Katalog Stron WWW

 
 

Piece piekarskie

Opis Piece piekarskie Inwestycja w maszyny wszystkich piekarni pochłania kilkaset tysięcy złotych. Jest to suma wystarczająco duża aby jej niewłaściwe ulokowanie może doprowadzić do bankructwa zakładu piekarskiego. W związku z tym właśnie powinno się zadbać o skorzystanie z oferty profesjonalnych dostawców maszyn piekarskich. Firma Crispan Polska wypracowało wiele lat doświadczenia w przemyśle. Przez ten okres wykonała wiele zleceń dla firm z branży piekarskiej.
Właściciel piekarni po określeniu swoich wymagań odnośnie maszyn otrzymuje przygotowaną indywidualną ofertę, która pozwoli na rozwój jego zakładu. Dzięki takiemu układowi piekarze mogą nie zastanawiać się nad tym, którą maszynę kupić ani porównywać ich parametrów. Kompleksowo usługa wraz z instalacją urządzeń w zakładzie pozwala na bezpośrednie rozpoczęcie produkcji.
W razie problemów technicznych spółka Crispan oferuje dostępny przez 7 dni w tygodniu serwis techniczny, który dociera do klienta i wykonuje niezbędne czynności.
Url http://www.crispan.pl
Kategoria Firmy wg branż > Maszyny
Firmy wg branż > Wyposażenie sklepów
Firmy wg branż > AGD RTV
Słowa kluczowe maszyny piekarnicze   cukiernicze   używane maszyny   mieszałka spiralna   ubijaczka cukiernicza   maszyny do cukierni   krajalnice do chleba   piece cukiernicze   dzielarka do chleba   wagodzielarka   wałkownica   zaokrąglarka do chleba   piece piekarskie
Data dodania Sep 9, 2011
ID linku 13588
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Maszyny

Urządzenia kosmetyczne w Cosmetics Group to odpowiednie wyposażenie dla każdego profesjonalnego gabinetu oraz salonu kosmetycznego. Nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów z tej branży, wyróżnia nasz oferta tylko renomowanego i pewnego sprzętu kosmetycznego. Gwarantujemy długotrwałość pracy i świetną kulturę pracy. Nasi handlowcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Dlatego zapraszamy na naszą stronę gdzie znajduje się oferta wraz z danymi kontaktowymi.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Zdrowie Uroda > Gabinety
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "KINSTAL" powstało w 2002 roku. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją maszyn rolniczych i sprzętu rolniczego, spawaniem konstrukcji, spawaniem stali, aluminium. Świadczymy usługi z zakresu obróbki skrawaniem, cięcia gazowe i plazmowego, malowania na mokro. Wykonujemy także skrzynie do impregnacji drewna, skrzynie ładunkowe na wywrotki, remonty naczep i przyczep, itp.
Świadczymy usługi z zakresu: ciecia i gięcia, cięcia gazowego i plazma, spawanie aluminium, spawanie stali, obróbka skrawaniem (toczenie, frezowanie, wiercenie, cięcie), itp.
Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo: owijarki bel sianokiszonki, chwytaki bel, kultywatory podorywkowe.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Mass-Bud to profesjonalna firma sprzedająca w korzystnych cenach używane maszyny budowlane i maszyny drogowe różnych wiodących firm. Oferujemy profesjonalne, w pełni sprawne maszyny, sprawdzone przez naszych specjalistów. W przypadku niektórych maszyn oferujemy przeszkolenie operatora. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
M&S Wadowice jest firmą działającą w branży drzewnej. Zajmuje się sprzedażą używanych maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Maszyny importowane są głównie z zachodniej części Unii Europejskiej oraz Polski. Firma M&S Wadowice prowadzi również sprzedaż komisową oraz sprowadza maszyny pod indywidualne zamówienie klienta.

(maszyny stolarskie, maszyny do drewna, szlifierka szerokotasmowa, rębak, brykieciarka
do drewna, piła formatowa, obrabiarki do drewna, strugarka, grubosciówka, używane maszyny stolarskie, oklejarka do krawędzi, używane maszyny do drewna, frezarka dolnowrzecionowa)
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Produkcja Przemysł
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Podstawą bezpiecznej podróży autem są dobre opony z właściwym poziomem bieżnika, zapewni to bezpieczeństwo podczas deszczowej czy śnieżnej pogody. Firma mts-serwis z Bielska-Białej oferuje usługi wulkanizacyjne oraz opony, kosiarki, piły, kosy czy odśnieżarki zarówno nowe jak i używane. W siedzibie naszej firmy zawsze można kupić opony nowe, używane bądź bieżnikowane jak również felgi aluminiowe bądź stalowe, możemy też zamówić konkretny model na Twoje życzenie. Odwiedź naszą stronę mts-serwis.pl
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Motoryzacja > Części samochodowe
Produkcja Przemysł > Automatyka