Katalog Stron WWW

 
 

Ekologiczny portal dla kobiet

Opis Ekologiczny portal dla kobiet Femia.pl to pierwszy portal ekologiczny dla kobiet, który pokazuje ekologię jako element codzienności. Femia.pl powstała jako alternatywa do innych, kobiecych serwisów, które pokazują kobietę oraz tematy ją interesujące w jednym, szablonowym wymiarze. Femia.pl przybrała perspektywę ekologiczną. Jeśli moda, to ekomoda, aranżacja domu, ale w naturalnym stylu, pielęgnacja urody w stylu naturalnym. W serwisie są publikowane porady, które krok po kroku przedstawiają przepis na ekologiczny styl życia.
Femia.pl bez pouczania pokazuje, że ekologia nie wymaga wyrzeczeń, a jedynie świadomego wyboru, który towarzyszy nad podczas zakupów czy spędzania wolnego czasu.
Femia.pl pokazuje również ekologię w jej wymiarze popularnym, plotkując na zielono, pokazując modny, komercyjny wymiar ekologii.
W serwisie jest również dostępny dział wideo, w którym są publikowane filmy na temat ekologii. Wart uwagi jest również dział publicystyczny, który w felietonach opisuje otaczającą nas rzeczywistość.
Femia.pl to interesująca perspektywa spojrzenia na ekologię i jej codziennym wymiarze. Kobiecość nigdy nie była bardziej zielona.
Url http://www.femia.pl
Kategoria Zdrowie Uroda
Dom Wnętrze
Słowa kluczowe ekologia   natura   ekomoda   agroturystyka   trashion   design   architektura   publicystyka   zdrowie   uroda   dziecko   partnerstwo
Data dodania Feb 5, 2009
ID linku 138
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda

ZDROWIE.brat.pl to sklep internetowy oferujący preparaty ziołowe i zioła lecznicze i różnego rodzaju kuracje lecznicze wzmacniające Twoje zdrowie. Medycyna naturalna pomaga w walce i zapobiega wielu chorobom m.in.: rak, cukrzyca, cholesterol, rak jelita grubego, astma, rak trzustki, alergie i wiele innych. W ofercie sklepu ZDROWIE brat.pl znajdziesz również: kosmetyki, książki o zdrowiu, kuracje lecznicze, akcesoria zdrowotne, medycyna niekonwencjonalna oraz porady i artykuły dotyczące zdrowia. W ofercie posiadamy tylko takie produkty, które posiadają największą skuteczność i produkowane są przez najlepsze firmy w branży. Przed wprowadzeniem każdego produktu do oferty dokonujemy dokładnych analiz skuteczności i jakości każdego z nich. Obecnie w ofercie posiadamy produkty m.in. następujących firm: Arkopharma, Tahitian Noni International, Nature Essential, Biosa Danmark, K-LINK International i inne. Liczymy na to, że produkty przez nas sprzedawane pomogą Państwu w osiągnięciu lepszego zdrowia i zadowolenia. Chętnie przyjmiemy wszelkie uwagi odnośnie naszej firmy i produktów przez nas oferowanych kontakt.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Jesteśmy solidnym sklepem internetowym, o ugruntowanej pozycji na rynku. Przez wiele lat naszej działalności, dzięki profesjonalizmowi naszego personelu i jednynej w swoim rodzaju ofercie produktów połączonej z szerokim asortymentem sprzedawanych produktów, zdobyliśmy zaufanie klientów. Wszystkim pacjentom i partnerom biznesowym świadczymy rzetelną i profesjonalną obsługę.
W naszym asortymencie możesz znaleźć wózek inwalidzki.

Zadbaj o swoje zdrowie. Skorzystaj z naszych usług.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Internet > Sklepy internetowe
Gabinet stomatologiczny Super- Dental znajduje się w Częstochowie oraz proponuje opiekę dentystyczną. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą - leczymy zęby mleczne i stałe, wykonujemy bezbolesne znieczulenie i przeprowadzamy leczenie endodontyczne. Specjalizujemy się także w stomatologii estetycznej- wybielamy zęby rożnymi metodami - przy pomocy lamp albo metodą nakładkową, piaskujemy i czyścimy zęby z kamienia nazębnego oraz innych osadów. Lakujemy także zęby stałe i mleczne, lakierujemy je też lakierami fluorkowymi. Możemy przeprowadzić zabiegi chirurgii stomatologicznej, a po ekstrakcji zębów zaproponować Pacjentowi trafną protezę całkowitą czy też częściową. Bliższe wiadomości odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Impulsywność to niemożliwość powstrzymania się przed czynieniem i „ odczekania ” do momentu, podczas gdy przeprowadzenie działań będzie łatwiejsze lub tolerowane przez sąsiedztwo. Grypa jest ostrą chorobą epidemiczną prowokowaną poprzez wirusy grypy. Nieleczone lordozy mogą być podstawą wielu różnych chorób związanych z układem ruchu. Niesłychanie solidny wynik epilacji można uzyskać nakładając wosk cieniutką warstwą, najlepiej metalową szpatułką. Choroby przekazywane drogą płciową stanowią dziś istotny problem wspólny, podobnie jak w przeszłości. Endometrioza dotyka wiele miejsc ciała kobiet. Motywacja do walki z poważnymi chorobami jest bardzo ważna dla kobiet, pragnących posiadać potomstwo. Kolagen stanowi 30 % całkowitej masy ludzkiego białka i jest odpowiedzialny za sprężystość, jędrność, właściwe nawilżenie skóry i ustawiczną odnowę jej komórek.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Medycyna
Macierzyństwo jest jednym z najważniejszych etapów życia każdej kobiety. Toteż warto jest się jak najlepiej do tego przygotować. Nasz serwis jest prawie zupełnie poświęcony tematom z tej właśnie kategorii. Oferujemy wiedzę począwszy od planowania ciąży aż po rozwój dziecka. Kobieta musi się do tego jak najlepiej przygotować. Z pewnością pomoże jej w tym duża ilość porad, wskazówek, które usprawnią przebrnięcie przez różne niespodziewane sytuacje. Świadome planowanie rodziny jest najlepszym rozwiązaniem pod każdym kątem ? zaczynając od zdrowia, a kończąc na moralności i pogłębianiu małżeńskiej więzi. Planowanie takie wyklucza różnego rodzaju możliwe komplikacje, które zdarzają się osobom młodym.
Kategoria:   Zdrowie Uroda