Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe z Lublina

Opis Biuro rachunkowe z Lublina BBR to biuro rachunkowe oraz biuro audytorskie w Lublinie. Zapewniamy pełną realizację zadań rachunkowo - księgowych. Badamy sprawozdania finansowe wszystkich jednostek (spółki prawa handlowego, służba zdrowia, szkoły, instytucje). Specjalizujemy się w projektach na potrzeby unii europejskiej. Zapraszamy do naszego biura w Lublinie przy ulicy Konopnickiej.
Url http://www.bbr.com.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe Lublin   księgowość Lublin   biuro audytorskie w lublinie   Biuro Biegłego Rewidenta   audyt   badanie sprawozdań finansowych   ekspertyzy podatkowe
Data dodania Jul 27, 2009
ID linku 1361
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Biuro Księgowe ASTOR Toruń świadczy pełną księgowość a także prowadzenie spraw płac i związanych z deklaracjami ZUS toruń. Prace te wykonujemy na własnym oprogramowaniu, bądź na życzenie klienta na jego oprogramowaniu i w miejscu jego firmy. Oferujemy pomoc dla nowych przedsiębiorców zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. Mamy bogate doświadczenie zawodowe w branży budowlanej i związane z handlem hurtowym i detalicznym a w tym związane z eksportem i importem towarów. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Witam serdecznie na stronie biura rachunkowego Rachuba, znajdującego się w Kielcach. Biuro kieruje Ewa Lipińska. Naszą branżą jest pełna obsługa księgowa i podatkowa kierowana profesjonalnie, na najwyższym pułapie. Stale dokładnie oraz wyznaczonym terminie wykonujemy otrzymane zobowiązania. Pracujemy dla spółek komandytowych, cywilnych, jawnych, spółek akcyjnych oraz spółek z o.o., S.A. oraz interesantów indywidualnych. Podejmujemy się wykonania różnorodnych rozliczeń. Sporządzamy odpisy, zaświadczenia oraz wnioski kredytowe oraz leasingowe, co więcej pomagamy dobrać rodzaj księgowania. Zajmujemy się rejestracją jednostek. Zawsze rzetelnie i wyznaczonym terminie realizujemy przyjęte zobowiązania. Współpracujemy z mieszkańcami Kielc i całego województwa świętokrzyskiego. Więcej o propozycji znajduje się na witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro Biznes Plus dostarcza kompleksowe usługi księgowo-finansowe dla firm z Krakowa, Zielonek oraz dodatkowo Krzeszowic. Oprócz prowadzenia ksiąg handlowych gwarantujemy też priorytetową obsługę kadrowo-płacową, sporządzamy sprawozdania inwestycyjne (też w języku angielskim), biznesplany, statystykę GUS oraz dodatkowo sprawozdania do NBP.
Biuro stara się działać elastycznie co przejawia się w tym, że odbieramy dokumenty od kontrahentów w uzgodnionym miejscu i czasie (też po godzinach albo w weekend) a na mocy udzielonych pełnomocnictw załatwiamy wszystkie możliwe sprawy w urzędach.
Współpracujemy też z wyspecjalizowaną korporacją zajmującą się pozyskiwaniem dotacji unijnych, co pozwala dodatkowo zyskać środki na lokowanie, a my gwarantujemy całą dokumentację z tym związaną.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro Rachunkowe Jolanta Gudemajer

Nasza firma jest licencjonowanym biurem, której celem jest profesjonalne i rzetelne świadczenie usług z zakresu księgowości, finansów i spraw kadrowo płacowych. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości i podatków zdobyte w czasie kilkunastoletniej praktyki zawodowej.

Dzięki współpracy z naszym biurem nasi klienci uzyskują:

* oszczędność czasu,
* zmniejszenie kosztów administracyjnych i zatrudniania księgowych,
* doradztwo z zakresu podatków,
* gwarancję jakości świadczonych usług,
* terminową realizację zadań

Przestrzegamy zasad poufności danych jak również przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Prezentujemy Państwu Kancelarię Doradcy Podatkowego Grażyna Pasternak. Rozpoczęliśmy swoje działanie w 1992 roku. Od początku priorytetem naszej firmy było świadczenie rzetelnych i profesjonalnych usług zawierających szeroko spostrzeganą księgowość firm. Dzięki sukcesywnie zdobywanemu doświadczeniu oraz zasobnej i kompleksowej wiedzy zdobyliśmy zaufanie wielu interesantów. Zakres prowadzonych usług: doradztwo podatkowe, księgi handlowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, zryczałtowany podatek dochodowy, sporządzanie deklaracji podatkowych, rozliczenia wspólnot mieszkaniowych, prowadzenie ewidencji VAT dla rolników, zeznania roczne dla osób fizycznych PIT, rozliczenia z ZUS (także przez przekaz elektroniczny), sporządzanie wniosków kredytowych. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne