Katalog Stron WWW

 
 

Ekologiczny portal dla kobiet

Opis Ekologiczny portal dla kobiet Femia.pl to pierwszy portal ekologiczny dla kobiet, który pokazuje ekologię jako element codzienności. Femia.pl powstała jako alternatywa do innych, kobiecych serwisów, które pokazują kobietę oraz tematy ją interesujące w jednym, szablonowym wymiarze. Femia.pl przybrała perspektywę ekologiczną. Jeśli moda, to ekomoda, aranżacja domu, ale w naturalnym stylu, pielęgnacja urody w stylu naturalnym. W serwisie są publikowane porady, które krok po kroku przedstawiają przepis na ekologiczny styl życia.
Femia.pl bez pouczania pokazuje, że ekologia nie wymaga wyrzeczeń, a jedynie świadomego wyboru, który towarzyszy nad podczas zakupów czy spędzania wolnego czasu.
Femia.pl pokazuje również ekologię w jej wymiarze popularnym, plotkując na zielono, pokazując modny, komercyjny wymiar ekologii.
W serwisie jest również dostępny dział wideo, w którym są publikowane filmy na temat ekologii. Wart uwagi jest również dział publicystyczny, który w felietonach opisuje otaczającą nas rzeczywistość.
Femia.pl to interesująca perspektywa spojrzenia na ekologię i jej codziennym wymiarze. Kobiecość nigdy nie była bardziej zielona.
Url http://www.femia.pl
Kategoria Zdrowie Uroda
Dom Wnętrze
Słowa kluczowe ekologia   natura   ekomoda   agroturystyka   trashion   design   architektura   publicystyka   zdrowie   uroda   dziecko   partnerstwo
Data dodania Feb 5, 2009
ID linku 138
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda

Zapłodnienie in vitro, inseminacja, ivf, imsi, icsi to niektóre metody oferowane przez klinikę leczenia niepłodności. Bezpłodność stała się kłopotem wielu par jednakże dzięki badaniom naukowym jest wyleczalna. Klinika niepłodności przeprowadza in vitro, badanie nasienia jak również stosuje przyszłościowe i skuteczne formy leczenia niepłodności niosąc pomoc wielu parom. Bezpłodność jest problemem wielu par. Pomoc niesie klinika leczenia niepłodności Novomedica, która
przeprowadza badania nasienia, zapłodnienia in vitro, inseminacje, ivf, icsi, imsi. Współczesna medycyna
posiada skuteczne metody leczenia niepłodności. In vitro jest najbardziej znaną lecz nie jedyną formą
przeciwdziałania bezpłodności. Klinika niepłodności zaprasza
Kategoria:   Zdrowie Uroda

2. Lordoza

Bodźców dla których palimy istnieje niezwykle dużo, lecz równie dużo powodów znajduje się ażeby nie palić. Stres jest obecny w życiu każdego człowieka. Stresujących momentów istnieje dużo. wystąpienie nieżytu nosa zwykle jest symptomem poważnego zainfekowania układu dróg oddechowych. Leczenie czerniaków to głównie ich usuwanie chirurgiczne z częścią zdrowej cery. Niedokrwistości można dzielić w zależności od szczebla, w jakim zaczyna brakować krwinek. Wydzielanie progesteronu poprzez ciałko żółte odbywa się pulsacyjnie. Zdarza się, że fobie utrudniają typowe funkcjonowanie wśród innych. Niedostatek żelaza jedna z głównych przyczyn niedokrwistości może być wywołany dietą ubogą w żelazo, niezawierającą warzyw, owoców. Jest sporo sposobów na zapobieganie ciąży.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Medycyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Euro-Klinika oferuje usługi z zakresu proktologii, urologii i niepłodności małżeńskiej, dermatologii estetycznej, chirurgii estetycznej, chirurgii, endokrynologii, kardiologii, leczenia zmian skóry laserem CO2, onkologii oraz kolonoskopii. Klinika dysponuje również pracownią USG i Doppler. Znakomicie wyposażone gabinety, a także olbrzymia wiedza lekarzy specjalistów gwarantują pacjentom bezpieczeństwo, komfort, jak również obsługę na najwyższym światowym poziomie. Euro-Klinika to nowoczesna placówka medyczna, która spełnia wszelkie standardy wymagane przez Unię Europejską. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Nasza doświadczona kadra fryzjerek oraz kosmetyczek profesjonalnie wykona usługi fryzjerskie oraz kosmetyczne. W naszej ofercie fryzjerskiej posiadamy: strzyżenie, podcięcie grzywki, prostowanie z myciem, trwałą. Specjalizujemy się w różnego typu makijażach. Pomagamy w doborze odpowiedniej fryzury i jej koloru. Kompleksowo realizujemy usługi związane z przygotowaniem na wesele, od makijażu po odpowiednią fryzurę. Zachęcamy do skorzystania z usług fryzjerskich damsko-męskich oraz usług kosmetycznych.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Fryzury
Masz problemy ze zdrowiem lub ktoś z Twoich bliskich??? Dolegliwości dokuczają wiele lat i dotychczasowe leczenie nie pomaga??? Terapia REIKI nie ma sobie równych - jest skuteczna, prosta, łatwa i na całe życie. Może w dużym stopniu poprawić lub całkowicie usunąć z naszego życia wiele problemów: choroby, dręczące latami dolegliwości, poprawić ogólnie stan zdrowia i samopoczucia. Z terapii REIKI mogą korzystać wszyscy - niezależnie od wieku czy wyznania. Terapia wspiera naturalny proces samouzdrawiania, sprzyja samoleczeniu, wzmacnia, oczyszcza z toksyn. Reiki uzdrawia kompleksowo - ciało i duszę. Przyczyna chorób ma początek w podświadomości, na poziomie duszy. Większość dolegliwości powstaje w dzieciństwie: przeżycia, lęki, gniew itp. powodują one z czasem pojawienie się nieraz trudnych i ciężkich chorób. Zabiegi dobrze działają na: migreny, nerwice, depresje, krążenie, układ pokarmowy, różne nerwobóle, mięśnie, stawy, wczesny stan nieuleczalnych chorób itd. Reiki nie zastępuje leczenia, ani lekarstw, lecz uzupełnia je i wspomaga.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna