Katalog Stron WWW

 
 

kominki stylowe Opole,Wrocław kominki opolskie

Opis kominki stylowe Opole,Wrocław kominki opolskie Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem i montażem obudów kominkowych z marmuru. Polecamy: kominki stylowe, kominki narożne, kominki portalowe, kominki marmurowe ręcznie rzeźbione,kominki wolnostojące, kominki narożne, kominki stylowe, kominki nowoczesne oraz parapety i schody z marmuru i granitu. Montujemy kominki nie tylko w Opolu, Wrocławiu, Katowicach ale też na terenie całej Polski. Naszą najlepszą reklamą są nasi zadowoleni klienci. Staramy się aby nasze wyroby były na najwyższym poziomie.Gwarantujemy satysfakcję z dokonanych zakupów naszych wyrobów.
Url http://www kominki-stylowe.pl
Kategoria Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Kamieniarstwo
Dom Wnętrze > Kominki
Słowa kluczowe kominki-stylowe   kominki nowoczesne   kominki Opole   kominki Katowice   kominki śląskie   kominki galeria   KOMINKI WOLNOSTOJĄCE   KOMINKI NAROŻNE   kominki portalowe
Data dodania Mar 23, 2012
ID linku 14043
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Docieplenia

Firma budowlana Polconstruct będąca częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej Pressiton oferuje kompleksowy zakres prac elewacyjnych. Realizujemy projekty na terenie Polski, Anglii, Irlandii, Szwecji oraz Szkocji. Systematycznie poszerzamy obszar naszych działań o nowe kraje w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 w wykonawstwie usług remontowo - budowlanych w zakresie: ocieplania budynków, montażu konstrukcji, prac wykończeniowych, montażu stolarki okiennej i drzwiowej.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem i montażem obudów kominkowych z marmuru. Polecamy: kominki stylowe, kominki narożne, kominki portalowe, kominki marmurowe ręcznie rzeźbione,kominki wolnostojące, kominki narożne, kominki stylowe, kominki nowoczesne oraz parapety i schody z marmuru i granitu. Montujemy kominki nie tylko w Opolu, Wrocławiu, Katowicach ale też na terenie całej Polski. Naszą najlepszą reklamą są nasi zadowoleni klienci. Staramy się aby nasze wyroby były na najwyższym poziomie.Gwarantujemy satysfakcję z dokonanych zakupów naszych wyrobów.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Kamieniarstwo
Dom Wnętrze > Kominki
Firma Manex Sp. z o.o. poleca nasz skład budowlany m.in. fundamenty, dachy, pustaki, bloczki betonowe, kominy, styropian, dachówki i wiele innych. Manex Sp. z o.o. oferuje materiały budowlane w pełnym asortymencie, niezależnie od jego fazy - budowy wymarzonego domu czy jedynie remontu Twojego mieszkania. W naszej hurtowni znajdziesz fachową i miłą obsługę. Nasza hurtownia budowlana to przede wszystkim profesjonalni doradcy budowlani. Zapewniają oni fachową wyceną i ilość materiałów niezbędnych do budowy domu. Naszą naczelną zasadą jest: 'jakość za rozsądną cenę'. Sprawdź sam nasze ceny.
Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Usługi budowlane
Witam na stronie doradcy energetycznego, który sporządzi dla Państwa audyt energetyczny, audyt remontowy, świadectwo charakterystyki energetycznej budynku. Wszystko to aby dokonać oceny energetycznej budynku pod kątem możliwych do zrealizowania ulepszeń.
Każdy oddawany do użytku budynek, a także lokal mieszkalny, część budynku stanowiąca samodzielną całość techniczno-użytkową w przypadku przeniesienia własności, zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu lub powstania stosunku najmu wymaga sporządzenia świadectwa charakterystyki energetycznej.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Firmy wg branż > Nieruchomości
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Zalet pianki poliuretanowej jest naprawdę sporo. Nasza firma wykonuje izolacje z wykorzystaniem technologii natrysku pianką PUR. Jest to nowa technologia, która bardzo szybko pozwala rozprowadzić termo i hydroizolacyjną piankę na dużych powierzchniach, oszczędzając na przestrzeni. Zapewniamy niskie ceny! Sprawdź nasza oferte na naszej stronie firmowej !
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia