Katalog Stron WWW

 
 

Platnosci online | PayLane

Opis Platnosci online | PayLane Z platnosciami online od PayLane podbijesz nowe rynki. W ofercie PayLane znajduja sie metody platnosci z calej Europy (karty debetowe i karty kredytowe, Giropay, iDEAL, PayPal, polecenia przelewow, polecenia zaplaty) oraz mozliwosc rozliczen i transakcji w walutach z calego swiata. Do tego platnosci cykliczne i abonamentowe, platnosci one-click, wirtualny terminal MOTO czy deskryptory transakcji.
Url http://paylane.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Karty kredytowe
Internet > Zarabianie przez internet
Zakupy Online > Sklepy internetowe
Słowa kluczowe platnosci online   karty debetowe i karty kredytowe   Giropay   iDEAL   PayPal   polecenia przelewow   polecenia zaplaty   platnosci cykliczne i abonamentowe   platnosci one-click   wirtualny terminal MOTO   deskryptory transakcji
Data dodania Jan 13, 2012
ID linku 13894
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Karty kredytowe

W okresie przedświątecznym coraz więcej placówek finansowych oferuje karty kredytowe. Są one przyznawane na uproszczonych zasadach. Dotyczy to szczególnie tych klientów, którzy mają już od pewnego czasu w danym banku swoje konto. To właśnie na podstawie tych relacji, bank ustala wysokość limitu kredytowego.
Jak już wspomnieliśmy, tego typu karty kredytowe otrzymuje się bez zbędnych formalności i wypełniania obszernych wniosków. Wystarczy jedynie podpisać dokumenty, które otrzyma się za pośrednictwem poczty lub kuriera, a następnie odesłać je do banku. Potem wystarczy już tylko czekać na przysłanie karty.
Wszyscy wiedzą, że korzystanie z niej jest bardzo proste. Karty kredytowe honoruje zdecydowana większość sklepów, można też wypłacać gotówkę w bankomatach. W większości przypadków nie trzeba też martwić się o odsetki, gdyż banki oferują zwykle od 52 do 55 dni darmowego kredytu. Jeśli zaś chodzi o spłatę zadłużenia, to dokonuje się jej samodzielnie za pośrednictwem bezpośrednich wpłat w placówce, internetowego serwisu transakcyjnego lub uruchomienia na infolinii automatycznej spłaty zadłużenia. Oczywiście wydatki można kontrolować przez całą dobę za pośrednictwem bankowości internetowej lub powiadomień sms. Możliwy jest także stały kontakt z infolinią, gdzie uzyskamy informacje dotyczące salda zadłużenia oraz najbliższego terminu i wysokości spłaty. Czy biorąc to wszystko pod uwagę, znajdzie się ktoś kto nie skorzysta z usług oferowanych przez karty kredytowe?
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Karty kredytowe
Biznes Ekonomia
Cart Poland to firma specjalizująca się w produkcji kart plastikowych. Powstałe w 1992 roku zakład produkcyjny produkuje karty plastikowe, magnetyczne, z hologramem, chipowe, zbliżeniowe, zdrapki, identyfikatory, parkometrowe, karty nauczycielskie. W katalogu usług/produktów znajdują się jeszcze różnego stylu drukarki i czytniki do kart oraz dodatkowo usługi poligraficzne – druk offsetowy, offset cyfrowy, sitodruk, tempo druk, gadżety reklamowe oraz opakowania.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Karty kredytowe
Produkcja Przemysł
Z platnosciami online od PayLane podbijesz nowe rynki. W ofercie PayLane znajduja sie metody platnosci z calej Europy (karty debetowe i karty kredytowe, Giropay, iDEAL, PayPal, polecenia przelewow, polecenia zaplaty) oraz mozliwosc rozliczen i transakcji w walutach z calego swiata. Do tego platnosci cykliczne i abonamentowe, platnosci one-click, wirtualny terminal MOTO czy deskryptory transakcji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Karty kredytowe
Internet > Zarabianie przez internet
Zakupy Online > Sklepy internetowe
Witryna informacyjna o elektronicznych instrumentach płatnicznych. Karty kredytowe i zasady posługiwania się nimi: jak korzystać z bezpłatnego kredytu w karcie. Karty debetowe do kont bankowych. Karty przedpłacone - wygodny odpowiednik gotówki. Zalety płatności kartami. Operacje zdalne przy użyciu kart kredytowych - jak bezpiecznie płacić w Internecie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Karty kredytowe
Biznes Ekonomia > Konta bankowe
Biznes Ekonomia > Konta osobiste
W naszym serwisie przedstawiamy kilka wybranych banków oferujących karty kredytowe na najlepszych warunkach. U góry mogą Państwo znaleźć oferty takich banków jak : BPH, Milenium, Citi Handlowy, Lukas Bank, mBANK MultiBank oraz Toyota Bank. Na co należy zwrócić uwage biorąc karte kredytową : łatwa dostępność czyli brak potrzeby dużych wpływów na konto, bezpieczeństwo czyli zabezpieczenie czipowe oraz ubezpieczenie karty, darmowy kredyt to znaczy 0% przez pierwsze trzy miesiące, przelewy z karty czyli każdy swój rachunek zapłacisz kartą. Te i inne dodatkowe cechy spełniają proponowane przez nas banki, zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Karty kredytowe
Biznes Ekonomia > Kredyty