Katalog Stron WWW

 
 

Piece piekarskie

Opis Piece piekarskie Inwestycja w maszyny wszystkich piekarni pochłania kilkaset tysięcy złotych. Jest to suma wystarczająco duża aby jej niewłaściwe ulokowanie może doprowadzić do bankructwa zakładu piekarskiego. W związku z tym właśnie powinno się zadbać o skorzystanie z oferty profesjonalnych dostawców maszyn piekarskich. Firma Crispan Polska wypracowało wiele lat doświadczenia w przemyśle. Przez ten okres wykonała wiele zleceń dla firm z branży piekarskiej.
Właściciel piekarni po określeniu swoich wymagań odnośnie maszyn otrzymuje przygotowaną indywidualną ofertę, która pozwoli na rozwój jego zakładu. Dzięki takiemu układowi piekarze mogą nie zastanawiać się nad tym, którą maszynę kupić ani porównywać ich parametrów. Kompleksowo usługa wraz z instalacją urządzeń w zakładzie pozwala na bezpośrednie rozpoczęcie produkcji.
W razie problemów technicznych spółka Crispan oferuje dostępny przez 7 dni w tygodniu serwis techniczny, który dociera do klienta i wykonuje niezbędne czynności.
Url http://www.crispan.pl
Kategoria Firmy wg branż > Maszyny
Firmy wg branż > Wyposażenie sklepów
Firmy wg branż > AGD RTV
Słowa kluczowe maszyny piekarnicze   cukiernicze   używane maszyny   mieszałka spiralna   ubijaczka cukiernicza   maszyny do cukierni   krajalnice do chleba   piece cukiernicze   dzielarka do chleba   wagodzielarka   wałkownica   zaokrąglarka do chleba   piece piekarskie
Data dodania Sep 9, 2011
ID linku 13588
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Maszyny

Jeśli chcesz mieć do czynienia ze sprawdzonymi rozwiązaniami wykorzystywanymi między innymi w energetyce, farmaceutyce czy też górnictwie lub hutnictwie, to pozwól, że zaprezentujemy Ci naszą ofertę. Jesteśmy specjalistami, którzy świetnie znają się na tych branżach i którzy od wielu lat służą fachową pomocą podczas dobierania specjalistycznych sprzętów do tych gałęzi przemysłu. Zaopatrujemy zarówno małe jak i duże firmy, znamy potrzeby naszych klientów i poza dystrybucją oferujemy także szereg innych usług. Jeśli więc na przykład będziesz zainteresowany zakupem nowej pompy membranowej, to wiedz, że w naszej ofercie znajdziesz pełen przekrój takich produktów. Możesz mieć pewność, że urządzenie jest nowoczesne, funkcjonalne i w pełni sprawne. Nasi specjaliści zanim dostarczą sprzęt pod wskazany adres najpierw dokładnie go sprawdzają. Znamy się na obsłudze takich urządzeń i dobrze wiemy jak w pełni wykorzystywać ich wszystkie możliwości. Jeśli więc nawet nie masz żadnego doświadczenia w wybieraniu takich sprzętów, to śmiało możesz się do nas zgłosić.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Firma BOMAR jest producentem pił taśmowych, przecinarek taśmowych i innych urzadzeń do cięcia.
Hard Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem na terenie Polski firmy BOMAR.
W naszym asortymencie znajdziecie takie produkty jak półautomatyczne, ręczne, grawitacyjne, automatyczne przecinarki taśmowe.

Przecinarki taśmowe zakupione w naszej firmie, które objęte są gwarancją mają zagwarantowany bezpłatny serwis.
Serwisujemy również przecinarki po okresie gwarancyjnym lub nie zakupione w naszej firmie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł
Już od przeszło 20 lat jesteśmy obecni na polskim rynku rolniczym jako Autoryzowana Stacja Obsługi i Sprzedaży Ciągników. Proponujemy swoim odbiorcom już nie tylko ciągniki rolnicze, ale również różnego rodzaju maszyny. Od początku powstania firmy zwracamy uwagę na profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, staramy się być wyczerpującym źródłem wiedzy dla każdego z nich.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Firmy wg branż > Handel
Firma TAMSAN COMPRESSORS powstała w 1980 roku. Jej siedziba była Ankara. Firma od początku swojego istnienia produkowała kompresory powietrza. Na początku firma produkowała sprężarki tłokowe ogólnego przeznaczenia. W póżnbiejszym ofresie firma zaczęła produkcję kompresorów śrubowych. Duża sieć dystrybutorów i duża ilość serwisów na całym świecie pozwola firmie dotrzeć do odbiorców z całego świata.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Maszyny do szycia - opisy maszyn do szycia, ciekawostki, technologia,naprawa maszyn do szycia: juki, durkopp, minerva, siruba, singer, pfaff, kingtex, podszywarki maier. Schemat ustawienia chwytacza w stebnówce, porady jak prawidłowo ustawić ścieg w stebnówce typu juki, łucznik oraz dobrać odpowiednie igły. W dziale artykuły i porady znajdą Państwo kilka informacji z zakresu ustawienia, uruchomienia i najczęściej występujących usterek w maszynach do szycia. Historia maszyn do szycia, początki powstania aż po czasy współczesne. Spis firm prowadzących sprzedaż części do maszyn.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Produkcja Przemysł > Automatyka