Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Warszawa - Biuro rachunkowe

Opis Biuro rachunkowe Warszawa - Biuro rachunkowe Biuro rachunkowe PBR świadczy profesjonalne usługi w zakresie rachunkowości i księgowości. Zajmujemy się wszelkimi rodzajami rozliczeń, prowadzeniem ewidencji, ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz obsługą kadrowo-płacową i prawną. Przygotowujemy sprawozdania finansowe. Jesteśmy firmą nowoczesną i przyjazną Klientowi. Wyróżniają nas międzynarodowe standardy usług. We współpracy z Klientem rozpoznajemy jego aktualne potrzeby oraz stale monitorujemy ich zmianę, oferując elastyczne usługi dopasowane do dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Zespół PBR tworzą osoby posiadające wykształcenie kierunkowe oraz certyfikaty poświadczające zdobyte kwalifikacje. Dzięki wsparciu, jakie oferujemy, prowadzenie własnej działalności nie będzie problemem.
Url http://www.pbr.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   biuro rachunkowe Warszawa   Polskie Biura Rachunkowe   usługi księgowe   usługi rachunkowe   finanse Warszawa   audyt   controlling   doradztwo   finanse   księgowość   rachunkowość   podatki   księgi rachunkowe   płatności   PIT   ZUS   PFRON   ewidencj
Data dodania Jun 22, 2009
ID linku 1357
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Biuro rachunkowe Income zaprasza do współpracy firmy ze Śląska, które oczekują solidnej i rzetelnej obsługi księgowej i nie tylko. Drugą specjalnością firmy są bowiem kwestie związane z BHP, w tym specjalistyczne szkolenia dla firm. Profesjonalizm świadczonych usług wynika z wiedzy i doświadczenia zatrudnionej kadry oraz rzeczowego, indywidualnego podejścia. Odbiór dokumentów od klienta to tylko jedno z udogodnień oferowanych przez Income.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > BHP
Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga od nas znajomości przepisów podatkowych, prawa pracy, znajomości zasad rozliczeń ubezpieczeń społecznych także ciągłego śledzenia zmian w powyższych wymienionych przepisach. Nasze biuro rachunkowe wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom również i oczekiwaniom oferuje kompleksową obsługę również księgową jak i kadrowo-płacową. Biuro nasze prowadzimy także w oparciu o internet co zezwala nam na obsługiwanie petentów spoza Radomska (z pomocą Poczty Polskiej) lub na życzenie Klienta odbieramy dokumenty z jego siedziby. Kontaktujemy się za pomocą poczty e-maili, przesyłamy klientom pełne zestawienie o przychodach, kosztach, podatkach do zapłaty. proponujemy Państwu kompleksową obsługę firm jednoosobowych, spółek cywilnych i spółek prawa handlowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
BBR to biuro rachunkowe oraz biuro audytorskie w Lublinie. Zapewniamy pełną realizację zadań rachunkowo - księgowych. Badamy sprawozdania finansowe wszystkich jednostek (spółki prawa handlowego, służba zdrowia, szkoły, instytucje). Specjalizujemy się w projektach na potrzeby unii europejskiej. Zapraszamy do naszego biura w Lublinie przy ulicy Konopnickiej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Duży odsetek polskich firm doceniło usługi biur rachunkowych. Dzięki nim znacznie poprawia się wydajność danej firmy. Dlatego biuro rachunkowe Audyt Ekspert proponuje profesjonalną księgowość oraz doradztwo prawne. Pracownicy biura rachunkowego prowadzą księgowość dla każdego z klienta rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Na witrynie biura Audyt Ekspert znajduje się prezentacja i opis świadczonych usług księgowych. Firma oferuje swoje usługi w Warszawie i okolicach i jest zawsze do dyspozycji każdego klienta.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
TBR Twoje Biuro Rachunkowe specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze księgowej większych jak także małych firm. Biuro rachunkowe Kielce w kwestii wykonywanych usług proponuje w szczególności: administrowanie ksiąg rachunkowych, wykonywanie sprawozdań statystycznych, wykonywanie zestawień podatkowych, to również usługi w zakresie kadr i płac dodatkowo księgowość uproszczona. Koszty za usługę określane są z każdym klientem osobno w zależności od charakteru realizowanej działalności. Tbr posiada ugruntowaną pozycję oraz wieloletnie doświadczenie pośród licznych reklamujących się pod frazą biura rachunkowe Kielce.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe