Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Warszawa - Biuro rachunkowe

Opis Biuro rachunkowe Warszawa - Biuro rachunkowe Biuro rachunkowe PBR świadczy profesjonalne usługi w zakresie rachunkowości i księgowości. Zajmujemy się wszelkimi rodzajami rozliczeń, prowadzeniem ewidencji, ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz obsługą kadrowo-płacową i prawną. Przygotowujemy sprawozdania finansowe. Jesteśmy firmą nowoczesną i przyjazną Klientowi. Wyróżniają nas międzynarodowe standardy usług. We współpracy z Klientem rozpoznajemy jego aktualne potrzeby oraz stale monitorujemy ich zmianę, oferując elastyczne usługi dopasowane do dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Zespół PBR tworzą osoby posiadające wykształcenie kierunkowe oraz certyfikaty poświadczające zdobyte kwalifikacje. Dzięki wsparciu, jakie oferujemy, prowadzenie własnej działalności nie będzie problemem.
Url http://www.pbr.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe Warszawa   Polskie Biura Rachunkowe   usługi księgowe   usługi rachunkowe   finanse Warszawa   audyt   controlling   doradztwo   finanse   księgowość   rachunkowość   podatki   księgi rachunkowe   płatności   PIT   ZUS   PFRON   ewidencj
Data dodania Jun 22, 2009
ID linku 1357
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

W takim mieście jak Zabrze znajduje się bardzo wiele różnych firm, większość firm ma swoje biuro księgowe w budynku, jednak mniejsze firmy nie mają sensu tworzyć oddziału księgowego, przez co korzystają z wolno stojących biur księgowych, które również można w mieście. Biura księgowe są bardzo pomocne dlatego odwiedź naszą stronę i znajdź biuro księgowe w okolicy dla siebie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Spółka Vattax-Personel oferuje usługi outsourcingowe w zasięgu obsługi płacowo-kadrowej.
Proponujemy pełny outsourcing w zakresie wyliczania honorariów obejmującą robienie list wypłat, pisanie i przekazywanie deklaracji rozliczeniowych do stosownych urzędów również współdziałanie z Klientem przy inspekcjach i rewizji.
Naszym Klientom świadczymy rozszerzony system raportowania on-line, a także możliwość odległego dostępu do aplikacji kadrowo-płacowej.
Kontrahenci Vattax-Personel posiadają możliwość posłużenia się Panelem Pracowniczym umożliwiającym wgląd do danych kadrowych i płacowych pracowników i krążenie podań urlopowych oraz planowanie wypoczynków w spółce ponadto dostęp do elektronicznej dokumentacji personalnej pracownika.
W ramach administracji kadr odbieramy akta osobowe także zapewniamy obecne przewodzenie kartoteki kadrowej. Monitorujemy także momenty kończących się badań i szkoleń pracowniczych.
W wypadku przekazania nam tylko outsourcingu płacowego istnieje szansę własnego wykonywania kadr poprzez Kontrahenta na kompleksie kadrowo-płacowym udostępnionym przez Vattax-Personel.
O bezpieczeństwo oraz tajność informacji spółek, które obsługujemy troszczymy się z najszerszą dokładnością. Personalia Kontrahentów przechowywane są w aplikacji informatycznej posiadającym ochronę przed gwałtowną utratą dokumentacji w razie problemu oraz w miejscu wyposażonym w sposoby ochrony oraz zabezpieczenia przed nieuprawnionym dostępem.
Zatrudnieni Vattax-Personel prezentują najszlachetniejsze zasady w obrębie zachowania prywatności i technik udostępniania informacji personalnych i płacowych.
Naszymi Klientami są firmy przedstawiające różne branże oraz formy prawne w tym siatki placówek zlokalizowanych na terenie całej Polski. realizujemy także obsługę kadrowo-płacową firm z wkładem obcym przyjmującą wymogi korporacji do jakiej przynależą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
GK BIURO RACHUNKOWE Gabriela Kwiatkowska . Zajmujemy się doradztwem podatkowym i usługami księgowymi dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w różnych formach organizacyjno-prawnych, w tym zwłaszcza dla spółek prawa handlowego. Firma istnieje od 1996 roku, a jej atutem jest doświadczenie w rozliczaniu firm o różnym profilu – handlowym, usługowym, produkcyjnym. Właścicielka biura jest doradcą podatkowym wpisanym na listę w dniu 29.12.1997 r. pod numerem 3427. Ponadto, posiada certyfikat Ministerstwa Finansów do Usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest absolwentką kierunku Zarządzanie i Marketing na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła też studia podyplomowe o kierunku Rachunkowość w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Doświadczenie zdobyła prowadząc w latach 90. biuro rachunkowe. Następnie, przez ponad 10 lat, obsługiwała jako Główna Księgowa i Dyrektor Finansowy średniej wielkości przedsiębiorstwo produkcyjne. Przez kilka lat sama była przedsiębiorcą – prowadziła firmę szkoleniową – doskonale więc rozumie problemy przedsiębiorców i swoją działalnością chciałaby im dopomóc w tak ważnych i trudnych kwestiach, jakimi są księgowość i podatki. Od 1.02.2011r. ponownie otworzyła biuro rachunkowe pod nowym adresem. Nowy adres: Al. Politechniki 22/24, lok. 209 II piętro , 93-590 Łódź. Tel. 664 040 002, 602 193 999
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Firma z Poznania EDG Spółka Audytorska to biuro rachunkowe o bardzo rozbudowanej ofercie dla przedsiębiorstw. Oferta obejmuje szeroki zakres usług z dziedziny księgowości i rachunkowości. Podział firmy na cztery piony pozwala oddelegować zadanie do konkretnej grupy specjalistów z zakresu: audytu finansowego, rachunkowości finansowej, cen transferowych lub ekspertyz i dochodzeń gospodarczych. Zapraszamy serdecznie do współpracy firmy z Poznania i całej Wielkopolski.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Witamy Państwa miło. Chcemy Państwu zaoferować usługi naszej firmy. Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu w Rzeszowie zaprasza Państwa do zaznajomienia się z bogatą ofertą usług naszego biura. Oferujemy profesjonalne usługi rachunkowe, księgowe, doradztwo oraz usługi radcy prawnego. Nasze ceny i rozległa propozycja są ogromnie atrakcyjne tak jak dla firm, jak i osób prywatnych. Mamy do zaoferowania głównie usługi takie jak na przykład: ryczałt ewidencjonowany, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, bądź pełną księgowość. Zapraszamy do naszej siedziby w Rzeszowie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość