Katalog Stron WWW

 
 

Płytki podłogowe, mozaika, glazura - 1000 lat

Opis Płytki podłogowe, mozaika, glazura - 1000 lat Co łączy Muzeum Historii Naturalnej w Londynie, świątynię Hery w Olimpii, mauzoleum Mazar-Manasa, kaplicę zamku w Malborku i budynki Zakazanego Miasta w Pekinie? Co może połączyć te wszystkie miejsca z Twoim domem? Odpowiedź na te pytania jest bardzo prosta i brzmi – terakota. Ten materiał dekoracyjny sprawdził się na całym świecie w różnych epokach historycznych. Także współcześnie płytki z terakoty są powszechnie stosowane w budownictwie i dekoracji wnętrz. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.
Url http://www.domrustykalny.pl
Kategoria Budownictwo > Materiały budowlane
Dom Wnętrze > Kuchnie
Budownictwo > Usługi budowlane
Słowa kluczowe płytki podlogowe   mozaika   glazura
Data dodania May 4, 2011
ID linku 13255
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy tego użytkownika

Co łączy Muzeum Historii Naturalnej w Londynie, świątynię Hery w Olimpii, mauzoleum Mazar-Manasa, kaplicę zamku w Malborku i budynki Zakazanego Miasta w Pekinie? Co może połączyć te wszystkie miejsca z Twoim domem? Odpowiedź na te pytania jest bardzo prosta i brzmi – terakota. Ten materiał dekoracyjny sprawdził się na całym świecie w różnych epokach historycznych. Także współcześnie płytki z terakoty są powszechnie stosowane w budownictwie i dekoracji wnętrz. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Dom Wnętrze > Kuchnie
Budownictwo > Usługi budowlane
 Inne wpisy w Budownictwo > Materiały budowlane

W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe: elektryczne, gazowe, benzynowe i wysokoprężne. Zakupione w naszej firmie wózki widłowe posiadają kompletną dokumentację techniczną niezbędną do zarejestrowania ich w Urzędzie Dozoru Technicznego. Proponowane przez nas używane wózki widłowe są każdorazowo poddawane kompleksowemu przeglądowi technicznemu. Oferujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług przy stosunkowo niskich cenach, serwisowanie, fachowe doradztwo i szybką obsługę.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Sprzedaż domków holenderskich w atrakcyjnej cenie - na stronie oferta ze zdjęciem na domki holenderskie. Zapraszamy Państwa dalej - kliknij teraz w link i zobacz więcej na stronie. Całoroczny domek angielski oraz holenderski na kołach jest bardzo dobry także jako domek na działkę. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy po tanie domki holenderskie na kołach - domek holenderski Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, woj. pomorskie.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Grupa Fachowiec - wysokiej jakości listwy przypodłogowe, drzwi Poznań. Podłogi drewniane, wykładziny, deski i panele podłogowe Poznań. W ofercie panele Kronopol, Quickstep, drzwi Vasco, Pol-Skone, Porta i Dre. Zapewniamy też montaż drzwi i montaż podłóg. Atrakcyje ceny na panele podłogowe, drzwi, deska lita, płyta OSB, elewacja, podbitka, klamki, podłogi dębowe, akcesoria i podłogi Poznań.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Jesteśmy rodzinną firmą różniącą się od innych tym, że nie oferujemy wszystkich materiałów potrzebnych do budowy domu, naszą specjalnością jest dach najważniejszy element domu, który decyduje o jego trwałości i wyglądzie.
Zły materiał na dachu - to niekończące się kłopoty, remonty ...
Ponieważ dach to ogromny wydatek uznaliśmy, że w ofercie naszej firmy będą tylko wyroby czołowych europejskich producentów dachówek ceramicznych i cementowych, gwarantujących bogactwo kształtów, kolorów i dbających o jakość swoich wyrobów.
Tylko u nas dachówki od bieli przez żółte, bursztynowe, brokatowo-grafitowe po głęboko czarne !!! Tylko u nas najlżejsza na świecie dachówka ceramiczna !!!
Jeśli chcą Państwo mieć wyjątkowy dach zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy z projektem wymarzonego domu:
- bezpłatnie i bez zobowiązań poznają państwo koszt dachu z wybranych dachówek !!!
- doradzimy jakie materiały wybrać !!!
- pomożemy rozwiązać niektóre "dachowe" problemy !!!
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Handel

5. Budmat

Odkąd postawiliśmy „pierwszy krok” w branży związanej z produkcją blach, zyskaliśmy naprawdę mnóstwo niezbędnego doświadczenia. Oferujemy nowoczesne, wysokiej jakości i bardzo atrakcyjne blachy dachowe, które zmienią dowolny budynek w piękne i wyjątkowe miejsce. Ponieważ uważamy się za odważnych wizjonerów, nie poprzestaniemy na ofercie takiej, jaką mamy obecnie, ale będziemy ją stale rozszerzać, docierając do coraz to nowych klientów i spełniając ich marzenia.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane