Katalog Stron WWW

 
 

Projektowanie ogrodów Kraków

Opis Projektowanie ogrodów Kraków Zajmujemysię fachowym projektowaniem ogrodów przydomowych, wodnych, skalnych, parków i terenów zielonych przy inwestycjach. Opracowany przez nas projekt ogrodu uwzględnia specyfikę określonego obszaru, propozycje oraz indywidualne upodobania inwestora, a dodatkowo nasze doświadczenia zawodowe. Wyjątkowy nacisk przy projektowaniu ogrodów Kraków kładziemy na ciekawy układ kompozycyjny oraz odpowiedni dobór gatunków roślin, krzewów i drzew. Sprawimy, iż ogród będzie zachwycał nie tylko wiosną i latem, ale także jesienią i zimą.
Url http://ogrodykrakow.info
Kategoria Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Dom Wnętrze > Ogrody
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Słowa kluczowe oczka wodne kraków   projektowanie ogrodów kraków   usługi ogrodnicze kraków
Data dodania Jun 14, 2011
ID linku 13381
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów

Naszą domeną jest profesjonalne projektowanie i zakładanie ogrodów przydomowych, a także zieleni w miejscach publicznych. Cechuje nas: trwałość wykonanych prac, wysokiej jakości materiały używane przy projektowaniu ogrodów, a także najwyższa staranność podczas przeprowadzania prac.
Ponad to na każdym etapie projektowania, jak i wykonania projektu służymy wsparciem i poradą w aranżacji ogrodu lub zieleni.
Nasze prace niech mówią same za siebie. Zapraszamy do odwiedzenia galerii przeprowadzonych przez nas projektów.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Firma WOprojekt z siedzibą w Krakowie zajmuje się tworzeniem indywidualnych projektów zarówno ogrodów jak i wnętrz mieszkań, osobnych pomieszczeń (kuchnie, łazienki, salony itd.) biur, hoteli, salonów SPA, restauracji i innych . Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wizualizacje projektu przed jego wykonaniem. Oferujemy szeroki wachlarz usług oraz oferty projektów dostosowane pod indywidualne potrzeby każdego klienta.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
P.U.H ART NATURA jest firmą świadczącą usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się kompleksowa obsługą inwestycji związanych z architekturą krajobrazu, urządzaniem i pielęgnacją terenów zieleni oraz wystrojem wnętrz zielenią. Oferujemy następujące usługi: projektowanie ogrodów przydomowych, urządzanie działek rekreacyjnych, oczka wodne, stawy, ogrody skalne, oświetlenie, projektowanie małej architektury, kompozycje zieleni współgrającej z otoczeniem i zaspokajającej wymagania Klienta, dobór nawierzchni, dywany kwiatowe, trawniki z siewu i darni rolowanej, systemy automatycznego nawadniania, systemy oświetlenia ogrodowego, projektowanie zieleni przy budynkach użyteczności publicznej (np. przy centrach nandlowych, firmach, szkołach, itp.), fachowe doradztwo przy realizacji projektu.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Dom Wnętrze > Ogrody
Firmy wg branż > Ogrodnictwo
Botanika - W naszej ofercie znajduje się: projektowanie i zakładanie ogrodów. Dobór roślin, zakładanie trawników. Projektowanie infrastruktury ogrodowej: zbiorników wodnych, oświetlenia, altan, pergoli itp. Oferujemy usługi na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Nadzór nad realizacją projektu. Inwentaryzacja dendrologiczna, przygotowanie gleby do nasadzeń. Aranżacje już istniejących ogrodów, z uwzględnieniem dotychczasowych nasadzeń;
Uwzględnianie najnowszych trendów w stylizacji ogrodów. Kosztorysy przygotowanych przez nas projektów. Projektowanie ogrodów dla osób, okazjonalnie i we własnym zakresie zajmujących się ich pielęgnacją. Doradztwo w zakresie pielęgnacji ogrodu.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Dom Wnętrze > Ogrody
Firmy wg branż > Ogrodnictwo
Oferujemy w pełni profesjonalne projektowanie wnętrz w Warszawie. Projekty, które przygotowujemy powstają z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi, którymi obecnie dysponować mogą projektanci. Niezależnie od tego czy chodzi o projekty wnętrz czy też o projektowanie ogrodów w Warszawie nasza firma jest w stanie przygotować kilka wirtualnych projektów, które przedstawione zostaną klientom. Projekty przygotowywane są w różnych wariantach, ale są to możliwie realistyczne wizualizacje, które mogą być szybko i zgodnie z życzeniami klientów modyfikowane, tak aby jak najlepiej mogły spełniać ich oczekiwania.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa