Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Warszawa - Biuro rachunkowe

Opis Biuro rachunkowe Warszawa - Biuro rachunkowe Biuro rachunkowe PBR świadczy profesjonalne usługi w zakresie rachunkowości i księgowości. Zajmujemy się wszelkimi rodzajami rozliczeń, prowadzeniem ewidencji, ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz obsługą kadrowo-płacową i prawną. Przygotowujemy sprawozdania finansowe. Jesteśmy firmą nowoczesną i przyjazną Klientowi. Wyróżniają nas międzynarodowe standardy usług. We współpracy z Klientem rozpoznajemy jego aktualne potrzeby oraz stale monitorujemy ich zmianę, oferując elastyczne usługi dopasowane do dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Zespół PBR tworzą osoby posiadające wykształcenie kierunkowe oraz certyfikaty poświadczające zdobyte kwalifikacje. Dzięki wsparciu, jakie oferujemy, prowadzenie własnej działalności nie będzie problemem.
Url http://www.pbr.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe Warszawa   Polskie Biura Rachunkowe   usługi księgowe   usługi rachunkowe   finanse Warszawa   audyt   controlling   doradztwo   finanse   księgowość   rachunkowość   podatki   księgi rachunkowe   płatności   PIT   ZUS   PFRON   ewidencj
Data dodania Jun 22, 2009
ID linku 1357
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Szukasz księgowej lub doradcy podatkowego czy prawnego? Już nie musisz szukać. Polecamy naszą korzystną propozycję całościowych usług w zakresie prowadzenia księgowości, doradztwa finansowego, prawnego i rachunkowego. Postaw na fachowość, a sam zajmij się tym co robisz najlepiej. To najlepsza oraz najbardziej wydajna procedura by firma była bezpieczna i osiągała sukces. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z Polski, przede wszystkim z Rzeszowa. Mamy ogromnie atrakcyjną ofertę dla osób prywatnych, nieznacznych przedsiębiorstw jak również większych przedsiębiorstw. Wejdź na naszą stronę i zaznajom się z ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Pragniemy Państwu zaoferować szeroki i kompleksowy zakres obsługi finansowo-rachunkowej z możliwością jej dostosowania do indywidualnych potrzeb. Dysponujemy rozległą wiedzą z dziedziny prawa podatkowego jak i doświadczeniami praktycznymi w wielu branżach. Zajmujemy się podatkiem dochodowym od osób prawnych, podatkiem od towarów i usług, podatkiem dochodowym od osób fizycznych jak również doradztwem podatkowym, finansowym i gospodarczym we wszystkich obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa.
Zapewniamy bezpieczeństwo wszystkim firmom, które nam zaufały, ponieważ posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania czynności doradztwa podatkowego.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Oferujemy kompetentną obsługę w obrębie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Świadczymy usługi na rzecz spółek i przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Nasze biuro rachunkowe prowadzi ewidencję w oparciu o pełne księgi rachunkowe jak i księgowość uproszczoną na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowej jak również zryczałtowanego podatku. Ponad to biuro oferuje doradztwo podatkowe, obsługę kadrową, sporządzanie deklaracji na potrzeby urzędów skarbowych i GUS. Prawidłowo prowadzona księgowość jest wymogiem stawianym przez organy państwowe oraz poddawana jest ciągłej kontroli.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe Account oferuje usługi księgowe dla osób fizycznych, firm i spółek w zakresie:

- prowadzenia ksiąg handlowych,
- prowadzenia książki przychodów i rozchodów,
- rozliczania na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego,
- ewidencji VAT,
- rozliczania podatku,
- opracowywania sprawozdań finansowych,
- sporządzania sprawozdań sądowych (KRS),
- przygotowywania deklaracji i wniosków na potrzeby ZUS, US, GUS, itp.,
- obsługi kadrowo – płacowej,
- bieżącego doradztwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Witamy Państwa na naszej stronie internetowej, za jej pośrednictwem możecie się Państwo zapoznać z ofertą naszej firmy. Już dziś możecie Państwo przy naszej pomocy prowadzić księgowość, rozliczenia z ZUS, sprawy kadrowo-płacowe i wiele innych. Cały czas poszerzamy naszą ofertę. Wkrótce nowe pozycje. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony. Wszystkich nie zdecydowanych zapraszamy do naszego biura w celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe