Katalog Stron WWW

 
 

Minecraft Polska

Opis Minecraft Polska CraftSite jest największym polksim centrum o grze Minecraft, która jest pierwszoosobową grą typu „sandbox” (ang. Piaskownica) z oryginalnym stylem graficznym i prostą obsługą. Otaczający nas świat budujemy za pomocą sześcianów, o różnych kolorach i wzorach. Najnowsza wersja gry – beta, oferuje edytowanie świata za pomocą narzędzi, oraz rzeczy takich jak: drabiny, schody, czy skrzynie. Za pewien czas dojdą nowe tryby, między innymi: Adventure, Zombie Siege i Capture the Flag. Tutaj ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia. Założyciele CraftSite kiedy zauważyli fenomen gry Minecraft przyświecał im tylko jeden cel - utworzenie największego polskiego centrum o Minecraftcie - i tak się stało! CraftSite jest najdłużej działających serwisem o Minecraft. Dlatego też ma największy bazę poradników i serwerów do gry! Na CraftSite można znaleźć największą polską wiki o Minecraft (Minepedia Polska), która jest nabierząco aktualizowana.
Url http://craftsite.pl/
Kategoria Komputery > Gry
Komputery > Tutoriale
Internet > Gry online
Słowa kluczowe minecraft   minecraft poradniki   minecraft forum   minecraft serwery   minecraft serwer   minecraft polska   minecraft poradnik   minecraft pl
Data dodania Jan 29, 2011
ID linku 12284
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Komputery > Gry

Stare gry. Najskuteczniejsza wyszukiwarka starych gier w Internecie.
Independent Software to grupa miłośników starych komputerów i oprogramowania jakie na te platformy powstało, założona po 2000 roku przez speedstar'a, virus'a oraz bkrystek'a.
Witryna powstała w celu pokazania światu, że co stare i jare w historii komputerów, nadal ma swoich entuzjastów którzy walczą o to, aby utrzymać te niepodległe wartości tamtych czasów przy życiu.
Głównym projektem jest specjalizowana wyszukiwarka, która pomaga w odnajdywać stare gry w internecie, podając wszystko jak na tacy (w rezultacie, zainteresowani nie muszą tracić wiele czasu na szperanie w wyszukiwarkach ogólnego przeznaczenia).
Kategoria:   Komputery > Gry
Internet > Portale
Hobby Rozrywka > Hobby
Jesteś fanem gier na PC , Xbox lub Play Station Loguj się teraz na www.gramforum.pl najlepszym forum poświęconym grom na wszystkie platformy!!
Tu znajdziesz kody do swoich gier ,poznasz najnowsze zapowiedzi i recenzje ,
dowiesz się wszystkiego co jest związane ze światem gier !! Opinie , zdjęcia oraz porady tylko tutaj !!
Serdecznie Zapraszam Wszystkich zainteresowanych !!
Kategoria:   Komputery > Gry
Komputery > Kody do gier
Internet > Gry online
Największe forum FIFA zaprasza na ligi, puchary, turnieje sponsorowane, nagrody, typery, serwisy sportowe, rozrywkę, liga grafików, ESL Team Największe forum FIFA zaprasza na ligi, puchary, turnieje sponsorowane, nagrody, typery, serwisy sportowe, rozrywkę, liga grafików, ESL Team Największe forum FIFA zaprasza na ligi, puchary, turnieje sponsorowane, nagrody, typery, serwisy sportowe, rozrywkę, liga grafików, ESL Team
Kategoria:   Komputery > Gry
Internet > Fora dyskusyjne
Graj legalnie! Na stronie Maly.Turek.pl znajdziesz często uaktualniany spis najlepszych bezpłatnych gier dostępnych w internecie. Wszystkie pozycje są starannie przedstawione, opatrzone galerią screenów oraz filmikiem prezentującym rozgrywkę. Każda gra przydzielona jest do odpowiedniej kategorii, co ułatwia nawigację i sprawia, że szybko znajdziesz to czego szukasz. Nie czekaj, odwiedź naszą stronę i pobierz darmowe gry już dziś!
Kategoria:   Komputery > Gry
Internet > Gry Internetowe FPS,FPP
ModBase.pl to serwis z downloadem modyfikacji do gier komputerowych. Udostępniamy wiele darmowych modów do gier, umieszczonych na naszym szybkim serwerze we Francji. Dostępne są też artykuły o tworzeniu modów i liczne poradniki na stronie. Każdy użytkownik może również wysłać na stronę swoje własne modyfikacje i dodatki, które zostaną u nas udostępnione. Współpracujemy z innymi popularnymi serwisami, udostępniając im nasze pliki. Dostępne są też darmowe gry independent (niezależne) tworzone przez małych developerów.
Kategoria:   Komputery > Gry