Katalog Stron WWW

 
 

atrakcje na imprezie

Opis atrakcje na imprezie Działamy na rynku Polskim od 2000 roku. Oferujemy wszelkiego rodzaju atrakcje na imprezy. Nasza oferta jest ciągle uaktualniana o nowe urządzenia i inne atrakcje na imprezy. Oferujemy również nasze urządzenia rekreacyjne do wykorzystania w centrach handlowych, halach targowych, dyskotekach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony www.
Url http://www.bastet.pl
Kategoria Firmy wg branż
Firmy wg branż > Organizacja imprez
Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Słowa kluczowe atrakcje na imprezie
Data dodania Mar 4, 2011
ID linku 13037
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

MN Sport to znany na szczecińskim rynku salon piłkarski oferujący szeroką gamę sprzętu i odzieży piłkarskiej. Na rynku istniejemy od 4 lat i w tym czasie zyskaliśmy zaufanie wielu zadowolonych Klientów.
Kategoria:   Firmy wg branż
W miejscowości Zawadzkie mieści się siedziba firmy Unitube. Oferta przedsiębiorstwa to solidne stalowe rury i profile zamknięte. W ofercie posiadamy rury grubościenne, kotłowe, bezszwowe oraz rury ze szwem w pełnym zakresie wymiarowym, a także profile formowane na zimno i na gorąco. Zajmujemy się także usługowym cięciem sprzedawanych produktów oraz zapewniamy własny transport. Z naszej strony oferujemy również rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów w zakresie doboru materiałów i wyjątkowo sprawną oraz terminową realizację zleceń. Ofertę kierujemy do firm działających w branży energetycznej oraz zajmujących się konstrukcjami stalowymi, budową maszyn oraz urządzeń automatyki przemysłowej. Więcej informacji umieściliśmy na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branż
Utraciłeś bliską Ci osobę i czeka Cię zorganizowanie pogrzebu w najbliższym okresie? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z prac profesjonalnej firmy pogrzebowej, która od wielu lat realizuje fachowe prace w zakresie zagwarantowania wyjątkowej oprawy ceremonii pogrzebowej. Dzięki wieloletniej praktyce nasi wykwalifikowani pracownicy, przeszkoleni w dziedzinie tanatokosmetyki, toalety pośmiertnej oraz tanatologii ogólnej pomogą w godnej i uroczystej organizacji pogrzebu. Dysponujemy czterema oddziałami w Warszawie, czterema biurami z zapleczami technicznymi, dwiema chłodniami oraz dwiema izbami pogrzebowymi. Właściwa organizacja pozwala nam na solidne i terminowe realizowanie zleceń w życzliwej i serdecznej atmosferze. Wszystkie osoby zaciekawione szczegółami oferty zapraszamy na stronę internetową przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Firmy wg branż
Firmy wg branż > Transport
Firma powstała w 1996 roku. Celem firmy jest dostarczenie usług najwyższej jakości. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży kamer termowizyjnych oraz wystawia świadectwa energetyczne. Posiadamy długoletnie doświadczenie co przyczynia się do świadczenia usług na wysokim poziomie. Oferujemy usługi projektowania, wykonawstwa i serwisu sieci i urządzeń teleinformatycznych, telekomunikacyjnych energetycznych oraz automatyki budynkowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
1W Wągrowcu znajduje się Zakład galwanizacyjny Lemański, jaki od 2000 roku proponuje swoje usługi. Proponujemy cynkowanie z pasywacją żółtą trójwartościową oraz sześciowartościową oraz błękitną trójwartościową. Pasywacja żółta jest odporna na obróbkę termiczną. Przeprowadzamy cynkowanie z pasywacją żółtą zawierającą chrom sześciowartościowy, będącą bardzo odporną na środowiska korozyjne. Zatrudniamy jedynie odpowiedzialnych specjalistów, zatem z każdym rokiem działalności zyskujemy ufność wielu setek zadowolonych klientów. Naszą propozycję kierujemy do firm motoryzacyjnych, zakładów przemysłowych, firm elektronicznych oraz wielu innych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż