Katalog Stron WWW

 
 

Rollupy

Opis Rollupy Ultima Displyas to będący w czołówce europejski producent i dostawca szerokiego asortymentu urządzeń sygnalizacyjnych oraz przenośnych rozwiązań dla marketingu. W ofercie znajdują się banery, pop-upy, systemy wystawiennicze, przenośne meble, stojaki, systemy POS, akcesoria. Produkty są dostępne poprzez sieć europejskich dealerów. Ultima Polska zaczyna działalność w kwietniu tego roku i jest trzecią niezależną spółką powołaną przez Grupę, po Ultima France i Ultima Italy. Siedziba spółki zlokalizowana jest w Straszynie pod Gdańskiem. Kierujemy naszą ofertę do podmiotów biznesowych, którymi w naszym przypadku są m.in. agencje reklamowe i drukarnie. Naszym celem są nie jednorazowe transakcje, ale długotrwałe relacje biznesowe oparte o wzajemne zaufanie i wsparcie potrzebne naszym partnerom w ramach wykonywanej przez nich działalności gospodarczej. Ultima Displays ma zamiar poprzez tą inwestycję rozszerzyć swoją ofertę biznesową a także wzmocnić partnerstwo z istniejącymi i przyszłymi klientami. Wejdź i przekonaj się już dziś, że to odpowiednia reklama dla Twojej firmy.
Url http://www.ultimadisplays.com.pl/
Kategoria Marketing Reklama > Studia Graficzne
Słowa kluczowe rollupy   tanie rollupy   roll-upy   ścianki reklamowe   ścianka reklamowa   rollup   roll-up
Data dodania Aug 26, 2011
ID linku 13572
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama > Studia Graficzne

Oferta firmy to druk na szkle i grafika na szkle - Grupa Luxpol Tychy zaprasza. Wszystkim zaintersowanym polecamy efektowy druk na szkle - panele szklane, drewno drukowane, szkło drukowane, plexi z nadrukiem i płyty PCV z nadrukiem, meble drukowane. Producent serdecznie zaprasza do kontaktu - druk na szkle, szkło hartowane do kuchni oraz łazienki (szklana ściana).
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne, strony internetowe i aranżacje wnętrz - profesjonalne usługi na terenie całego kraju.

Co oferuję:

1. Wizualizacje 3D
- Exterior oraz interior,
- Rzuty perspektywiczne/aksonometrie,
- Animacje 3D,
- Packshot;

2. Strony internetowe
- Projekt graficzny,
- Zamieszczenie strony na serwerze,
- Pomoc techniczna i serwis;

3. Aranżacje wnętrz
- Rysunki odręczne konepcyjne,
- Rysunki techniczne,
- Wizualizacje 3D;

Co zyskujesz:

Profesjonalną reklamę Twojej firmy, inwestycji lub produktu lub indywidualnie zaprojektowane wnętrze Twojego domu.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Strona firmowa DMI Media zawiera informacje o druku ulotek, roznoszeniu ulotek oraz projektach graficznych. Każda usługa została ciekawie zaprezentowana. Firma zajmuje się też projektowaniem i sprzedażą kampanii Google, łącznie z linkami sponsorowanymi. Ulotki projektowane przez DMI Media mają wysoką jakość wykonania i opracowanej grafiki. Projekty graficzne prowadzą do powiększenia konkurencyjności firm. Dystrybucja ulotek prowadzona jest w oparciu o zbadaną grupę docelową.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Marketing Reklama > Flagi, banery reklamowe
Projektowanie graficzne na najwyższym poziomie. Logotyp, logo, grafika, kreacja i projekty - oryginalne, atrakcyjne, nowoczesne, przemyślane, wpisane w strategię marek i marketing firm. Profesjonalny skład DTP i przygotowanie do druku. Lata doświadczeń, tysiące godzin pracy zawodowej i setki zrealizowanych projektów pozwoliły mi poznać różne rynki, punkty widzenia i rozmaite, często bardzo nietypowe zlecenia Klientów w zakresie grafiki komputerowej. Dzięki temu mogę zaoferować Państwu atrakcyjne i niebanalne kreacje graficzne wsparte ogromną wiedzą techniczną, niezbędną w realizacji pomysłów. Oferuję kompleksową współpracę w dziedzinie kreacji grafiki oraz składu DTP.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Wizualna identyfikacja z klientem zdaje się być w teraźniejszych czasach nieodłącznym elementem każdej korporacji. Jakże w większości sytuacji poznajemy korporację po jej logo czy symbolu charakterystycznego dla danej marki czy firmy. Dlatego w rzeczywistości poświęcić trochę więcej czasu na ten zagadnienie lub po prostu zlecić to fachowcom. Firma w Opolu o nazwie The Logo, zajmuje się fachowym tworzeniem reklamy w Opolu. Sprawa z Logiem czy identyfikacja wizualną firmy nie jest wcale taka prosta. Zły wygląd symbolu ma możliwość negatywnie wpłynąć na podjęcie decyzji czy podjąć współpracę z taką firma czy także nie. Dlatego faktycznie warto zainwestować w reklama Opole. Warto zainwestować w różnorakie ulotki czy też wizytówki. Bo to w chwili obecnej dzięki nim twoja firma może nabyć dodatkowych klientów. Stosownie zaprojektowana wizytówka ma możliwość przyciągnąć uwagę i dzięki czemu sprowadzić klienta do nas albo spowodować odwiedziny naszej strony albo kontakt telefoniczny. Projektowanie wizytówek w Opolu także możesz ze spokojnym sercem powierzyć wcześniej wspomnianej korporacji. Jeżeli już nie wiesz gdzie wydrukować własną wizytówkę albo ulotkę druk w Opolu zapewni inni ludzie firma poligraficzna the logo. Już obecnie pozwól sobie aby twoja firma zaczęła przynosić wymierne dochody i zyskuj nowych klientów.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Marketing Reklama > Reklama w internecie