Katalog Stron WWW

 
 

Nieruchomości Gryfice, nieruchomości Karnice

Opis Nieruchomości Gryfice, nieruchomości Karnice Bardzo wiele osób pragnie mieć obecnie swoje domy lub też nawet swoje własne mieszkania, w których czuliby się jak u siebie a my jako agencja nieruchomości Gryfice mamy dla tych osób atrakcyjna ofertę. Najważniejszy, jak się okazuje, jest komfort dokonania transakcji oraz pomoc przy uzyskaniu kredytu. Nie jest jednak łatwo zająć się kupnem lub sprzedażą mieszkania. Dobrze jest więc zaangażować do tego odpowiednie osoby i firmy. Jedną z najbardziej obecnie znanych firm nieruchomościowych jest właśnie firma „nieruchomości Gryfice”. Z jej usług może skorzystać niemal każdy. Nieco tańsze oferty mieszkań posiada firma „nieruchomości Karnice”. Warto wszystko przeanalizować zanim podejmiemy ostateczną decyzję.
Url http://otomorze.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Kredyty hipoteczne
Firmy wg branż > Nieruchomości
Słowa kluczowe Nieruchomości Gryfice   nieruchomości Karnice  
Data dodania Jun 28, 2011
ID linku 13411
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości

Dobry Dom jest licencjonowaną agencją nieruchomości specjalizującą się w nieruchomościach z Wrocławia i okolic. Działamy na terenie Dolnego Śląska od 2003 roku mając na swoim koncie przeprowadzenie wielu transakcji głownie z sektora nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.Istotą działalności agencji nieruchomości, oprócz profesjonalizmu, obsługi prawnej jest posiadanie unikalnej informacji – atrakcyjnych ofert nieruchomości. Starając się wyjść naprzeciw potrzebom Naszych Klientów oferujemy szereg usług dodatkowych nierozerwalnie związanych z kupnem/sprzedażą nieruchomości. Firma Dobry Dom należy do prestiżowych stowarzyszeń branżowych: Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie nieruchomościami (DOSPON) z siedzibą we Wrocławiu oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) z siedzibą w Warszawie. Właściciel firmy posiada licencję pośrednika nr 3850

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług

Kupującym skrócenia czasu poszukiwania oferty nieruchomości oraz znalezienie oferty najbardziej korzystnej cenowo.

Sprzedającym skrócenia czasu poszukiwania klienta oraz dzięki zaawansowanym technikom sprzedaży osiągnięcia zadowalających zysków ze sprzedaży nieruchomości.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Temar Spółka Jawna prowadzi działalność gospodarczą od 1991 roku. Od dziesięciu lat zajmuje się działalnością deweloperską. Oferuje nowe mieszkania i apartamenty w budynkach wielorodzinnych zbudowanych na własnych gruntach oraz domy jednorodzinne.
Do końca 2005 roku firma jako deweloper zrealizowała we Wrocławiu dziewięć budynków wielorodzinnych oraz trzy zespoły domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o ciekawej architekturze. Nasze mieszkania i apartamenty są najwyszszej jakości dzięki temu , że firma kładzie duży nacisk na stosowanie we własnych projektach sprawdzonych, nowoczesnych technologii z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów budowlanych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Agencja Handlu Nieruchomościami DiD prowadzona przez Sławomira Deptułę istnieje od 1991 roku i zajmuje się pośrednictwem w zakupie, sprzedaży domów, mieszkań, działek, obiektów komercyjnych głównie w regionie częstochowskim. Jesteśmy członkiem i założycielem (od 1997 r) działającego stowarzyszenia pod nazwą "Częstochowska Giełda Nieruchomości" zrzeszającego 12 biur nieruchomości ściśle ze sobą współpracujących oraz "Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników Nieruchomości"
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Budownictwo
Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się ze stroną internatową, na której zaprezentowana jest oferta Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Obecnie zajmujemy się zarządzaniem różnego rodzaju nieruchomościami na obszarze 7 osiedli. Nasza działalność ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i rozwoju całej Spółdzielni. Pragniemy umożliwić mieszkańcom jak najłatwiejszy dostęp do placówek handlowo-usługowych i kulturalno-oświatowych. Wspieramy funkcjonujące w obrębie LSM Dom Kultury i Dom Seniora. Co więcej zapewniamy stałą ochronę budynków mieszkalnych, troszczymy się o utrzymanie porządku, remonty i modernizację obiektów, takich jak budynki mieszkalne, place zabaw, skwery. Proponujemy sympatyczną oraz kompetentną obsługę, oraz udzielamy pożytecznych porad we wszelkich sprawach związanych z administracją. Dyżury pracowników odbywają się od poniedziałku do piątku. Więcej na stronie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Skuteczna sprzedaż nieruchomości takich jak mieszkania, domy, działki budowlane, lokale użytkowe, biura, biurowce oraz tereny inwestycyjne. Biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Cavour ma bardzo bogatą stałą ofertę nieruchomości na sprzedaż oraz wynajem. Poza tym firma dysponuje bardzo dużą bazą klientów zainteresowanych zakupem. Wieloletnia obecność na opolskim rynku nieruchomości zapewnia skuteczność w działaniu a także profesjonalną obsługę klienta także na etapie formalności notarialnych. Szeroko zakrojona akcja marketingowa firmy potęguje możliwości dostępu do nowych klientów co ma dobry wpływ na wyniki firmy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości