercie dla przedsiębiorstw. Oferta obejmuje szeroki zakres usług z dziedziny księgowości i rachunkowości. Podział firmy na cztery piony pozwala oddelegować zadanie do konkretnej grupy specjalistów z zakresu: audytu finansowego, rachunkowości finansowej, cen transferowych lub ekspertyz i dochodzeń gospodarczych. Zapraszamy serdecznie do współpracy firmy z Poznania i całej Wielkopolski.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe