Katalog Stron WWW

 
 

Napedy do bram - Twoje-Napedy.pl

Opis Napedy do bram - Twoje-Napedy.pl Twoje napędy. Automatyka do bram. Oferujemy napedy do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych oraz piloty do bram. Ponadto anteny, fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, szlabany. Posiadamy produkty cenionych producentów. Szybka realizacja zamówień oraz ubezpieczenie i śledzenie przesyłki. Nasze napedy do bram i systemy automatyczne zwiększają bezpieczeństwo właścicieli skuteczniej, chroniąc przed włamaniem i kradzieżą.
Url http://www.twoje-napedy.pl
Kategoria Firmy wg branż > Automatyka
Dom Wnętrze > Zabezpieczenia
Słowa kluczowe napędy do bram   napedy do bram   piloty do bram   automatyka bram
Data dodania Jun 22, 2009
ID linku 1285
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Automatyka

Firma zajmuje się sprzedażą i skupem maszyn i urządzeń stosowanych przemyśle spożywczym, a w szczególności maszyn oraz linii rozlewniczych do produkcji alkoholi i wody. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy nowe i używane monobloki, tribloki, etykieciarki, pakowaczki oraz nalewaczki. D.J. Europol oferuje także nieruchomości na sprzedaż oraz skupuje obiekty przemysłowe, takie jak: gorzelnie, hale produkcyjne i gospodarstwa rolne.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie naprawy, serwisu i diagnostyki urządzeń automatyki przemysłowej. W swojej ofercie posiadamy podzespoły automatyki przemysłowej, elektroniki i elektrotechniki. Współpracujemy z czołowymi dostawcami z całej Europy, a także ze Stanów Zjednoczonych. Każdy oferowany przez nas produkt objęty jest gwarancją producenta.

Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim SERWIS, naprawiamy urządzenia – wszystkich producentów – w szczególności:

* Baumuller
* Bosch Rexroth
* Indramat
* Lenord + Bauer
* Mavilor
* Perske
* Baumer
* Fuji
* Siemens
* Balluff
* Wenglor

Szanujemy Państwa czas, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy starania o to, aby przekazane do naszego serwisu urządzenie zostało naprawiane w możliwie, jak najkrótszym czasie. Jakość naszych usług potwierdzona jest 12sto - miesięczną gwarancją.

W swojej ofercie posiadamy również urządzenia regenerowane, w tym także produkty, które dzisiaj nie są już produkowane. W ramach rozliczenia istnieje możliwość przyjęcia urządzenia uszkodzonego.

Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Państwu szczegółowych informacji w zakresie napraw pogwarancyjnych, serwisu i diagnostyki urządzeń automatyki przemysłowej, a także sprzedaży nowych i regenerowanych komponentów.

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami oferty i serwisu.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Rufus to wytwórnie mechaniczne, które są wykwalifikowanym producentem wysokiej jakości części, podzespołów, maszyn i urządzeń. Zakłady te prowadzą remonty bieżące i naprawy awaryjne oraz modernizacje maszyn i urządzeń technologicznych. Zaopatrywane są wyroby i usługi dla przemysłu: motoryzacyjnego, wojskowego, oponiarskiego, wydobywczego, hutniczego i lotniczego. Firma prowadzi remonty bieżące i naprawy awaryjne oraz modernizację maszyn i urządzeń technologicznych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Istniejemy od 2003 roku. W naszej ofercie znajdują się: falowniki, elektrowibratory, przekładnie redukcyjne, silniki indukcyjne, softstarty, koła pasowe, koła zębate i inne. Ponadto oferujemy kompleksowe usługi w zakresie realizacji systemów sterowania i automatyki. Jesteśmy innowacyjni i elastyczni. Wieloletnia specjalizacja w zakresie napędów, kontroli energii elektrycznej i dobra znajomość rynku odzwierciedlają się w solidnej i fachowej obsłudze przy wykorzystaniu najnowszych technologii. W celu zapoznania się z pozostałą bogatą ofertą produktów i usług, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firma Proelectronics zajmuję się montażem elektroniki w technologii SMT i THT na zlecenie. Kilkuletnie doświadczenie w branży zaowocowało tym, że priorytetem dla nas jest najwyższa jakość montażu. Wykonujemy zlecenia prototypowe, mało i średnioseryjne w technologii ołowiowej i bez ołowiowej z ochroną ESD. Montaż odbywa się metodą bezdotykową (na pastę lutowniczą) z automatu lub ręczny (przewlekany).
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Elektryczne
Dom Wnętrze > Alarmy