Katalog Stron WWW

 
 

Standard Nieruchomości. Działki, domy, mieszkania

Opis Standard Nieruchomości. Działki, domy, mieszkania Standard Nieruchomości to nowoczesne biuro obrotu nieruchomościami działające w Zakopanem. Oferuje sprzedaż, kupno i wynajem nieruchomości położonych w Zakopanem i na całym Podhalu. Standard Nieruchomości działa w zgodzie ze standardami zawodowymi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i wprowadza nowy standard na rynku nieruchomości. Atutem biura nieruchomości jest duża mobilność pracowników oraz skoncentrowanie się na pozyskiwaniu klientów z różnych grup docelowych. Biuro nieruchomości Standard Nieruchomości dysponuje domami, mieszkaniami, apartamentami i ciekawymi działkami w Zakopanem, Poroninie, Bukowinie Tatrzańskiej, Krakowie i innych znanych miejscowościach na południu Polski.
Url http://www.standardnieruchomosci.com
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Słowa kluczowe Sprzedaż nieruchomości   obrót nieruchomościami   pośrednictwo nieruchomości zakopane   nieruchomości zakopane   zakopiańskie nieruchomości   działki zakopane   mieszkania zakopane   apartamenty zakopane   biuro nieruchomości zakopane
Data dodania Jan 31, 2012
ID linku 13941
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości

Madom-nieruchomości jest biurem oferującym klientom usługi pośrednictwa oraz doradztwa w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu mieszkań, domów, działek, lokali, obiektów przemysłowych, gruntów i gospodarstw rolnych. Zapewniamy naszym klientom pomoc i opiekę podczas całego procesu zakupu nieruchomości - od wyboru nieruchomości aż do sfinalizowania transakcji. Poprowadzimy Twoje sprawy fachowo i z zaangażowaniem. Dewizą biura jest zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa i satysfakcji z zawieranych transakcji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Dom Wnętrze > Architekci
Firmy wg branż > Nieruchomości
Virako - deweloper stawiający powierzchnie biurowe przeznaczone na biura do wynajęcia. Łódź stanowi główny teren działania firmy. Jedna z realizacji dewelopera to centrum biznesowe Forum 76 - budynek biurowy (Łódź) oferujący wynajem biura, nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe. Virako - developer, którego specjalnością są powierzchnie biurowe i biura do wynajęcia. Łódź, centrum biznesowe Forum 76 - budynek biurowy oferujący nowe biura, sale konferencyjne i szkoleniowe.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Gwarant nieruchomosci Szczecin - korzystna propozycja dla tych którzy poszukuja nieruchomosci na ternie miasta Szczecina i jego rejonów. Oferty obejmuja mieszkania, kawalerki, domy, rezydencje, dzialki, lokale, hale oraz magazyny. Dzialamy na rynku szczecinskim od wielu lat i staramy sie zapewnic atrakcyjne ceny oraz wysoki poziom uslug. Wiecej informacji znajdziecie panstwo na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy do wspólpracy osoby poszukujace nieruchomosci jak i te które chcialby szybko i sprawnie sprzedac nieruchomość.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
W serwisie Taniomieszkaj.pl znajdziesz najtańsze oferty mieszkań i apartamentów do wynajęcia w całej Warszawie. Będziemy na bieżąco informować Cię o ofertach pasujących do Twoich wymagań, przez SMS oraz pocztę e-mail. Pomożemy Ci także z umową najmu i doradzimy na jakie szczegóły zwrócić uwagę. Już teraz możesz się zarejestrować i sprawdzić ile możesz zyskać.
Jesteśmy zespołem młodych ludzi otwartych na sugestie, celem naszej pracy jest zapewnienie jak najwyższej skuteczności naszych ofert. Wykorzystując zdobycze najnowszej technologii pozyskiwania, przetwarzania oraz przesyłania informacji, dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom najwyższy standard obsługi.Jesteśmy ludźmi którzy szanują czas, więc jeżeli jesteś już zmęczony szukaniem lokalu na własną rękę, zleć to nam i z naszą pomocą wybierz miejsce dla siebie!
Satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Mieszkania Poznań i okolice. NICKEL DEVELOPMENT sprawdź gdzie mieszkają Twoje marzenia. Deweloperzy Poznań to już doświadczenie i coraz większy prestiż na rynku mieszkań. Oddaliśmy do użytku ponad 78 000 m 2 powierzchni mieszkalnej. Obecnie budujemy obiekty o łącznej powierzchni użytkowej 45 000 m2 i planujemy budowę nowych, ciekawych inwestycji o łącznym metrażu przekraczającym 300 000 m2. Dlatego wybierz deweloperzy Poznań a poczujesz wygodę w poszukiwaniu i radość w użytkowaniu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości