Katalog Stron WWW

 
 

Rollupy

Opis Rollupy Ultima Displyas to będący w czołówce europejski producent i dostawca szerokiego asortymentu urządzeń sygnalizacyjnych oraz przenośnych rozwiązań dla marketingu. W ofercie znajdują się banery, pop-upy, systemy wystawiennicze, przenośne meble, stojaki, systemy POS, akcesoria. Produkty są dostępne poprzez sieć europejskich dealerów. Ultima Polska zaczyna działalność w kwietniu tego roku i jest trzecią niezależną spółką powołaną przez Grupę, po Ultima France i Ultima Italy. Siedziba spółki zlokalizowana jest w Straszynie pod Gdańskiem. Kierujemy naszą ofertę do podmiotów biznesowych, którymi w naszym przypadku są m.in. agencje reklamowe i drukarnie. Naszym celem są nie jednorazowe transakcje, ale długotrwałe relacje biznesowe oparte o wzajemne zaufanie i wsparcie potrzebne naszym partnerom w ramach wykonywanej przez nich działalności gospodarczej. Ultima Displays ma zamiar poprzez tą inwestycję rozszerzyć swoją ofertę biznesową a także wzmocnić partnerstwo z istniejącymi i przyszłymi klientami. Wejdź i przekonaj się już dziś, że to odpowiednia reklama dla Twojej firmy.
Url http://www.ultimadisplays.com.pl/
Kategoria Marketing Reklama > Studia Graficzne
Słowa kluczowe rollupy   tanie rollupy   roll-upy   ścianki reklamowe   ścianka reklamowa   rollup   roll-up
Data dodania Aug 26, 2011
ID linku 13572
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama > Studia Graficzne

Prowadzimy działalność w zakresie druku wizytówek. Mogą one być zadrukowane z jednej lub dwóch stron, czarno-białe i w pełnym kolorze. Stosujemy technologię druku cyfrowego oraz laserowego. Zachęcamy do sprawdzenia naszych cen - na stronie dostępny jest cennik. Warto również przejrzeć informacje o sposobie dostarczania projektów graficznych wg jakich mają być wykonane wizytówki. Istnieje możliwość własnego opracowania projektu, można nam dostarczyć samo logo lub zlecić wykonanie całego projektu. Przyjmujemy zamówienia na minimalny nakład w ilości 50 sztuk. Równolegle z drukiem wizytówek zajmujemy się wyrobem pieczątek. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Wydawnictwo De- art. zaprasza do zapoznania się z bieżącą ofertą, w której znajdą Państwo wiele innowacyjnych pomysłów na prowadzenie zewnętrznej kampaniireklamowej. Nasze wydawnictwo może dla Państwa zaprojektować , a dodatkowo wykonać wiele najróżniejszego typu projektówgraficznych, które w przyszłości wydrukujemy. Nasząnajwiększą domeną jest sprzedaż kalendarzy z nadrukiem, który wskazuje namkontrahent. Oferujemy bardzo szeroki wybór rozmiarów oraz dodatkowo układu kalendarzy.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Jesteśmy zespołem, który od wielu lat zajmuje się tworzeniem logotypów firmowych, wizerunków firm i ich wyglądem.
nasze projekty są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyróżnić naszych klientów spośród konkurencji. To wszystko przynosi obopólne zyski.
Czy Ty także chcesz, by Twoja firma była lepiej rozpoznawana, na dłużej zapadała w pamięci klientów?
Jeśli tak to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Oferujemy kompleksowe usługi graficzne dla Firm oraz opracowanie wszelkich materiałów multimedialnych i DTP. Grupa ekspertów w zakresie projektowania i obróbki materiałów graficznych (obraz cyfrowy, aplikacje Adobe Flash + AS, grafika wektorowa i inne) jest do Twojej dyspozycji. Wszelkie publikacje multimedialne i prezentacje (Flash, PowerPoint, HTML, PDF, itp... ). Ulotki i foldery, banery, grafika opakowań do druku. Współpracujemy z wieloma drukarniami.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Internet > Projektowanie stron
Z pomocą grupy Logo Experts stworzysz dla swojej firmy niepowtarzalne i profesjonalnie wykonane logo, jakie będzie świetnym znakiem fabrycznym twojego przedsiębiorstwa. Graficy, którzy stanowią drużynę tej firmy dołożą wszelkich starań, aby należące do ciebie było doskonale znane na rynku, aby kojarzyło się właśnie z twoją firmą. To żadna, że to nic innego jak marka tworzy gwarancję jakości produktu, jaką cenią wszyscy ewentualni kontrahenci. Właśnie dlatego każda działalność rynkowa musi być opatrzona charakterystycznym logo.
Kategoria:   Marketing Reklama > Studia Graficzne
Internet > Tworzenie stron