Katalog Stron WWW

 
 

POLEROWANIE MARMURU, GRANITU, TRAWERTYNU, GRESU

Opis POLEROWANIE MARMURU, GRANITU, TRAWERTYNU, GRESU Szlifowanie, polerowanie, impregnacja marmuru, granitu, lastryko, posadzek, schodów, parapetów. Szlifowanie powierzchni porowatych, renowacja kamienia, fugowanie, klawiszowanie płyt. Krystalizacja marmuru, lastryko - efekt rozlanej wody.

Zajmujemy się profesjonalnym, specjalistycznym doczyszczaniem wszystkich powierzchni.

Posiadamy bogate doświadczenie na rynku usług porządkowych.

Istniejemy od 2001 roku i wciąż dynamicznie się rozwijamy.

Oferujemy:

*Szlifowanie i polerowanie posadzek, schodów, parapetów oraz powierzchni pionowych .

*Szlifowanie, doczyszczanie i impregnacja gresu.

*Szlifowanie powierzchni porowatych, granit promieniowany, gres, piaskowiec.

*Renowacja kamienia - uzupełnianie ubytków, fugowanie, klawiszowanie płyt.

*Impregnacja hydrofobowa powierzchni kamiennych.

*Krystalizacja powierzchni wapiennych, marmur, lastryko - efekt rozlanej wody.

Kontakt:
Firma Usługowa Błysk
tel: 515 903 076
www.marmur.co
Url http://www.marmur.co
Kategoria Biznes Ekonomia
Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Słowa kluczowe szlifowanie i polerowanie marmuru   lastryko   posadzek   szlifowanie   impregnacja gresu
Data dodania Apr 5, 2011
ID linku 13167
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

Zapraszamy wszytskich do odwiedzenia witryny firmy Barma, oferującej Państwu regały przesuwne w systemie „KOMPAKT BIS" . Tego typu regaly są idealnym rozwoiązaniem przeznaczonym dla magazywnowania bezustannie przyrastającej ilośći druków i innych dokumentów. Zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą, która znajduje się na stronie interentowej. U nas znajdziesz najlepszą jakość w konurencyjnej cenie. Naprawdę warto zainwestować w nasz produkty.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Serwis super-bank.pl to najlepsze produkty finansowe i bankowe. Finanse generalnie odgrywają w naszym życiu bardzo dużą rolę. Jedną z gałęzi finansów można powiedzieć, że są także i kredyty. Kredyty w naszym kraju są coraz bardziej opłacalne i pewne. Nie musimy się już bać, ponieważ wielu ludzi zaufało już bankom i zdecydowało się na wielkie kredyty, których spłata będzie rozwleczona - wyrażając się kolokwialnie - w czasie. Prezentujemy ofertę pochodzącą z wielu banków. Na naszym serwisie mogą Państwo w szybki i wygodny sposób porównać wybrane produkty finansowe.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Biznes Ekonomia > Kredyty
Pragniemy zaprezentować Ci wykreowane przez nas narzędzie do rozliczania pit i mamy nadzieję, że jego funkcjonalność przypadnie Ci do gustu. Wychodząc z założenia, że nie każdy zna się na podatkach opracowaliśmy innowacyjny system, który nawet osobom początkującym umożliwi samodzielne wypełnienie formularza PIT 37 i innych deklaracji. Jeśli będziesz chciał skorzystać z naszego rozwiązania, to wystarczy, że wejdziesz na stronę, pobierzesz program lub uruchomisz go bezpośrednio w swojej przeglądarce. W dalszym etapie do Twoich zadań będzie należało udzielanie odpowiedzi na proste pytania. O nic nie musisz się martwić. System w razie popełnienia jakiegoś błędu uniemożliwi Ci wysłanie deklaracji i wskaże źle wypełnioną wartość. Jeśli więc chcesz na własnej skórze przekonać się, że PIT-y wcale nie są trudne, to koniecznie odwiedź naszą stronę i uruchom znajdujący się tam program. Z systemu możesz korzystać bez żadnych opłat. Serdecznie zachęcamy Cię także do kontaktu z naszą infolinią. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Firma ESTYMA powstała z myślą o kompleksowej obsłudze klientów sektora Mikro, Małych i Średnich przedsiębiorców w zakresie doradztwa finansowego. Doradztwo zostało oparte na trzech filarach , to jest: dotacje unijne , doradztwo finansowe oraz windykacja.

Przygotujemy dla Państwa Biznes Plany dla instytucji bankowych oraz sporządzamy analizę SWOT to jest mocnych i słabych stron firmy oraz szans i zagrożeń otoczenia w którym działa a także pomożemy w negocjacjach z bankami odnośnie restrukturyzacji zadłużenia. Dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej dbać o interesy naszych Klientów, każdego z nich traktując indywidualnie. Jesteśmy cenieni za skuteczność i elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb naszych partnerów biznesowych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Kredyty - porady kredytowe - jaki kredyt wybrać? Każdy chciałby, aby otrzymanie dużej kwoty od banku nie wymagało stosu papierów, a najczęściej zaświadczeń z różnych miejsc. Kiedy ubiegać się będziemy o dużą sumę musimy wiedzieć, że najbardziej potrzebnym będzie dla nas zaświadczenie o zarobkach, czyli musimy być zatrudnieni na stałe. W niektórych bankach wystarcza umowa tymczasowa, ale niektóre jednak wolą mieć większe i bardziej solidne zabezpieczenie. Najlepsze kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsumpcyjne. Pożyczki, zamiana kredytu, wkład własny, ubezpieczenie, pułapki w umowach, spread. Kredyt złotówkowy czy w obcej walucie?
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Kredyty
Biznes Ekonomia > Kredyty mieszkaniowe