Katalog Stron WWW

 
 

Meble systemowe

Opis Meble systemowe Gdy szukasz wyszukanych, innowacyjnych rozwiązań aranżacyjnych, przejrzyj katalog sklepu online NEWDESIGN. Nabędziesz tu meble stylowe do salonu, meble do kuchni, sypialni czy pokoju młodzieżowego. Spory asortyment mebli z drewna, szkła, metalu i tworzyw sztucznych o zróżnicowanych modelach i wariantach wykończenia. Zapewniamy bezpieczną przesyłkę i możliwość negocjacji. Kontakt: tel: 531 793 399/ 62 79 11 599, email: biuro@newdesign.com.pl.
Url http://www.sklep.newdesign.com.pl
Kategoria Dom Wnętrze > Meble kuchenne
Dom Wnętrze > Meble na wymiar
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Słowa kluczowe stoły   meblowy   meble   stoliki   systemowe   ławy   narożniki   krzesła   do salonu   sklep   kanapy   komody   kuchenne   stylowe
Data dodania Feb 23, 2011
ID linku 12854
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Dom Wnętrze > Meble kuchenne

Meble kuchenne, biurowe, sklepowe, szafy, garderoby. Producent mebli, Mirosław Kuśmierczyk.
Studio mebli Skierniewice.
Wykonywanie mebli na zamówienie. Nowoczesne projekty i aranżacje wnętrz.

Nasza firma pojawiła się na rynku w 1991r. z inicjatywy właściciela i głównego inwestora Mirosława Kuśmierczyka. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zatrudniającym obecnie 20 pracowników. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i najnowszymi technologiami, co pozwala na stałe rozszerzanie asortymentu naszych wyrobów.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble kuchenne
Fachowcami w dziedzinie wykonywania mebli pod wymiar są ludzie z firmy Vera Meble. Firma istnieje już na rynku niezwykle długo i daje pewność dobrze zrobionej pracy. Z Vera meble współpracuje dużo innych cenionych w branży firm. Za pośrednictwem oficjalnej witryny internetowej firmy Vera Meble każdy chętny, będzie mógł wysłać drogą elektroniczną zarys pomieszczenia, które chce, aby firma Vera Meble zaaranżowała od strony wyposażenia meblami. W odpowiedzi klient otrzyma komputerową wizualizację projektu sporządzoną z troską o każdym , maleńki detal. Trzeba przy tym dokładnie zaznaczyć, iż zrobienie takiego projektu jest w pełni darmowe. Jeśli jednak dla kogoś meble to za mało, zawodowcy z opisywanej firmy pomogą także dobrać stosowny oraz najwyższej jakości sprzęt AGD.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble kuchenne
Firma Duo zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli kuchennych, aptecznych i biurowych.Wykonuje meble na wymiar, według indywidualnych zamówień. Do produkcji używa najlepszych materiałów i komponentów z udziałem profesjonalnego sprzętu i wykwalifikowanej kadry pracowniczej. W ofercie posiada szeroki wachlarz mebli, można ogladnąć na stronie przykładowe prace. Najważniejszy dla nas jest klient - tworzymy meble na indywidualne zamówienie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy - Duo zapraszamy.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble kuchenne
Dom Wnętrze > Meble na wymiar
Dom Wnętrze > Meble
Adwastudio prowadzi dystrybucję mebli kuchennych producentów z Włoch i Niemiec oferujących nowoczesne rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie i światowe trendy. Oferujemy kuchnie na wymiar producentów z Włoch takich jak Lube, Stosa. Nadążając za potrzebami runku zabudowy kuchennej rozszerzyliśmy ofertę o sprzedaż niemieckich mebli kuchennych: Stoermer, Leicht, Schroeder, Nobilia, utrzymujących bardzo wysoki standard swoich produktów, ale przy zachowaniu konkurencyjności cen. Świadczymy również usługi projektowania wnętrz kuchni, a także innych pomieszczeń mieszkalnych: salonów, łazienek, jadalni oraz pomieszczeń użyteczności publicznej.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble kuchenne
Dom Wnętrze > Meble na wymiar
Dom Wnętrze > Meble
Gdy szukasz wyszukanych, innowacyjnych rozwiązań aranżacyjnych, przejrzyj katalog sklepu online NEWDESIGN. Nabędziesz tu meble stylowe do salonu, meble do kuchni, sypialni czy pokoju młodzieżowego. Spory asortyment mebli z drewna, szkła, metalu i tworzyw sztucznych o zróżnicowanych modelach i wariantach wykończenia. Zapewniamy bezpieczną przesyłkę i możliwość negocjacji. Kontakt: tel: 531 793 399/ 62 79 11 599, email: biuro@newdesign.com.pl.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble kuchenne
Dom Wnętrze > Meble na wymiar
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz