Katalog Stron WWW

 
 

Ekologiczny portal dla kobiet

Opis Ekologiczny portal dla kobiet Femia.pl to pierwszy portal ekologiczny dla kobiet, który pokazuje ekologię jako element codzienności. Femia.pl powstała jako alternatywa do innych, kobiecych serwisów, które pokazują kobietę oraz tematy ją interesujące w jednym, szablonowym wymiarze. Femia.pl przybrała perspektywę ekologiczną. Jeśli moda, to ekomoda, aranżacja domu, ale w naturalnym stylu, pielęgnacja urody w stylu naturalnym. W serwisie są publikowane porady, które krok po kroku przedstawiają przepis na ekologiczny styl życia.
Femia.pl bez pouczania pokazuje, że ekologia nie wymaga wyrzeczeń, a jedynie świadomego wyboru, który towarzyszy nad podczas zakupów czy spędzania wolnego czasu.
Femia.pl pokazuje również ekologię w jej wymiarze popularnym, plotkując na zielono, pokazując modny, komercyjny wymiar ekologii.
W serwisie jest również dostępny dział wideo, w którym są publikowane filmy na temat ekologii. Wart uwagi jest również dział publicystyczny, który w felietonach opisuje otaczającą nas rzeczywistość.
Femia.pl to interesująca perspektywa spojrzenia na ekologię i jej codziennym wymiarze. Kobiecość nigdy nie była bardziej zielona.
Url http://www.femia.pl
Kategoria Zdrowie Uroda
Dom Wnętrze
Słowa kluczowe ekologia   natura   ekomoda   agroturystyka   trashion   design   architektura   publicystyka   zdrowie   uroda   dziecko   partnerstwo
Data dodania Feb 5, 2009
ID linku 138
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda

Prezentujemy Państwu Szpital Neuropsychiatryczny Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej im. Prof. M. Kaczyńskiego z siedzibą w Lublinie. Szpital powstał w 1945 roku i jest największym ośrodkiem leczenia psychiatrycznego w województwie lubelskim. Umiejscowiony jest w obrębie kompleksu parkowego, dzięki czemu nie odczuwa się szpitalnej atmosfery. Gwarantujemy opiekę z zakresu psychiatrii, neurologii oraz rehabilitacji neurologicznej. Oprócz hospitalizowania wykonujemy badania tomografowe, EEG, endoskopowe, badania i zabiegi chirurgiczne, zabiegi fizykoterapeutyczne oraz laboratoryjne. W celu osiągnięcia bliższych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Pełna propozycja opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Prezentujemy Państwu Specjalistyczne Gabinety Lekarskie An – Med z siedzibą w Sosnowcu. Nasza dziedzina to laryngologia, foniatria i audiologia. Diagnozujemy a także leczymy choroby gardła, nosa, zatok, krtani oraz zaburzeń głosu, słuchu lub mowy. Leczymy małych i dużych pacjentów. Wykonujemy całościowe badania słuchu i głosu. Posiadamy specjalistyczny sprzęt: laryngoskop z torem wizyjnym oraz oprogramowaniem do komputerowej specjalistycznej analizy akustycznej głosu Diagnoscope, audiometr progowy tonalny, audiometr impedancyjny oraz inhalator AMSA, jaki stanowi alternatywę dla operacyjnego leczenia wysiękowego zapalenia ucha środkowego. W ofercie posiadamy leczenie kriochirurgią. Wskazaniem do kriochirurgii są afty, krwawienia z nosa, przewlekłe przerostowe zapalenie błony śluzowej małżowin nosowych, migdałków podniebiennych oraz inne procesy zapalne błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Dzięki współpracy z laboratorium AL-MED proponujemy szeroki zakres badań podstawowych i wysokospecjalistycznych.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Katowicka firma Luksusowe Włosy posiada wszechstronną ofertę dla osób zmagających się z problemem wypadających włosów. Dzięki dyskretnym systemom opartym na naturalnych włosach każdy może poczuć się dobrze spoglądając w lustro. Peruki z prawdziwych włosów wyglądają bardzo naturalnie, nie zwracając niczyjej uwagi. Firma Luksusowe Włosy oferuje peruki damskie i męskie, zapewnia także usługi fryzjerskie – cięcie, koloryzację, modelowanie peruk. W ofercie dostępne są również systemy zagęszczania i przedłużania włosów.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Salon Fryzjerski Figaro specjalizuje się we fryzjerstwie męskim i dziecięcym. Figaro znajduje się w Pruszkowie. Mamy przeszło trzydziestoletnie doświadczenie i wielkie grono wiernych klientów, którzy nadzwyczaj cenią sobie wysoką jakość świadczonych usług prócz tego fachowe techniki strzyżenia. Warto zaznaczyć, że non stop obserwujemy wszelkie prądy w stylizacji męskich fryzur co więcej pomagamy sprawić wymarzony look. O ile Twoje dziecko boi się nożyc i nie usiedzi bez nerwów w trakcie domowego strzyżenia - przyjdź z nim do Salonu Figaro. Wyczarujemy nie tylko piękną fryzurę u Twojej latorośli, lecz sprawimy, iż spędzony u nas czas będzie wyśmienitą zabawą. Należy doliczyć, że dbamy o wygodę plus bezpieczeństwo naszych klientów. Wszystkie przybory oraz elementy wyposażenia są dezynfekowane oraz sterylizowane.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Blog poświęcony jest w całości zdrowiu i medycynie. Dostarcza niezbędnych informacji o tym co najważniejsze! Ginekologia, ratownictwo medyczne, choroby, urazy, ciekawe opisy artykułów spożywczych - znajdziesz na naszym blogu i nie tylko! Opisy są jasne i treściwe, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Pamiętaj Twoje zdrowie i zdrowie najbliższych jest najważniejsze! A wiedza może stać się jednym ze skutków uratowania komuś życia lub zdrowia.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Kosmetyki