Katalog Stron WWW

 
 

kominki stylowe Opole,Wrocław kominki opolskie

Opis kominki stylowe Opole,Wrocław kominki opolskie Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem i montażem obudów kominkowych z marmuru. Polecamy: kominki stylowe, kominki narożne, kominki portalowe, kominki marmurowe ręcznie rzeźbione,kominki wolnostojące, kominki narożne, kominki stylowe, kominki nowoczesne oraz parapety i schody z marmuru i granitu. Montujemy kominki nie tylko w Opolu, Wrocławiu, Katowicach ale też na terenie całej Polski. Naszą najlepszą reklamą są nasi zadowoleni klienci. Staramy się aby nasze wyroby były na najwyższym poziomie.Gwarantujemy satysfakcję z dokonanych zakupów naszych wyrobów.
Url http://www kominki-stylowe.pl
Kategoria Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Kamieniarstwo
Dom Wnętrze > Kominki
Słowa kluczowe kominki-stylowe   kominki nowoczesne   kominki Opole   kominki Katowice   kominki śląskie   kominki galeria   KOMINKI WOLNOSTOJĄCE   KOMINKI NAROŻNE   kominki portalowe
Data dodania Mar 23, 2012
ID linku 14043
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Docieplenia

Zapraszamy na stronę wrocławskiej firmy budowlanej Ryszmar. Zajmujemy się renowacją budynków, elewacji i konserwacją zabytków oraz remontami i wykończeniami mieszkań. Nasza oferta obejmuje również ocieplanie i docieplanie budynków i poddaszy, cięcia i wiercenia w technice diamentowej, malowanie, piaskowanie, kładzenie gładzi gipsowych (regipsy)i tynków dekoracyjnych firmy Oikos. Świadczymy także usługi związane z dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Usługi brukarskie na wysokim poziomie, nasze prace wykonujemy na terenie Poznania i okolic
Firma DOR-BRUK zajmuje się kompleksowymi usługami brukarskimi, pracami wykończeniowymi również dociepleniamii budynków, zakładaniem ogrodów, budową oczek wodnych. Ponadto prowadzimy sprzedaż kostki granitowej i brukowej, a także innych materiałów budowlanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także trawniki na rolce i podłoża ogrodnicze.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe
Dom Wnętrze > Ogrody
Firmę założył w 1986 r. inż. Włodzimierz Włódarski. Początkowo zajmowaliśmy się budownictwem ogólnym i specjalistycznym stosując nowoczesne materiały i rozwiązania.Z czasem rozszerzyliśmy swoją ofertę o branżę instalacyjną, uzdatnianie wody oraz budowę basenów kąpielowych.Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji począwszy od koncepcji, poprzez projekt, wykonanie niecki basenowej w każdej dostępnej technologii, dostawę i montaż urządzeń uzdatniania wody oraz rozruch basenu.Na zrealizowane przez nas obiekty udzielamy wieloletnich gwarancji w zależności od zastosowanych technologii.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze
Firma "HANGIS" oferuje:

PRACE WYSOKOSCIOWE - TECHNIKAMI ALPINISTYCZNYMI
- Mycie, Malowanie i Uzupełnianie ubytków Elewacji
- Mycie dachów, Przywracanie do stanu pierwotnego
- Mycie okien
- Malowanie, Renowacja, Burzenie Kominów
- Wieszanie, Wyklejanie reklam wielkoformatowych
- Malowanie konstrukcji metalowych, piaskowanie

USŁUGI BUDOWLANE, REMONTOWE
- Ściany z suchego tynku, Podwieszane sufity
- Glazura, Terakota , Gres, Panele
- Malowanie, Szpachlowanie
- Luksfery
- Stawianie ogrodzeń, Murowanie
- Instalacje elektryczne

tel. 511307715 lub 600449886

Zadzwon i sprawdż nas !
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Remonty
Nowoczesne izolacje natryskowe już dziś na wyciągniecie ręki. Firma Purizoler to sprawdzony wykonawca takich ociepleń. Izolacje natryskowe mają bardzo dużo korzyści wynikające z formy ocieplenia. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, to skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą stronę. Pracujemy w województwie kujawsko pomorskim. Zapraszamy na bezpłatny pomiar i wycenę.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Usługi budowlane
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie