Katalog Stron WWW

 
 

Wioska Grzybowa

Opis Wioska Grzybowa Gospodarstwo agroturystyczne "U Heleny" zaprasza na wypoczynek do malowniczo położonej miejscowości Krzywogoniec noszącym również nazwę "Wioska Grzybowa". Jeśli uwielbiasz lasy bogate w grzyby, piękne, czyste jeziora, to docenisz urok Borów Tucholskich. Bory Tucholskie to drugi co do wielkości kompleks leśny w Polsce. Nasze gospodarstwo słynie z wypieków chleba borowiackiego - wielokrotnie nagradzanego. Na miejscu zwiedzisz Izbę Regionalną - swoiste muzeum, zachowane w stylu borowiackiej chaty.
Url http://krzywogoniec.prv.pl
Kategoria Sport Turystyka
Słowa kluczowe wynajem pokoi   pokoje   kwatery   bory tucholskie   wioska grzybowa   krzywogoniec   cekcyn   agroturystyka   u heleny   izba regionalna   muzeum   chleb borowiacki   nocleg   masielnica   melma   szatkownica   prawidła
Data dodania Feb 5, 2009
ID linku 140
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 9 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Sport Turystyka

Czas wybrać się na urlop? Planujesz swoje wymarzone wakacje w Polsce i chciałbyś znaleźć dobry i atrakcyjny cenowo pokój gościnny? A może problem stanowi wybór miejscowości? Bez obaw, wejdź na naszą stronę a dostaniesz dużo informacji, które pomogą zaplanować urlop. W naszych zasobach są oferty noclegów z różnych regionów Polski. Jeśli któregoś nie ma to wkrótce się będzie. Na odpocznijtu.pl ogłaszają się apartamenty, domy wczasowe a także ogłoszenia prywatnych osób, które oferują kwatery prywatne.
Kategoria:   Sport Turystyka
Sport Turystyka > Agroturystyka
Sport Turystyka > Noclegi
Jeżeli interesujesz się wspinaczką to sprawdź tę stronę i zobacz listę dróg podzielonych na trudności oraz prezentacje miejsc wspinaczkowych. Oceniaj, komentuj i wybieraj najlepsze filmy. Na stronie dostępne już ponad 3000 filmów wspinaczkowych. Filmy wspinaczkowe podzielone na kategorie, w tym: bouldering, wspinanie lodowe, tradycyjne oraz wielowyciągowe. Zobacz filmowe nowości ze świata wspinaczki oraz jak robią to najlepsi.
Kategoria:   Sport Turystyka
Sport Turystyka > Serwisy sportowe
Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wykonać skok spadochronowy w tandemie bądź chcą przejść przez szkolenie spadochronowe zachowując w pamięci same wspaniałe chwile.
Strefa spadochronowa, na której będziesz szkolony jest zorganizowana tak, aby pomóc naszym klientom i przybliżyć kontakt pomiędzy studentem, a instruktorem.

Jeżeli chcesz mieć mocne wrażenia proponujemy przejście kursu spadochronowego metodą AFF(Accelerated FreeFall - kurs przyspieszonego swobodnego spadania).
Zaczynamy od zajęć teoretycznych, które trwają kilka godzin w ciągu dnia, a w dniu następnym odbywasz swój pierwszy skok. Polega on na tym, iż swój pierwszy skok wykonujesz z wysokości 4000 metrów w asyście dwóch instruktorów mając swój niezależny spadochron. Jest to wspaniałe wyzwanie i super zabawa.
Kategoria:   Sport Turystyka
Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Stronę naszą kierujemy do osób przygotowujących się do wyjazdu zagranicznego do krajów Europejskich. Przedstawiamy na niej informacje, które mogą być przydatne zmotoryzowanym indywidualnym turystom i uczestnikom wycieczek zorganizowanych. Znajdą oni informacje o przydatnym sprzecie turystycznym, o opłatach drogowych, sposobach korzystania z parkingów płatnych, adresach biur informacji turystycznych i wiele innych. Pozwoli znaleźć oferty ubezpieczenia turystycznego i właściwie przygotować apteczkę. Zapraszamy !
Kategoria:   Sport Turystyka
Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek

5. Mielno

Masz zamiar spędzić wakacje w Mielnie? Poszukujesz tanich noclegów? Idealnie trafiłeś, bowiem w naszym portalu internetowy znaleźć możesz wiele ofert noclegów różnych gospodarstw turystycznych, hoteli czy pensjonatów. Znajdziesz tutaj także wiele ciekawych jak i interesujących wiadomości, artykułów oraz wiele istotnych informacji, które na pewno będą Ci przydatne podczas pobytu w tej pięknej oraz turystyczne miejscowości, jaką jest Mielno.
Kategoria:   Sport Turystyka