Katalog Stron WWW

 
 

Płytki podłogowe, mozaika, glazura - 1000 lat

Opis Płytki podłogowe, mozaika, glazura - 1000 lat Co łączy Muzeum Historii Naturalnej w Londynie, świątynię Hery w Olimpii, mauzoleum Mazar-Manasa, kaplicę zamku w Malborku i budynki Zakazanego Miasta w Pekinie? Co może połączyć te wszystkie miejsca z Twoim domem? Odpowiedź na te pytania jest bardzo prosta i brzmi – terakota. Ten materiał dekoracyjny sprawdził się na całym świecie w różnych epokach historycznych. Także współcześnie płytki z terakoty są powszechnie stosowane w budownictwie i dekoracji wnętrz. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.
Url http://www.domrustykalny.pl
Kategoria Budownictwo > Materiały budowlane
Dom Wnętrze > Kuchnie
Budownictwo > Usługi budowlane
Słowa kluczowe płytki podlogowe   mozaika   glazura
Data dodania May 4, 2011
ID linku 13255
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy tego użytkownika

Co łączy Muzeum Historii Naturalnej w Londynie, świątynię Hery w Olimpii, mauzoleum Mazar-Manasa, kaplicę zamku w Malborku i budynki Zakazanego Miasta w Pekinie? Co może połączyć te wszystkie miejsca z Twoim domem? Odpowiedź na te pytania jest bardzo prosta i brzmi – terakota. Ten materiał dekoracyjny sprawdził się na całym świecie w różnych epokach historycznych. Także współcześnie płytki z terakoty są powszechnie stosowane w budownictwie i dekoracji wnętrz. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Dom Wnętrze > Kuchnie
Budownictwo > Usługi budowlane
 Inne wpisy w Budownictwo > Materiały budowlane

Współczesne budownictwo to niezła gratka dla wszystkich architektów. Wydajność energetyczna budynków to nie tylko specjalnie przygotowany projekt, ale także zaawansowane technicznie materiały. Niestety niewiele osób wie, iż sama przebudowa elewacji umożliwia niezwykle efektywnie ograniczyć energię cieplną, nie tylko w zimie, ale i w czasie upałów. Pierce&Goldberg jest firmą która nie tylko obsługuje kompleksowe wykonanie projektów architektury nowej generacji, ale także ma wielkie doświadczenie w polepszaniu parametrów energooszczędności wcześniej wybudowanych budynków. W prawidłowy sposób zaimplementowane i wykorzystane elewacje wentylowane mogą polepszyć nawet o kilkanaście % energooszczędność co zwraca się właścicielowi budynku już po kilkunastu latach, a użycie materiałów budowlanych samych znanych i renomowanych firm jak Keration sprawia że właściciele większej liczby obiektów chętnie zatrudniają nasze przedsiębiorstwo przy kolejnych projektach.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Remonty
Oferujemy maty budowlane, siatki ogrodzeniowe, siatki leśne i autostradowe, siatki powlekane oraz ogrodzenia. To nowoczesne rozwiązania, dające wiele możliwości. Oferowana przez nas siatka ogrodzeniowa jest produkowana z najwyższej jakości drutów ocynkowanych lub tworzyw PCV atestowanych fabrycznie, dzięki czemu się nie odbarwia. Dostępna u nas siatka leśna znakomicie sprawdza się do grodzenia upraw leśnych, hodowlanych i autostrad. To jednorazowy wydatek, dzięki któremu będziecie spokojni o swoje uprawy. Ogrodzenia to nasza specjalność. Kupując bezpośrednio od producenta dostajecie Państwo najlepsze warunki jakościowe i cenowe. Dostarczamy produkty trwałe i szybkie w montażu.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Usługi budowlane
Jesteśmy rodzinną firmą różniącą się od innych tym, że nie oferujemy wszystkich materiałów potrzebnych do budowy domu, naszą specjalnością jest dach najważniejszy element domu, który decyduje o jego trwałości i wyglądzie.
Zły materiał na dachu - to niekończące się kłopoty, remonty ...
Ponieważ dach to ogromny wydatek uznaliśmy, że w ofercie naszej firmy będą tylko wyroby czołowych europejskich producentów dachówek ceramicznych i cementowych, gwarantujących bogactwo kształtów, kolorów i dbających o jakość swoich wyrobów.
Tylko u nas dachówki od bieli przez żółte, bursztynowe, brokatowo-grafitowe po głęboko czarne !!! Tylko u nas najlżejsza na świecie dachówka ceramiczna !!!
Jeśli chcą Państwo mieć wyjątkowy dach zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy z projektem wymarzonego domu:
- bezpłatnie i bez zobowiązań poznają państwo koszt dachu z wybranych dachówek !!!
- doradzimy jakie materiały wybrać !!!
- pomożemy rozwiązać niektóre "dachowe" problemy !!!
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Handel
Prezentujemy Państwu bogatą ofertę spółki Contractor, jakiej obszar istnienia to teren Małopolski i Śląska. Istniejemy już od 1991 roku. Prowadzimy dziewięć zakładów wytwórczych, w tym nasz zakład w: Czernichowie, Dębnie, Tarnowie, Chrzanowie, Oświęcimiu, Tychach i w Katowicach. Realizujemy zlecenia na wykonanie nowoczesnych konstrukcji stalowych oraz na dostarczenie wysokiej klasy betonu. Zakład produkcji masy betonowej, mieszczący się w Krakowie oferuje beton: zwykły, ciężki, lekki i beton specjalny. Co więcej zakupić można również u nas zaprawy cementowe i mieszanki stabilizacyjne. Zakupiony wyrób betonowy wytwarzamy profesjonalnymi betonowozami. Obrabiamy również metal, takie usługi wykonuje Zakład obróbki metali w Czernichowie koło Krakowa. Zachęcamy do odwiedzin naszej witryny.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo
Zajmujemy się projektowaniem tarasów, układaniem deski barlineckiej, parkietów, wypożyczaniem cykliniarek. Prowadzimy również sklepy w których oferujemy bogaty asortyment podłóg drewnianych, deski podłogowej, klejów, lakierów, środków do pielęgnacji drewna. Zapraszamy !!!
Elewacje drewniane, Deska barlinecka, parkiet krajowy, parkiet egzotyczny, deski podłogowe, drewno egzotyczne,projekty tarasów, PARKIETY BORTNOWSKI
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Dom Wnętrze > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane